Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2017 - Grčka

Recommended Posts

i to bas kad je krenula sezona tj. kod njih je vec u toku - e to mi nije jasno ......... :mellow: , jel im treba kinta ili ne --- kazu na moru se to i ne oseca , ali treba doci do mora a kako je krenulo oni ce izgleda celo leto malo-malo pa fulll strajk.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se javi neko ko je isao na Evzoni, preko Bugarske nije bila velika guzva na granici. Ja krecem 20.06. za Sarti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas zato sto je pocela sezona. Sad je savrsen trenutak da vladi ustinu.... i da im ispune sve uslove.

Sad vlasti moraju da popuste, ili ce izgubiti gomilu turista (i prihoda od njih).

 

Sad sto ce u tome turisti da nagrabuse, to vec nije njihov problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, alfini0507 said:

Sto cigani? Nisu "zombirana" nacija za razliku od nas... Dok kazes keks izadje ih pola miliona na ulicu... Cak su nam i rumuni odrzali lekciju...

 

 

Bas tako. Studentima pred kraj godine povecaju prag bodova za upis u sledecu godinu oni izadju na ulicu. Uvedu im mere stednje - oni izadju na ulice itd.

To se tako radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na grckainfo su ljudi pisali da su prolazili bez problema ovih dana kada je taj strajk poceo, tako da mislim da nece biti problema niti ih sada ima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mijailović P. said:

E'o ja sad izlazim na ulicu. Ako neko hoće da mi se priključi , neka izvoli.
emoji12.png

Послато са ентузијазмом
 

Jel se deli nešto:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok more !
Idem da operem auto. Danas je dodela diploma a ćera maturant pa kao roditelj đaka generacije moram da sve sredim da sija.
Malo zbog toga malo da me žena ne tambura.

Послато са ентузијазмом

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj vise je zbog zene

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/22/2017 at 1:47 PM, milan-jtd said:

I ja sam isto to razmisljao, ali cu najverovatnije ipak preko Makedonije. Ja na poslu imam i sav sirov materijal te patrole sto si gledao i kada je ekipa isla nije bilo guzve na granici ali su im carinici rekli da u sezoni kolona zna da bude veoma duga.

Tada je bilo dosta radova koji su do sada nadam se zavrseni.

Sta znam, naginjem ka Makedoniji, jedino da nagovorim sefa da i ove godine jednom odrade patrolu preko Bugarske da bi imali svezu sliku

Hvala na patroli!

Postovane kolege forumasi, da li u Bugarskoj mogu da platim gorivo u evrima ili moram da menjam evre za leve? Posto cu na granici biti rano ujutru, nisam siguran da li menjacnica tada radi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je bas danas bila patrola do Grcke preko Bugarske. :) Milane poslusao te sef :D 
Ja idem u Sarti od 09.07.-19.07., slabo sam zailazio na tu stranu, pojma nemam sta me ceka, ali sudeci po vasim komentarima deluje da ce biti ok. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem i ja u Sarti preko bugarske 25.06 pa cu da javim kako je proslo

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da se plati gorivo u evrima u Bugarskoj, jedino je kurs malo nepovoljniji.

Kurs u menjačnicama je 1e  1,92 leva , a na pumpi računaju 1,8 leva , otprilike ti je skuplje oko 7.5 dinara po litri goriva ako plaćaš u evrima a ne u levima. 

Cena goriva je bila 1.98 leva prošle godine

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, lufti said:

Hvala na patroli!

 

Nema na cemu :)

 

Boga mi namucila me je montaza, 2 dana ispred kompa po 16 sati... a sledeca ce biti do Neos Marmarasa preko Makedonije, eto, mala insajderska informacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za turu od cca 9 sati voznje napravismo kao da se plovi jedrenjakom kroz Magelanov prolaz :) ... Ne kazem da nema poneka korisna informacija za retke deonice koje se renoviraju/rade - ali iz godine u godinu se ponavlja maltene isto, vec i vrapci na grani znaju gde mogu da sipaju tecni naftni gas, a Milance mora da radi 2 x 16 sati ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...