Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2017 - Grčka

Recommended Posts

Jutros nikad brze nisam vozio kroz MK u smeru ka GR (120-150). Ono autoputa što imaju, sve je drastično bolje u odnosu na proslu godinu. 

 

Uzmite u obzir da Marea nije auto koji je za brzu vožnju po lošem putu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WP_20170831_05_01_29_Pro.thumb.jpg.aea33d13ceb0abe3feedff1df2a59384.jpg

Nis, 0500 ujutru.

 

WP_20170831_10_42_53_Pro.thumb.jpg.911d475652d84bdfe6fce5c49eb8c1f6.jpg

Dojran, oko 0930.

 

WP_20170831_12_04_01_Pro.thumb.jpg.65f0185c77f78bf4b300e0e0e76381fc.jpg

 

I Egnatia Odos. 

Iz godine u godinu, put za GR je sve bolji. Svaka cast....znate kome :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BJRM vs BG, nebo i zemlja, nikad vise u bivsu jugoslovensku republiku, jos kod pererasa moras i zeleni kurton, ma pali vako opusteno non stop 160 u Bugarskoj niko te ne dira put ko casa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj Neos Marmaras je show program. :D hteo sam u ulicu u kojoj mi smestaj, ali preko brda, dodjoh i ukocih, brate slatki, brze bolje u rikverc, ladno bi se prevrnuo na krov :D ovde koze pasu pod rucnom, video sam ih :D 

Obisao sam ceo gradic i usao sa donje strane, gde je sve ravno.

Setam gradicem a poprecne ulice dusu dale za kondicione pripreme :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/31/2017 at 10:36 PM, Easy Rider said:
ovaj Neos Marmaras je show program. hteo sam u ulicu u kojoj mi smestaj, ali preko brda, dodjoh i ukocih, brate slatki, brze bolje u rikverc, ladno bi se prevrnuo na krov ovde koze pasu pod rucnom, video sam ih  
Obisao sam ceo gradic i usao sa donje strane, gde je sve ravno.
Setam gradicem a poprecne ulice dusu dale za kondicione pripreme  


Zato ja sa zenom i klincem u Polihronu, sve ravno nema greske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi jedno veče sedeli na terasi, prolazi puntic pored vile i skreće u malu uličicu desno ka centru, ulica je ubedljivo najstarija koju sam ja u životu video, peske u papucama sam jeeedvaaa isao! Skreće puntic pa kada je video gde je skrenuo stao, pa rikverc ali nije mogao da krene, pa sta ce krenuo nizbrdo a iz auta se čulo jako glasno "O maj gaaaaaaaaaaaaaaaaddddd......" 

Inace nizbrdica je takva da kada se skrene, zadnji spoljni točak je u vazduhu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, mora da je bio neki benzinac, ili 1.3mjet. Da je bio 1.9 dže te de krenuo bi sigurno, ja probao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbegavao sam NeosM dok sam terao kolica, bas zbog mogucih igara bez granica :D pravo vreme je sad, klinci dovoljno veliki da ne treba kolica, a dovoljno mali da ih setnja gore dole izmori do malaksalosti :D:D 

 

juce proveo dan u Nikitiju, pravo mesto za morzeve, more/plaza/kafic/predjes ulicu/restoran/smestaj i to sve u 50 metara ... Ovde cu doci bez dece, sa dva ortaka i zenama. Zene se kvarcuju i poliraju a mi da peglamo preferans po ceo dan. Nema nista okolo, mir, tisina, mozak na off, izdaci 0, kresnes zenu/spavas/jedes/preferans/okupas pa ponovis :D:D:D

8 minutes ago, marko.jovanovic said:

Pih, mora da je bio neki benzinac, ili 1.3mjet. Da je bio 1.9 dže te de krenuo bi sigurno, ja probao :D

proklizao jutros 1,2 puntic od mene kad je krenuo uz brdo, nije ga zaleteo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/1/2017 at 9:56 AM, marko.jovanovic said:

Pih, mora da je bio neki benzinac

 

Jeste bio benzinac, a i neki klinac vozio. Ja tih problema nisam imao :)

 

On 9/1/2017 at 8:05 AM, milan-jtd said:

ulica je ubedljivo najstarija koju sam ja u životu video

Tedoh reci najstrmija, ali pametni telefon ponovo pametuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti :D evo pre pla sata sam sisao sa terase da pomognem zeni, grkinja, da istera golfa 3 uz brdo. Krenula unazad, zakacila zice koje drze el.stub, frka panika :D benzinac ... Smehotres

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/1/2017 at 7:45 PM, voodoons said:

Napraviste frku od Neosa, ja sam Golfom 5 od benzinskih 75KS i 125Nm obrtnog najnormalnije vozio po tim ulicicama..

Aj voodoo ne gasiraj ovde :D , nego bolje pomozi da stavim android 2.3.6 na motorolu xt910, na multiboot  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije lakse platiti 5e parking i da te ne boli glava posle, nego praviti ove akrobacije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od ljudi koji vole da promene, ali Kavalu od ove godine ne bih menjao ni sledece... Verovatno cu promeniti pred polazak, ali stvarno preporuka, mesto potpuno neprovaljeno od strane Srbalja, cene korektne, mnosto sadrzaja , a odlicne plaze u blizini grada. Pri tom su putevi dobri, samo do jedne plaze je neki makadam ali vredi trapa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cu opet na Sitoniju da je zavrsim celu. Prilazi plazama su dobri, parkinga koliko hoces, ne moram da placam nista. More odlicno, sta ces vise.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni samo malo fali nekog starog grada, nekog grada uopste uvece, za setnju ako nista drugo. Zato mi se svidela kavala, ima istoriju, nije mesto sa dve ulice , a opet ima sta da pruzi za odmor. Inace ovo ostalo sve kao sto si rekao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zar nije lakse platiti 5e parking i da te ne boli glava posle, nego praviti ove akrobacije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Ma nije problem 5 eur, vec je to bio naizgled kraj puta. Tu su bili parkirani automobili, a nakon toga uspod od prasine sa puno dubokih i velikih rupa. Prosto nisam hteo da se upustam i krenuo peske. I onda kad sam video koliko jos ima, a da je put nakon toga bolji, odlucili smo da probamo da se uzveremo. Jos vise me uverio Gnoj koji se vracao, ako moze on, moze i Grande. Plaza je Agiofili, ako neko zna put, razumece frustriranost.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ja ostavio brava u Vaasilikiju i onda 6e brodic do plaze

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...