Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeste kao jedinka ali u globalu, jok. Stvar ukusa naravno :)

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,to svakako.100 ljudi ,100 misljenja.Samo me je iznenadilo da toliko bolje podnosti neravnine.Recimo uopste nisam iznenadjen sto nema plastika da skripi u enterijeru preko neravnih puteva.Ne zbog toga da je bavarac toliko kvalitetan,vec mislim da ipak tome doprinosi sto nije vozen pp nasim putevima 8god.Daleko od toga da su nasi putevi nesto losiji od Nemackih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put da cujem da u Lanciji skripi plastika u enterijeru. Obicno se cuju samo dugmici na radiju, posle nekog vremena, od koriscenja. Nista drugo. Tako je na mnogim Lancijama u kojima sam se vozio. Ne znam sta je sa tom tvojom?!? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa da,to svakako.100 ljudi ,100 misljenja.Samo me je iznenadilo da toliko bolje podnosti neravnine.Recimo uopste nisam iznenadjen sto nema plastika da skripi u enterijeru preko neravnih puteva.Ne zbog toga da je bavarac toliko kvalitetan,vec mislim da ipak tome doprinosi sto nije vozen pp nasim putevima 8god.Daleko od toga da su nasi putevi nesto losiji od Nemackih
Au, vozim se i libri karavan dizel, često. Ništa ne škripi i ne lupa na rupama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam neku kombinaciju za jednu Libru karavan i na kraju odustao zbog nekih porodicnih problema... Provozao sam je po nekom dzombastom zemljanom putu jedno 250-300m i imao sam utisak da vozim nekog francuza... Samo pliva i nista da lupne da skripne... Ja se odusevio...

Sent from my E2105 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Sedla said:

Prvi put da cujem da u Lanciji skripi plastika u enterijeru. Obicno se cuju samo dugmici na radiju, posle nekog vremena, od koriscenja. Nista drugo. Tako je na mnogim Lancijama u kojima sam se vozio. Ne znam sta je sa tom tvojom?!? 

Znas sta meni hoce nekad da kazem zuji,ono kao macije oko u  suvozacevim vratima i preko bas neravnog puta hoce da pravu ponekad zvukove resetka kroz koju vazduh duva u vetrobran.

Kod mene nista nema da skripne,nego vise oseti neravninu od bmw,al opet je bmw karavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video ja to sve. Al sto se tunibga tice nista nemam u planu,samo led osvetljenje enterijera,multimedija i neka night breaker svetla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace uzeto za pozadi,diskovi ate,plocice ate,paknovi ate.Prednji diskovi i plocice nove ate,pa nisam hteo da ih diram.Hvala Djuk85 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw ima samo jednu prednost u odnosu na libru, lepsi je (napred da, pozadi diskutabilno da li je), sve ostalo nema sanse, imao sam oba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni dodje udobniji preko neravnina,sad da li sto je karavan a libra limuzina,ne bih znao da kazem :D A gde je kao prednost veca konjaza i zadnja vuca? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, danijel55 said:

 

Inace uzeto za pozadi,diskovi ate,plocice ate,paknovi ate

 

Kako to pozadi i diskovi i paknovi?  :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi i ja se prvi susrećem sa tim.Ima dobos i paknove nezavisno od kocenja samo za rucnu.Jos od kako mi je stigao znao sam da je rucna veoma slaba.E sad  bio kod mog mehanicara kaze imas izmedju 20-30k km ali disk nije ravnomerno potrošen, zategnucu ja ovo,greota da se menja.Zategao rucnu,medjutim ne hvata opet lepo,jer paknova jedva da ima nesto.Elem ja resih da izmenjam sve i budem miran.Pored toga uradio sam mali servis, ,blokirao egr i izvadio klapne.Egr je bio malo prljav,klapne radile odlicno,ali radi preventive odradih sve to.

20181107_141746.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, danijel55 said:

Ima dobos i paknove nezavisno od kocenja samo za rucnu.

Šta ti je švabo, o svemu razmislja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnoga vozila imaju disk i paknove za rucnu

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...