Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2017 - Grčka

Recommended Posts

Kao da si pitao "Koliko kosta nov automobil sa 5 vrata" :) 

Nije isto da li ide u septembru ili u sred sezone, koliko je hotel udaljen od mora, broj zvezdica, kada placa,..Recimo mi smo na Sitoniji nasli hotel sa 4*, polupansion koji je realno bio all inclusive, dva bazena, u sred sezone za jako malu sumu novca.

 

I ne vidim cemu ta doza ironije oko Brava.


Uostalom Markov problem koliko kosta i kako ce da se sracuna ;) 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor

1.Pitao sam za Porto Carras, nije bitan ni termin, ni kada se placa.

2.Nikakve ironije nije bilo, jos uvek pamtim opisivanje kako se dete raduje brzini u autu

3. Ko je tebe  bilo sta pitao u ovom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bitan je itekako termin jer razlika može da bude 300-400e po osobi :)

2. Kakve veze to ima sa letovanjem?

3. Trpam se gde mi nije mesto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaj ovo trece bas cudno zvuci, hahahahah

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ce kupovati i burek i hleb,jer se nece bas najesti u porto carasu.Bar po komentarima na bookingu i tripadvisoru,porto caras je daleko 5 *.Mozda izmedju 3 i 4*.

Ja sam letos odustao od njega.Nisam smeo da reskiram za 2000 evra.Kazu da je hotel dosta star i zreo za renoviranje.Ako je all inclusiv sok u plasticnoj casi iz aparata,neka hvala.

Od smestaja gde odmaram ocekujem da mi bude skoro u rangu stana gde zivim.,a porto caras je daleko od toga.

 

 

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama vi vec godisnji odmor planirate a ja ni ne znam da li radim ovaj vikend ili ne .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8.12.2016. at 1:02 PM, Milutin-NS said:

Guzva brate, i ovako, a kamoli sa klincem...i na plazi i ovako kroz grad

Ja sam vise za ovako neku varijantu kada je takvo letovanje u pitanju...

 

http://www.booking.com/hotel/gr/vergos.html?aid=376439;label=bookings-name-uxw4Qc87q2ilQaMXo_aZJwS47495661544%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap21%2C093%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp21213%3Ali%3Adec%3Adm;sid=a100fcea161d902b5f5417ee3278d1eb;dest_id=3066;dest_type=region;dist=0;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=66e894a19568ac3c8ac8343b91712ab3d7121067X1;type=total;ucfs=1&

 

ne nosis 5 torbi, suncobran i sve moguce, vec ti je sve tu, sta god da si zaboravio, vodu za malog, flasicu, nesto da pojede kada pocne da se dernja...a opet na dobrom si mestu, pa kada ta tu plaza dosadi u kola pa do neke plazi ispod

Ako ćeš u Vurvuru onda gledaj neki smeštaj sa dobrom plažom jer tamo baš i nisu neke,a i samo mesto je dugačka ulica sa napucanim kućama,moraš da paziš kada voziš jer pešaka svuda a staze nigde.Ne znam da li si bio tamo,možda već znaš sve al ajd ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojane, da nisi ti bio u Porto Carasu?

Cena za dvoje odraslih i dete od 4.5 godine je oko 1200€ za 12 dana, recimo od 20 juna do 1 jula. Naši prijatelji svake godine tamo letuju,  i nemaju nekih primedbi. 

Ne razumem potrebu da se komentariše kako neko troši pare. Evo bojan je kupio novi 500L 1.4, što je meni bacanje para, ajde da je neki auto, pa da znam zašto plaćam. 

Ja ću pre da vozim papučomobil koji sam platio 3000 eur, i da idem na more kako mi se ćefne, pa i da plaćam kilo bureka 10€, nego da dam pare na nov 500l.  

Znam samo da ove godine neću da mislim o stvarima za plažu, ležaljkama, nabavci hrane...  

Inače, ovog leta smo bili u hotelu Philoxenia bungalovs u Psakoudia-i, za svaku preporuku je. Tamo smo imali polupansion, i hotel nema svoju plažu, pa onda plaćaj piće u kafiću na plaži, a ne mogu bre da naručim jednu kafu za ceo dan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setio sam se, pominjali smo već te stepenice, napisao sam tačno koliko ih ima, nešto ala 120-130. Mali samo štrika, uzbrdo, nizbrdo, kakva crna kolica :D

P.S.

Mali me i dalje cima; tata, obiđi onog sporaća ispred :D Reko sine, bi tata, al ne može.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sporac sam mozda bio ja. A jesi li parkirao auto u borovoj sumi, meni je mesec dana trebalo da ocistim smolu koja je kapljala sa drveca po autu

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8.12.2016. at 8:20 AM, Milutin-NS said:

Evo nove teme, pa da počnemo i pre nove godine :D 

Valjda cemo prvo gledati gde otici na zimovanje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pitao za Nea Flogitu,bio sam tamo prosle god u sezoni-kraj jula...Mesto nije lose,ulazak je malo brdovit, ima dosta kafica,sto na plazi sto pored plaze,plaza nije nesto uredjena,na nekim delovima ima malo kamenja,u mestu ima velika pijaca,u blizini plaze veliki parking ispod palmi.Ako trazite smestaj prvo do kafica na plazi,vlasnici istih izdaju apartmane,mi smo nasli odlican 3sobnii tj 2 spavace sobe i velika dnevna sa kuhinjom klimom...tada je kostalo 500e uz malo ubedjivanja 450 za 10 dana sto realno nije mnogo za onolike sobe gde su mogle ladno 2 porodice da se smeste...obavezno posetiti mesto Nea Kalikratia koja je udaljena 15-20km  

20150805_145628.jpg

20150805_145643.jpg


image hosting 10mb limit 20150731_204435.jpg 20150730_123102.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.12.2016. at 8:18 PM, milan81 said:

Neko je pitao za Nea Flogitu,bio sam tamo prosle god u sezoni-kraj jula...Mesto nije lose,ulazak je malo brdovit, ima dosta kafica,sto na plazi sto pored plaze,plaza nije nesto uredjena,na nekim delovima ima malo kamenja,u mestu ima velika pijaca,u blizini plaze veliki parking ispod palmi.Ako trazite smestaj prvo do kafica na plazi,vlasnici istih izdaju apartmane,mi smo nasli odlican 3sobnii tj 2 spavace sobe i velika dnevna sa kuhinjom klimom...tada je kostalo 500e uz malo ubedjivanja 450 za 10 dana sto realno nije mnogo za onolike sobe gde su mogle ladno 2 porodice da se smeste...obavezno posetiti mesto Nea Kalikratia koja je udaljena 15-20km  

20150805_145628.jpg

20150805_145643.jpg


image hosting 10mb limit 20150731_204435.jpg 20150730_123102.jpg

003.JPG

Imamo iste "zavese" na zadnjim prozorima :lol:!

Mi verovatno sa prijateljima idemo u Nea Flogitu,imaću par pitanja za tebe ali to će mo preko p.p

Gde ste bili smešteni,kako se zove vila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili smo smesteni u ulici iznad igralista,relativno nova kuca,malo je uz brdo,odlican smestaj,mozda malo skuplji ali u onom sto nudi ladno 2 porodice mogu da se smeste jer ima 2 spavace u decjoj ima 2 kreveta plus jos jedan po potrebi u drugoj spavacoj je francuski,u dnevnoj velika ugaona,velika kuhinja,veliki friz,klima,do tada nije izdavana soba,tako da nam je donela nov led tv i sav kuhinjski pribor,klima je bila uracunata u cenu od 450e za 10 dana u terminu kraj jula-pocetak avgusta,gazdarica drzi kafic na plazi,zadnji levo od igralista,zove se Maria,ako se setim kako se zove kafic javicu!Imas i jeftiniji smestaj pored plaze ali ono nikako ne preporucujem jer je puno budji,memle za 30e dnevno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva iskustva imate sa Olimpijskom regijom? Ja sam gledao nesto, nasao jeftine apartmane u Paraliji, gledam nije mi ni predaleko (nije neko ostrvo), pa bih mozda ovog leta zapalio za Grcku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam lepa iskustva :) 

Lepe plaze, sredjena i nije preterano mala. 

Jos sam ja isao po upisu fakulteta i naleteli na 2 skole iz Jagodine koje su dobile besplatno letovanje i na nekoliko ekskurzija. 

 

Bilo super druzenje, a sad bi me verovatno nervirala tolika deca :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...