Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Koliko auto treba da bude jak da bi bio dovoljno jak? :)

Recommended Posts

U pravu je covek. I treba da uzme max 60ks sa ovim ogranicenjima.

 

Ne znam kud vas ja poslusah pa uzeh 2.5 puta toliko pa sad imam neiskoriscenih 90ks :D 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spark 0.9. Na 120kmh je na oko 5000rpm. Taman ide do 130 i imas max iskoriscenje :D 

 

Bas bih voleo da vidim taj motor kako bi preziveo moje rute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta bi tek radili da slucajno imamo Teslu? Dok trepnes vec si na 100. Prema time niko ne treba da ga kupuje, a pazi prodaje se...(naravno ne ovde)

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, igor0511 said:

U pravu je covek. I treba da uzme max 60ks sa ovim ogranicenjima.

 

Ne znam kud vas ja poslusah pa uzeh 2.5 puta toliko pa sad imam neiskoriscenih 90ks :D 

 

Svjetska tuning scena je uvidjela mogućnost zarade Remapom kojim se snaga ograničava na 50 konja, a i smanjena je potražnja za Shantzovim ovratnicima jer bi došlo do bolova u vratu usred silnih ubrzanja modela sa 75 konja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da izglasamo da se GP 1.2 zakonom zabrani, a da se pare vrate svima koji su ga kupili....:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da predlozimo da se svi GP 1.2 vrate i reklamiraju, i da im se besplatno ugradi bar 1.4 motor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 3800 o/min nisko letim, oko 200kmh.
Čisto da malo razigram konje koji su se olenjili !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lepo u nekom postu iznad napisah da je svako slobodan da iznese svoje misljenje i kupuje i vozi sta zeli, bez licnih kvalifikacija.

Cak su ljudi normalno odgovorali na temu i prvobitno pitanje u vezi 1.2 GP potrosnje, komentarisali uslove voznje, ostavljali linkove... Na stranu izneti tehnicki detalji, neiskoriscena kubikaza i sl., ali ne razumem cemu ljutnja, posle ovakve izjave koja izazove lavinu sarkastinih komentara na 2-3 strane:

 

On 1.2.2017. at 7:26 PM, Duško0501 said:

Ko smatra(moje mišljenje) da nije mazohizam kupovina 90-130 ks,kubika 1900-2000(sa svim zavisnim troškovima),samo da bi bolje "povukao" u nekom preticanju,pa dajmo malo kulture i normalne vožnje.Kome je bitno da auto ima oznaku jtd,dti,crdi,tdi i sl. onda to povlači drugi problem koji nije za ove strane.

 

A bar ovaj forum vazi za opusten, gde ljudi pomazu jedni drugima i ovako virtuelno i u praksi, druze se i van foruma, itd., itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno sa razlogom je izazvao lavinu komentara, posto je ocigledno iskompleksiran stav/post/poruka/stagod, ajde na stranu sto je  okarakterisao kao mazohizam imati auto ispod 2000 kubika i oko 100ks, pa sto takav auto samo pod navodnicima bolje povuce u nekom preticanju, pa je otisao korak dalje da implicira da svi drugi voze nekulturno i nenormalno i za kraj pronicljivo ocenio da se jtd/cdi/tdi uzimaju iz kompleksa jelte :)
 

Dakle notorna budalastina, biram reci, mozda ne dovoljno uspesno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo, GP 1.4 16v, 95 ks, na plin, ja bi to uzeo. Tisi je od dizela, trosi ekvivalentno, nije prebrz ni prespor, i svi srecni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odustao od tog 1.4 kad sam ga probao, bez plina. Ne forsiram sad neku pricu dizel i samo dizel al konkretno kod Gp nema drugog izbora nego da je dizel, i to 1.9 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo upalo u oci

 

On 2/3/2017 at 7:14 PM, Duško0501 said:

 

Sad niko ne zna sta treba da vozi pa ce bajata vest sa Blica da mu otvori oci :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Ticma said:

Mene ce da zatvori zbog 2.4 emoji23.png

 

Tebe u zatvor, a par kolega sa foruma koji voze alfe i lancie 2.5, 3.0 i 3.2 će da smesti na psihijatriju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...