Jump to content
FAS Goran
igor0511

Seat Leon FR 2.0 TDI

Recommended Posts

15 minutes ago, igor0511 said:

@Ivan ja nista ne objavljujem za Deltu, diskrecija zagarantovana :lol:

Nisam na tebe ni mislio, sve je transparentno. Javio se, postavio slike, donosis rostilj - svaka cast, nema sta...

Nego mislim na ovog deckica koji vec danima glumi 'ajduka po forumu.

@Dzimbo

Ocigledno da moramo da ga na'vatamo za cascavanje dok jos gora ne olista:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha plan mi je da se u nekom trenutku i finalno zakopam sa Stelviom 2.0 :D

 

 

Bio sam blizu i ovaj put, ali preskupi su i dalje, ponuda gotovo nikakva i onda sam digao ruke

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roditelji su dobrim delom izabrali :lol:

Posto ce i biti primarno auto za njih pustio sam da izaberu pa ja jurio opremu i stanje.

 

Hteo sam onaj X3, ali dzabe kada nece ljudi da se dogovore.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

QQ polozio gepek test :lol:

Veca kolica, decije sanke sa sedistem, 3 putne torbe, 3 ranca?! gomila klope i svasta jos sto sam zaboravio.

 

Potrosnju nisam bas uspeo da izmerim zbog haosa na putu i preko 3h rada u leru. Ali eto ispade 6.1. Rekao bih da trosi oko 1l vise od Leona u proseku

 

 

IMG_20230215_101109.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle blizu 6.5 godina posedovanja Leona uhvatilo me je da mi fale grejaci sedista i parking senzori na kolima.

Zamalo da narucim grejace, ali sam video da mora da se izravna sav sedalni deo i ne bih da se sece step, ali sam zato narucio parking kameru i OBD pa cu da se igram :D 

 

Za senzore cu videti, voleo bih da ugradim fabricki prekidac, ali to za sada samo Britanci prave i traze oko 700$ za komplet prednje i zadnje senzore sto je sumanuto.

 

Braca Kinezi prave bezicnu kamericu koja ide u svetlo tablice i cak dobija signal o poziciji volana za fascinantnih 30$ tako da jedva cekam da stigne da se igram sa tim:

 

image.thumb.png.16d171c5adbe53a98b3e9bff56f68b22.png

 

Naravno, vezuje se na fabricku multimediju i aktivira kada se ubaci u rikverc.

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511 a sta ima da gledas koliko je levo ili desno, bitno da se oglase :D

Ja cu one sto si mi dao uz auto samo u gepeku sa strane da stavim pa nek ekran svetli koliko hoće, mrzi me da provlacim kablove skroz napred. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, Axic said:

mrzi me da provlacim kablove skroz napred

Mozes da "munes" ekrancic i negde pozadi, odmah tu kod police gepeka kao sto bi i buzzer.

Kad si okrenut unazad da ga vidis ili pratis u retrovizoru :) , samo treba paziti na rotaciju da ne zbunjuje :D .

Mada i provlacenje napred je boza, ispod plastike pragova i pored Body Compa kroz A stub.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, igor0511 said:

Braca Kinezi prave bezicnu kamericu koja ide u svetlo tablice i cak dobija signal o poziciji volana za fascinantnih 30$ tako da jedva cekam da stigne da se igram sa tim:

 

ja to jos na marei imao :P ima sve na Aliju, samo treba naci.

A za grejace, koliko znam stefan tpc ugradjuje, tako da verujem da on profi radi (video sam negde na insta)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

A lepo je kad pise udaljenost i sa koje je strane, ne zezaj. Bacas dodatnih 3$ koje sam doplatio za ekran :D

Evo ja cu da ih postavim a @Ivan ima tu cast od gepeka da provlaci do A stuba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@darkman14 generalno je fora sa ugradnjom aftermarket grejaca sto ona folija ide izmedju sundjera i presvlake. Ako presvlaka ima usitak po sred to se sece. Nesto mi je zao da se sece deo sedista koja su presla manje od 80kkm. 
Sa ovom kamericom ostaje sve fabrika makar :D

 

@Axic htedoh i ja da napisem kako su forumasi carevi. Kupis dobru Deltu jeftino, onda se @Ivan javi da ti ugradi senzore, mozda neko uleti i alu felne kako je krenulo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da predstavim i dodatno prevozno sredstvo koje jedva cekam da pustim u svakodnevnu upotrebu opet :D 

Uzet letos nakon sto sam imao naprsnuce kosti pa nisam bas bio za voznju kola. Za pola sezone je presao oko 600km. Pali, radi ide, ne trosi :D 

 

Za grad je super resenje jer moze da se odveze gde god i stavi pod misku / unese.

Sa druge strane me jako iritira kada se neko pravi pametan i ne dozovljava da se uveze trotinet. Tipa gospoja u Maxiju koja mi rece da ne moze da se uveze "jer prlja pod". Pitam je sto se onda ljudi ne izuvaju ispred i ne zna :D 

 

Evo i ljute masine od 250W:

 

 

 

IMG_20230307_161013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali onda se ne vidi sat i ne mozes da se mrstis devojkama :lol:

Gore od toga mi je samo da vidim telefon na uvetu u ganc novim kolima. 

 

Mico nije ni Stilo bio neki sampion prakticnosti, a guzva po BG sve gora. Vikendima zato samo Minija vozim jer obicno budu prazna mesta kraca od 4m gde vecina kola ne moze da stane

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, MS PK said:

Gej frendli... :D

 

Pretece me Mica... 

@igor0511 nosis li pulover dok vozis pored reke? #nohomo





***E meni je pun ***** ovih sa elektricnim trotinetima ovde po NS, kako voze i cas su na stazi, cas na trotoaru, cas na putu a to ide fino brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nosim redovno dzempere zimi i kosulje leti jer smatram da mi pozicija iziskuje da se kulturno oblacim.

Nisam znao da je dzemper gej. Bas losa fora iskreno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...