Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: Mazda 3 1,6d 2005

Recommended Posts

Auto je u veoma lepom stanju.
Na slikama gledate auto koji nije poliran,dubinski opran i kom nije opren motor.
Ispravan je i nema gresaka. 

Presla je 162850 km.
U voznji je bas utegnut i nema nikakvog lupkanja na trapu ili nepravilnosti u voznji.
Od opreme ima automatsku klimu,fabricke ksenon farove sa prskalicama,ABS,ESP,bord kompjuter,kozni servo volan podesiv po visini i dubini,maglenke,alu felne 16",centralnu bravu,el.podizace stakala na svim vratima,el.podesive retorvizore,fabricku muziku....
Uz auto se dobijaju dva kljuca i dva daljinca za otkljucavanje.
Ako ste gledali dosad Mazde 3 videli ste da su na skoro svima okrnjeni kederi na vratima kod prozora. 
E pa na ovoj Mazdi su besprekorni i celi ti kederi i nemaju ni jedno jedino ostecenje. Poznavaoci Mazde znaju o cemu pricam.
Ide na ime kupca sa placenom carinom i porezom kao i pregledom Agencije za saobracaj.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa koga nesto vise zanima neka nazove i pita.

Za forumase moze naravno i dogovor oko cene.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se dopunim jer tek  sad sam video da nisam stavio cenu za auto.

Cena ovog lepog auta je 4200€ na oglasima ali evo da kazem da se moze dobiti nesto ispod 4000€ ali bez preterivanja.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ovo meni dobar auto. Proveren hdi motor.. Ma boNbona od auta.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je zalegla skromna kapara  da sacuvam coveku  iz Leskovca auto do utorka.

A dogodovstina je sto sam juce pricao sa njim i dogovorili smo se da ako hoce da ga cekam da mi uplati post netom pare.

Danas me zovu drugi kupci i dodju da vide auto i vec vidim da hoce da se rukujemo  kad stize poruka od Poste.

I ja im pokazem poruku i kazem da je upravo kaparisan auto.

Sad cekam utorak da sve zavrsimo ,nadam se,uspesno.

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nisu izdrzali pa dosli ranije. :)) 
Pregledali i ustanovili sa majstorom da je sve onako kako sam rekao preko telefona pa i bolje.
Odmah izvadili pare,obuli auto kod Subica u zimske gume i pravac Leskovac. :roc2 
Idemo dalje! :roc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni sumnjao. 

Ljudi, Dule mi je u decembru nesebicno pomogao da nadjemo auto za moju cerku i zeta. pogledali dosta placeva, i na kraju nasli istu ovakvu Mazdu, koju smo platili cak i nesto vise od ove.

Da Dule nije pomogao i tu u pregovorima oko cene, bila bi jos skuplja   :thumbup: 

Dakle, SVE PREPORUKE za Duleta! Postenjacina, mada nece to da prizna!!! :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bajkeru. ;)

Eto  pre dva dana sam nasao jedan veoma lep GP za Kuma  i jos jedan Qashqai za jednog clana sa drugog foruma koji mi je za uslugu  danas vadio 50€ dobrovoljno  koliko je zadovoljan  pa sam odbio da uzmem  te pare.

Nije sve u parama.:P

A nas trgovce obicno posmatraju kao stoku koja  gazi po mrtvima  da bi uzeli neke pare.

E pa samo i dalje tako napredno razmisljajte a ja cu se truditi da i dalje dokazujem da nisu svi takvi.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala Bajkeru. default_wink.png
Eto  pre dva dana sam nasao jedan veoma lep GP za Kuma  i jos jedan Qashqai za jednog clana sa drugog foruma koji mi je za uslugu  danas vadio 50€ dobrovoljno  koliko je zadovoljan  pa sam odbio da uzmem  te pare.
Nije sve u parama.
A nas trgovce obicno posmatraju kao stoku koja  gazi po mrtvima  da bi uzeli neke pare.
E pa samo i dalje tako napredno razmisljajte a ja cu se truditi da i dalje dokazujem da nisu svi takvi.default_rolleyes.gif

Raznih ljudi ima, kao i u svakoj profesiji. Uzimao sam i ja neke automobile od trgovaca,bilo je promasaja, ali i odlicnih poteza. Prethodni auto koji sam imao sluzio me je bolje od svih koje sam vozio za ovih preko 30 godina vozackog staza.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...