Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2017 - Grčka

Recommended Posts

Ako je to nizbrdica koja gleda na more,  moj punto je prošao tuda,  nizbrdo,  samo sam na kraju morao točkove po dijagonali da teram,  da ne bih zagrebao. Ovi u kolima nisu disali dok smo se spustali! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zato smo prventstveno gledali Nikiti, nekako mi lokacija skroz odgovara zbog obilazenja plaza.
A hteo sam npr. i otici do prvog prsta, obici Kaliteu, to mi je skroz super mesto, pa se i prvi prst odavde moze posetiti lagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam već naveo Nikiti kao lokacija za obilaženje plaža po Sitoniji :thumbup:!Mi kaparisali Nea Flogitu od 29.06 do 09.07,planiram da dodjem do Sitonije jedan dan pa ako se uklopimo eto nas na Mitosu i girosu :lol:!Jedino nam se neće uklapati drugarov Megan koji ide sa nama,ali ima da ga ubedimo da pređe u našu grupaciju ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce kaparisali Tasos, od 12.06. Nisam ranije isao, pa me zanima da li je bolje ici preko Makedonije ili Bugarske?

Odgledao sam juce Sat patrolu od prosle godine, preko Bugarske, cini mi se da je put ok, malo bih promenio, stalno idem preko Makedoije. E sad, ne znam da li u tom periodu ima guzve sto se Turaka tice, i da li ima zastoja sto se tice izgradnje auto-puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam isto to razmisljao, ali cu najverovatnije ipak preko Makedonije. Ja na poslu imam i sav sirov materijal te patrole sto si gledao i kada je ekipa isla nije bilo guzve na granici ali su im carinici rekli da u sezoni kolona zna da bude veoma duga.

Tada je bilo dosta radova koji su do sada nadam se zavrseni.

Sta znam, naginjem ka Makedoniji, jedino da nagovorim sefa da i ove godine jednom odrade patrolu preko Bugarske da bi imali svezu sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKo ćete jedan dobronameran savet, i nije vam bitno da što pre stignete nego uživate u vožnji onda vam preporučujem da idete preko Bugarske i to preko Banskog pa na alternativni prelaz sa Grčkom, put je magistrala ali je fantastičan.

 

Ja sam bio pre dve godine i nisam imao ni jednu rupu od Indjije do Tasosa, a prošle godine sam išao na Lefkadu naravno preko Makedonije i plakao sam ja umesto kola. :rant:

 

Za ubuduće dok sam živ Halkidiki i Tasos sve preko Bugarske.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, lufti said:

Juce kaparisali Tasos, od 12.06. Nisam ranije isao, pa me zanima da li je bolje ici preko Makedonije ili Bugarske?

Odgledao sam juce Sat patrolu od prosle godine, preko Bugarske, cini mi se da je put ok, malo bih promenio, stalno idem preko Makedoije. E sad, ne znam da li u tom periodu ima guzve sto se Turaka tice, i da li ima zastoja sto se tice izgradnje auto-puta...

Evo je tema bas o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Gillespie said:

AKo ćete jedan dobronameran savet, i nije vam bitno da što pre stignete nego uživate u vožnji onda vam preporučujem da idete preko Bugarske i to preko Banskog pa na alternativni prelaz sa Grčkom, put je magistrala ali je fantastičan.

 

Ja sam bio pre dve godine i nisam imao ni jednu rupu od Indjije do Tasosa, a prošle godine sam išao na Lefkadu naravno preko Makedonije i plakao sam ja umesto kola. :rant:

 

Za ubuduće dok sam živ Halkidiki i Tasos sve preko Bugarske.:D

 

 

Kazi mi, jel to to?
Zanemari ovo Leskovac sto sam tamo stavio pod -B-, moram ici preko Leskovca :)
 

0978.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne! Tazbina je Vrbas...

Idemo ove godine sa svastikom i pašom, a paša ima neki babu u Leskovcu, pa hoće tamo da spavaju. Nadglasan sam, 3:1, nisam bio za to, ja kad sednem da vozim do mora, ni pauzu ne bih pravio :) ali ajd sta ću... Večera negde, pivo - dva, pa ujutru u 5 polazak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je put ako ćeš da ideš na Halkidiki, možeš tuda i na Tasos, ali ja sam na Tasos išao preko Banskog pa se spustio na Goce Delčev, i posle graničnog prelaza dole na Dramu i Keramoti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni mala razlika u razdaljini...

A i ne znam šta je toliko strašan put kroz MK. Prođoh letos iskreno ni ne sećam ga se nešto posebno. 

Jel vam trapovi nisu u redu il vam ta spuštena ogibljenja ne prijaju al ja brate prođoh bez muke ikakve

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sada upalila lampica za Bugarsku prvenstveno zbog toga sto kazu da je lep put, svratio bih na to Bansko, mozda u povratku i prespavao jedan dan, ali da je razlika nekih 50-60km pa ok, ali 150km na toliki put je mnogo, po meni, s obzirom da ovo sto kaze Marko, nije to toliko los put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja prođoh bez problema, a tek ovog leta ima da uživam, imam komplet nove opruge i amortizere :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije ni mala razlika u razdaljini...
A i ne znam šta je toliko strašan put kroz MK. Prođoh letos iskreno ni ne sećam ga se nešto posebno. 
Jel vam trapovi nisu u redu il vam ta spuštena ogibljenja ne prijaju al ja brate prođoh bez muke ikakve
default_wink.png

Ja sam generalno za Makedoniju, ali da su im uzasni putevi jesu i uvek pod radovima i jos ako se zadesi kao meni da se ide nocu dok je provala oblaka.... a u povratku na auto putu da ne pricamo i ako je bio suncan dan, mozda nije strasan ako se ide do 80km/h, naravno trap utegnut kao i uvek i fabricko vesanje, ali 1000km ako hoces da odvozas bez odmora mora da se vozi dosta iznad ogranicenja i onda samo skaces.... Generalno nasi auto putevi i magistralni su klasa i za Makedoniju i za Grcku, osim u Grckoj novi auto put od Soluna koji je stvarno odlican, ali do Soluna od granice kao po kaldrmi.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su u medjuvremenu nesto sredili, posto su bili radovi na svakom cosku, ali je auto-put prosle god pocetkom jula bio u ocajnom stanju.

Nas je za ono autobahn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta su sredili ?!?!

prosle godine u avgustu, preko one grbe, samo sto nisam poleteo.

dusa me zabolela kako je lupilo.

kad sam se vratio, odmah kod majstora, dva puta sam ga vracao da mi proveri trap. Srecom, sve ok bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajem glas za Bugarsku, jer me je prošle godine uhvatilo takvo nevreme u Makedniji da sam se živ u...o vozeći po onom čudu od autoputa ako se tako može nazvati, takve kolotrage u životu nisam video, prodješ pored kamiona, a on baci na tebe kubik vode, to je bilo strašno. Plus što malo malo pa naplatna rampa(na more sam išao prvo preko Ohrida), a vraćao se preko Evzonija, U Bugarskoj lepo kupiš vinjetu i miran si...

Da, zaboravih da kažem da nijedna cena makedonskog goriva ne može da nadomesti stres i cenu rezervnih delova na trapu, a kad idem na more ne žurim nigde...B)

 

 

Edited by Gillespie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove ili sledeće godine bi kroz Makedoniju trebao biti pušten deo autoputa u izgradnji, tako da ce se kroz celu MK ici autoputem a ne magistralom.

 

A da ima losih deonica - vaistinu ima. Narocito oko Kumanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...