Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2017 - Grčka

Recommended Posts

Ja uplatio Stavros za početak septembra. Jel ima neko malo detaljnije informacije o tom mestu (da znam šta me čeka, al kontam da je ok)? :)

 

Bio u Leptokariji dva puta - oba puta bilo ekstra - naročito za klinca, jer ima "vašar" pa vozić, sve za decu - i apsolutna preporuka ko ima decu.

Već sam pisao, samo mi se ne sviđa ta neka "neuređenost" Leptokarije....mada su skoro sva mesta u Olimpijskoj regiji takva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, milan-jtd said:

Nema veze, bice prilika valjda, a gde si smesten u Marmarasu? Mi smo rezervisali u vili Panorama

ja rezervisao u Yanis1, apartman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martin Stavros ti slican ko Keptokaria, samo na jednom mestu je sve za decu, nema ko u Leptokariji da mora ides u drugi deo grada ... Mada se meni Leptokarija vise svidja .... Iz Stavrosa levo idi 15ak minuta kolima na plazu Babylon, pazi na tablu sa desne strane da ne promasis, spustas se na dole levo, mnogo mi se svidela, mirno, cisto, voda prelepa, pesak ko brasno sitan, mozda ti se svidi

Just now, marko.jovanovic said:

Ko nije bio u Neos Marmarasu, i ne zna kako izgleda, neka uradi set kvačila :D

 

pa bre neces valjda kolima kroz gradic :) onda i rezervne sajle rucne da poneses :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, milan-jtd said:

Hahaha, Marko potpuno si u pravu!!! Bio, video, idem opet

ja prvi put sa te strane drugog prsta. Valja li cemu? Hteo sam i ranije nego sam izbegavao zbog klinca, bio mali pa da ne bude njemu planinarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIslim da ce ti se svideti, bio sam pre 4 godine i znam da mi je bilo ekstra, plaza je fenomenalna, voda jos bolja... Samo mesto je dosta zivo, ima gde i da se seta i da se sedne na klopu, pice a ima i za nocni provod

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Milutin-NS said:

:thumbup:

Dajte neki predlog za mene, trazim nesto negde na plazi da je, blizu nekog veceg mesta, da ima parking i svoju plazu a da uvece mogu bez kola da prosetam klinca jer po meni more bez veceg mesta i nije more, volim restorane, kafice itd, pivo na plazi....

Prvi/drugi prst, pada li nekome nesto na pamet? :)

Jesi odustao od Vurvurua?Nikiti kao baza za obilazak Sitonije idealan!Bili smo u njemu 2013,malo šetalište ok skockano sa dosta restorana,kafića,pristanište sa lepim jahticama ali sama plaža mi nije baš nešto ali može da posluži.U blizini su ti i tri velika marketa full snabdevena.Sarti ti je veće mesto sa velikom plažom koja na jednom kraju ima dugačak plićak za klince a na drugom kraju je posle metar-dva duboko.U Sartiju imaš isto dosta restorana,kafića,prodavnica koječega i dugačko šetalište.Nea Vrasna ti je ok za klince,prostrana plaža,postepena dubina kada ulaziš u vodu,smeštaji su uglavnom blizu plaže,šetalište solidno i ako voliš pijacu ona bude jednom nedeljno locirana između Vrasne i Asprovalte,znači ogromna svega i svačega,otpao sam :lol:!Jedino je boja mora nešto zelenkasta,nema plavetnila kao na lefkadi i Sitoniji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, milan-jtd said:

MIslim da ce ti se svideti, bio sam pre 4 godine i znam da mi je bilo ekstra, plaza je fenomenalna, voda jos bolja... Samo mesto je dosta zivo, ima gde i da se seta i da se sedne na klopu, pice a ima i za nocni provod

i ja ga nesto tako prizeljkujem/cenim da ce biti ... Odavno me mami da odem tamo, kad sam bio u Sartiju hteo sam da odem jedan dan u NM, ali stiglo neko drustvo i ne odoh da vidim kako je

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, milan-jtd said:

Nema veze, bice prilika valjda, a gde si smesten u Marmarasu? Mi smo rezervisali u vili Panorama

Jel ideš u Panoramu u samom Neosu ili u onu pre mesta nekih 2km?Ja sam boravio 2015 u toj pre ulaska u mesto sa leve strane,smeštaj je extra,gazde super ;)

U mestu svega ima samo je brdovito prilično,taman posle večere šetnjica da se bolje svari :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Milutin-NS said:

:thumbup:

Dajte neki predlog za mene, trazim nesto negde na plazi da je, blizu nekog veceg mesta, da ima parking i svoju plazu a da uvece mogu bez kola da prosetam klinca jer po meni more bez veceg mesta i nije more, volim restorane, kafice itd, pivo na plazi....

Prvi/drugi prst, pada li nekome nesto na pamet? :)

Sarti, drugi prst, smestaj Sarti Inn.

koliki ti je klinac? Meni je tu bilo extra. Dve zgradice okrenute jedna drugoj, izmedju bazen i deo za sedenje ko kafic, sve ogradjeno a parking je pored ograde komplexa odnosno s druge strane parking onog njihovog ogromnog marketa. Pogledaj nadji slike. Jeste malo skuplje, ali vredi svaku paru

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Martin said:

Ja uplatio Stavros za početak septembra. Jel ima neko malo detaljnije informacije o tom mestu (da znam šta me čeka, al kontam da je ok)? :)

 

Bio u Leptokariji dva puta - oba puta bilo ekstra - naročito za klinca, jer ima "vašar" pa vozić, sve za decu - i apsolutna preporuka ko ima decu.

Već sam pisao, samo mi se ne sviđa ta neka "neuređenost" Leptokarije....mada su skoro sva mesta u Olimpijskoj regiji takva. 

Simpatično mesto sa skromnom plažom u kom sam jeo najbolji giros do sada :thumbup:!Noću zatvaraju ulicu u centru i pretvaraju u šetalište sa puno radnjica sa svim i svačim,Lidl ti je blizu.U okolini imaš lepih plaža ali moraš kolima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražim neku sliku da ti pošaljem ali mi se zaturile negde pošto smo bili tamo 2010.Ako ih iskopam,šaljem ;).Sad se setih,te godine je bilo komaraca u pm,tako da se opremiš sa spiralama,raidom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, nstyner said:

el ideš u Panoramu u samom Neosu ili u onu pre mesta nekih 2km?

 

U samom Neosu, na sajtu kazu 50-100m do plaze. Nasao sam je na mapi i stvarno nije daleko od plaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod drugog prsta, moja preporuka za porodicno letovanje je Metamorfosi. U pitanju je malo, lepo i prijatno mestasce sa gomilom ljudi sa decom.

Zanimljiva stvar je da gomila mestana govori srpski pa se osecate kao kod kuce.

 

A na samo 50km je od Soluna i to od toga 49km magistralom tako da se za laganih pola sata voznje stize do grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Easy Rider said:

@Martin Stavros ti slican ko Keptokaria, samo na jednom mestu je sve za decu, nema ko u Leptokariji da mora ides u drugi deo grada ... Mada se meni Leptokarija vise svidja .... Iz Stavrosa levo idi 15ak minuta kolima na plazu Babylon, pazi na tablu sa desne strane da ne promasis, spustas se na dole levo, mnogo mi se svidela, mirno, cisto, voda prelepa, pesak ko brasno sitan, mozda ti se svidi

pa bre neces valjda kolima kroz gradic :) onda i rezervne sajle rucne da poneses :)

Ovde nikakva ručna ne drži :D

 

2014-08-26 16.15.02.jpg2014-08-26 16.10.31.jpg2014-08-26 16.12.12.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, marko.jovanovic said:

Ovde nikakva ručna ne drži :D

 

2014-08-26 16.15.02.jpg2014-08-26 16.10.31.jpg2014-08-26 16.12.12.jpg

 

Jel ovo put prema vidikovcu-restoranu u Stavrosu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaha ... Ja cu biti prvi red do fudbalskog terena. Ne planiram da se penjem bilo gde :D narocito, kad budem uskoro patosirao Alfu, ne zelim da joj priustim voznju ko u anerickim filmovima San Franciskom :D

 

@marko.jovanovic

juuu kakav nagib :D stvarno zicarom, ladno ... Nisi valjda parkirao na toj nizbrdici :o najbolje da naslonis auto na zid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkirao sam na jednoj malo blažoj, mora u prvu i ručna obavezno, kako inače i parkiram. Samo ručna baš ne drži :D

A na ovoj nizbrdici udariš branikom kada uđeš u raskrnicu na ravan deo, neki niži auto ne bi se lepo proveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...