Jump to content
FAS Goran
amelonix

Lancia Lybra - jedno iskustvo posle kupovine

Recommended Posts

2 hours ago, Dezurni said:

Sad više nije ni zanimljivo 

Cekaj, zaboravio je da napise da je mehanizam brisaca prestao sa radom po najvecoj kisi kad je krenuo na zivu ziku Zareta i Gocija. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sumLJam na majstora. Dok je šegrt odrađivao Lybru, on je odrađivao gospoju



Mislim da ovde lezi odgovor ...nije ta crna Lybra bila toliko losa nego je majstor na nedeljnoj bazi pakovao kvarove kako bi gazda bio na kanalu dok je on na gospodji.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Dezurni said:

Sad više nije ni zanimljivo 

 

totalno...nego ipak se nosim mislju da je decko pobegao iz neke ustanove, dokopao se kompa i dalje vidimo i sami... :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Axic said:

Cekaj, zaboravio je da napise da je mehanizam brisaca prestao sa radom po najvecoj kisi kad je krenuo na zivu ziku Zareta i Gocija. :lol:

 

Mislis da se ovo slusa u Zenici?:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaah.
Ajde brate prestani da troluješ više. Nije više zanimljivo.
To što si sada izjavio ne bi napisao ni najzagriženiji vlasnik Renoa.

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi sta je konkretno bolje kod jtd u odnosu na dci ja sam se vodio vasom pricom jtd ovo jtd ono ali kako god vidim najvise jtd na kanalu kod majstora 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, aleksa_indjija said:

Sta zena kaze za Reno-a?

 

8 minutes ago, vicent said:

Jbt, majstor sad neće imati posla !
A žena neće moći da švrlja !

Послато са HTC Desire 626G dual sim уз помоћ Тапатока
 

 hahahaahhaa sad ce da menja i on i zena "majstora" ahahahaahahhahahha

jedino ce zena sada kao i auto cesce na odrzavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.11.2016. at 7:16 PM, amelonix said:

100% kilometraza je tacna bila to se vidilo i na enterijeru i drugim stvarima,pa kojem se to premium modelu jos u svjetu a talijani su lybru smatrali konkurentom c klase ili bmw3 kao i audi a4 moze desiti da mu se kompletna kontrol tabla i centralna konzola pretvori u ljepljivu masu kao bazoka zvaku i da desetine hlaca unisti kako voozacu tako i suvozacu pa stid me bilo primit ikog u auto,naravno plastike sam farbao i to je jos dodatnih 60e

A tek kad kreces iz mjesta pa kad zvonjava pocne iz motora kao da vlak krece kao stotine lanaca da mlatis jedan o drugi i niko mi nije znao to rjesit kazu tako to kod jtd motora,da i ne pricam kad turbina pocne fijukat pa ja kad cujem fijuk kao sirena 1985 kad je tito umro odmah znam da ide lybra stilo ili alfa i u 99% budem upravu

Po enetrijeru ne možeš suditi jer recimo moj kolega ima Libru sa preko 350.000 km i veoma je dobro očuvan. Samo se po pedalama vidi da je dosta prešla. Sem toga, one baš ne trule lako, tako da tvoje iskustvo oko rđe govori da je verovatno imala jak udarac. Moja Marea ima manje rđe nego komšijin Mercedes E istog godišta (2001). Pazi, ja sam sa Fiatom prešao 220.000 i njemu sad piše 405, još uvek lepo izgleda i nemam većih problema. Kvarova je bilo, ali ne više od prehvaljenih Nemaca kojih sam imao dosta. Jedino što ćeš za popravku Nemca platiti najčešće mnogo više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...