Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Moje su.Zet mi se bavi fotografisanjem pa mi je prebacio preko messengera.Vidi se po kuki i po ratkapnama da je moja libra u pitanju.

Mozda i ovde jednoga dana :D:D

Screenshot_20180106-200715.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatno inenadjen sa gumama. Gde se drugar sa novim tigar wintera okrenuo i poprecio na sredini puta,libra i te z8 wint su prosle lagano 70kmh.ibarska magistrala je takodje bila prekrivena snegom,al ne kao na ovoj slici,ali dovoljno da se ljudi uplase i idu 50,opet su gume odradile sjajan posao ispod 80 nisam isao ,naravno samo levi zmigavac i gas.

20180114_224852.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danijel neki opasan, ovo/ono.... :lol:

 

Verovatno su dobre gume, pa još u kombinaciji sa dobrim trapom i vozačem. One će držati dobro, ali pitanje je kako će se ponašati prilikom naglog kočenja/promena pravca i slično... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono kurir sam,svi znaju kako voze kuriri iz brze poste.Jos kad sednes iz onih krseva sa losim gumama u ispravno vozilo sve ti je lako i sve se moze.
Inace takvi smo ti mi Cacani,ne koristimo nesto kocnicu,samo gas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis ovako :D 
Inace jtd je raketa bio za ove cdi kocke iz Bex-a ali sta ces ode Team express u stecaj u Cacku pa je morala firma da se zameni.
 

received_1529078177131090.jpegreceived_1529117223793852.jpeg

 

Sad se vozi ovo,cak niz rudnik nece kao fiat na ravnom
 

received_1504906879548220.jpeg

 

P.S Obrtaji na dukata lazu nisu zakucani :D

Naravno lancia se na satire kao firmina vozila :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav 2.3, samo 2.8 2.8 bi tu bio na oko 3200rpm plafon :D
Sprinter startan al nema krajnu brzinu doduse te automatike nisam vozio
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo 2.8.To sam i ja mislio sta da je 2.8jtd kidao bi.Manje vise ok su automatici ti.Ne salta nesto brzo ali prihvatljivom brzinom.Samo kada se ide na krivine uzbrdo ili niz brdo obavezno u mod da sam saltas,gore kad guras menjac niza a na dole veca,jer kad je u A (inace kod mercedesa nije D nego A) zna da raskvaci sistem ,samo padnu obraji na 900 i poleti kombi kad najmanje treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da bude cista u sred zime... :lol: Parkiraj je u garazu i ne isteravaj do proleca pa ce ostati cista... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bice resenje i za to.Imam u planu ne trenutno ali bice garaza sa slivnikom,gde ce non stop biti prikacena puska za pranje.Pusku za pranje imam i veliko dvoriste jos samo garaza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno perionice izbegavam.A ovo bi mi doslo kao samousluzna.Oni u perionicama ne bi nista da trljaju,samo nabiju pusku od preko 200bari i ljusti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa lybra, ja sam planirao limuzinu kad sam kupovao, ali nisam nasao, po mom misljenju lepsa od karavana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.Mnogo se vise voze karavani.Kad god odem u neku prodavnicu treba da naglasavam da trazim deo za limuzinu.Meni su oduvek bile limuzine bilo kog tipa lepse od karavana,pa tako i sada.Nisam ni ja plnirao nju da uzmem,trebala je da bude xsara 2.0hdi,ali kaze mi covek imam i lancia libru.Iskreno nisam ni znao da postoji,samo sam bio cuo za deltu i to ovu relijsku.Ali zbog enterijera  brzo se odluka zavrsila na libri.U pocetku mi je bio ruzan prednji kraj,ali sada sam zavoleo njenu liniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...