Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Stariji od 15 godina dva puta na tehnički pregled!?

Recommended Posts

Nemam sitno,jel može u utorak?

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemam sitno,jel može u utorak?

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока


Imam ja kusur

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites



Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li još neko ovde vidi već odavno ustaljeni šablon ( a spominjao sam ga nekoliko puta u ovakvim situacijama) ge nam prvo pune glavu nekim sumanutim kaznama, ciframa, pravilima a onda oni nama ipak učine "uslugu" i sve to na kraju bude " blaže, jeftinije, bezbolnije" i mi svi srećni što nije tako strašno bilo kao što se najavljivalo?

Evo cenim da će tehnički biti po 1500din...

 

Inače u vezi rigoroznosti zahteva tehničkog lica na tehničkim pregledima jedna situacija od prošle godine.

Burazer u PG mi vozi Golfa 3 sa električnim šiberom koji je igrom slučaja "crkao" par meseci pred registraciju. Kada je otišao na tehnički nije mogao da ga prođe nigde dok ne osposobi šiber :blink:. Znači nije bilo dovoljno što je mogao ručno da se otvori i zatvori preko imbus ključa (mada je i to totalni kretenizam jer ne vidim koji qurac ima veze šiber sa ispravnošću vozila) već su mu zahtevali da isti dovede u funkciju i elektro. Jedva smo našli na jednom otpadu i zamenili komplet šiber da bi uspeo da reg. auto. Inače ako odeš na jedan tehnički i ne puste te zbog nečega, nadrugom i ne pokušavaj jer će te ispratiti na vrata samo. A da, burazer mi radi u njihovom ministarstvu unutrašnjih poslova...nije bilo od pomoći...tako da ako hoće da je.u jeb. će nas...

Ima ovde kolega iz CG dosta pa će i oni reći koju verujem na ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan takav godišnje je sasvim dovoljno.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraće sigurno da dignu cenu ako budu pregledali vozila kako treba, mislim da će jedina olakšica biti da ipak ukinu ovaj drugi pregled ili da daju veliki popust na njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da se još uvek raspravlja na ovoj temi. Te biće, te neće bizi ...
Šta tu ima da se raspravlja.
Ovo lidilo neće proći, ali uredba ne sme!
Biće skuplji i rigorozniji tehnočki na svaku godinu...

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog čega skuplji???

Šta će biti u obavezi da više rade nego što je sada propisano?

Zakon i pravila postoje a zašto se ne primenjuje to je druga stvar!

Trenutno je po bezbednost saobraćaja najbitnije da imaš plaćen harač za folije jer su one ključne za ispravnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže Stefanović da neće biti dva puta godišnje...tako piše blic.

Jedan pravi rešava sve probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je jedan dovoljan,ali su morali da procimaju pa ako prođe,prođe...

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam vic kako je pisan ovaj zakon:

 

- Šefe, da uvedemo stroži tehnički za vozila jednom godišnje i tako "naši", koji nas pomažu u kampanji i oko zakupa prostora za lokalne odbore, zarade dodatnih 30 evra po autu, ili da bude dvaput godišnje da građanima bude lakše da plate?
- 30 evra je 30 evra, al' dvaput je dvaput!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar iz Blica:
"To je ono, pustim buvu, vidim kako narod reaguje. Ako je ok, puštamo, ako nije, to sam ja rekao neće proći i onda sam ja heroj, nisam to dozvolio. Isto kao sa brzinom na auto-putu, nema Boga da će biti brže od 120km/h, narod digne graju, za mesec dana, pomera se na 130km/h, jel tobože tako je i u EU... "

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su pokusali da skrenu paznju sa tehnickih pregleda sa povecanjem brzine ali kad su videli da ce samo ljudi za 10km/h brze da stignu do njih da se zale jos vise morali su da poniste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/stefanovic-nece-biti-duplih-tehnickih-pregleda-za-vozila-starija-od-15-godina/3gh0r9l

 

Sad ću da tražim da mi se vrate poštanski troškovi za inicijativu koju sam juče poslao Ustavnom sudu...

11 hours ago, Markobgd said:

Da li još neko ovde vidi već odavno ustaljeni šablon ( a spominjao sam ga nekoliko puta u ovakvim situacijama) ge nam prvo pune glavu nekim sumanutim kaznama, ciframa, pravilima a onda oni nama ipak učine "uslugu" i sve to na kraju bude " blaže, jeftinije, bezbolnije" i mi svi srećni što nije tako strašno bilo kao što se najavljivalo?

 

Ispalo je upravo tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvatio im Marko fazon...Krenuli su serijski iste fazone da cepaju...Nemaju ni intiligenciju ni maštu....uopšte mi ne deluju ozbiljno sa tim "cepnem pa ako prođe prođe",ništa ne promisle pre nego što odluče...Toliko ima dobre prakse i u okruženju i Eu,a oni stalno toplu vodu izmešljaju...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Fiat Iustitia said:

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/stefanovic-nece-biti-duplih-tehnickih-pregleda-za-vozila-starija-od-15-godina/3gh0r9l

 

Sad ću da tražim da mi se vrate poštanski troškovi za inicijativu koju sam juče poslao Ustavnom sudu...

Ispalo je upravo tako!

 

problem reaction solution (guglajte)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...