Jump to content
FAS Goran
brdaus

Servis za svaku pohvalu

Recommended Posts

U petak krenuh za Bec i negde kod V.Plane mi se auto (alfa GT JTD) baci u safe mod. Izbrisem gresku, krenem dalje i kod Bubnja opet isto. Pozovem Fiat servis Goran - Zemun, Altina, i ljudi mi kazu da dodjem, Nisam cekao ni sekund., majstori prikacise dijagnostiku, krenuse na probnu voznju i saopstise mi da mi auto previse napreze turbo i da ga prepunjava te da zato ide u safe mod, te da predlazu da se vrati fabricka mapa i da ce to resiti sve probleme. Tako i bi. Ja vratim na fabricki fajl, odemo na test voznju i sve bi kako treba. Naravno , na moje pitanje koliko kosta usluga, odgovor je bio: tu smo da pomognemo. Nisam zapamtio ime majstora i zato mu se izvinjavam, ali svaka mu cast. Odoh ja, i vratih se iz Beca bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno br. 1, vrhunski majstori, usluga, ljubaznost, te i nije cudo kad se bilo gde spomene ... uvek isti odgovor, uuu dobar servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam i ranije kad mi je rešen problem u najkraćem roku. 

Dodjite odmah u servis da vidimo - uvek isti odgovor

Ali to se ponavlja opet i nemam reči da zahvalim Goranu i ekipi. 

 

Poslednji radni dan i to subota, u ovoj godini mi primi auto, iako je sve puno u naredne 2 nedelje samo na moju molbu da ako je moguće da mi nadje termin pre 21 01, dogovor sinoć auto jutros na dizalici. 

I još insistiranje da se da popust na vodenu pumpu koja je popustila iako nema nikakve obaveze oko toga.

"ipak je ugrađena kod nas" obrazlozenje

 

Stručnost, ljubaznost, odgovornost ... 

 

Hvala jos jednom Gorane! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko ig nafaliste da ću morati jenoč iz bezveze da ig posetim.
Bez šale, kad god sam Gorana kontaktirao bio je,a i sada je, vrlo predusretljiv i ljubazan gde se i ponudio da reši problem bez najavljivanja i čekanja.
Malo je danas takvih ljudi , uopšteno govoreći.
SVE NAJBOLJE !

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobar servis,samo tako nastavite.Coveka ste usrecili zelim vama svima novu godinu i sretne praznike!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da pohvalim Gorana u svakom smislu te reci! Stvarno covek nece da ostavi nijednu sitinicu ne proverenu, jako prijatan i iskren, saslusao je svako moje pitanje i sumnju na odredjeni deo, sve lepo objasni, ma svaka cast! Da je ovakvih ljudi u svakoj struci gde bi nam bio kraj... Jos jednom svaka cast i svaka preporuka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...