Jump to content
FAS Goran
amelonix

Lancia Lybra - jedno iskustvo posle kupovine

Recommended Posts

@asterix ovo nesto na tvoj racun?

 

Vidim ja da su i u SRB i u BiH vozaci juga (crvenog) presli na Punta (crvenog) a vozaci G2 na Stila. Pobegoh iz tog okruzenja.....u nista bolje okruzenje... Al sam pobegao :D trudim se :D

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se trudi ???

Послато са HTC Desire 626G dual sim уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kolega.jankovic i lepo priznaj čoveku od kako si se rešio bede sad ti lakše... Prosto ne znaš šta ćeš od sreće. Nekom dovoljno 3 godine a neko tek posle 11 godina shvati neke stvari :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je dobro i prosao jedan lik trebao da kreci kucu i angazuje nekog kolegu da mu kreci, ovaj pocne da radi pa mu se povata sa zenom i odvede je :D i ode zena kuca osta neokrecena :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam kupio talijana i sad citam ovu temu i nije mi dobro :D dal da sutra u oglas da stavljam...sreca pa nije lybra... Nego da nije komsija namerno kvario auto taj...ja bi se zapitao...


Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ivansd said:

On je dobro i prosao jedan lik trebao da kreci kucu i angazuje nekog kolegu da mu kreci, ovaj pocne da radi pa mu se povata sa zenom i odvede je :D i ode zena kuca osta neokrecena :D 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yj65lNS2BfY

 

 

:lol:

Edited by The Punisher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam napmenuo da mi je cak i kod kljuca poremecen bio naime sjedim ja iz iz dzepa mi ispade kljuc na tepih nakon toga lybra vergla ali ne pali ostavim auto vratim se kuci busom 80km sutra opet dozem busom sa rezervnim kljucom i upalim,a kad je EGR bio los citavu ulicu zapusim inspekciju mi komsije zvale pa kaznu platio,jedna dizna nije valjala pa dok je motor hladan kao da traktor vozis klepece u zadnje vreme i servo pumpa propisala pa kad volan okreces cvili kao pasce,a znak lancia na haubi se izlizao samo vidis neki stit i prazninu,i zadnji je otpao ali sam ga neostikom zalijepio klapne grijanja napred lijevi i desno polomile se pa ih sekundarnim lijepio a drzac casa radio dok ladica pored njega pokvarena i vrlo bitno grijaci zadnjeg stakla nijedan nerade jednostsvno se ogulili grijaci brisace BOSCH kupovao ali uvjek struzu ko da po betonu rade i samo klepecu,oni dugmici oko displeja klepecu ko na starom ruskom digitronu zlatoya vrata osiguraca nosaci polomljeni a kaseta se ne zatvara dobro grijanje nazad ne radi kao ni motoric za podizanje farova,de frost radi,klimu me bilo stid palit kad neko stoji kraj auta to pukne ko da si trnokopom opalio kompresor a dobro je hladila ali i smrdila sve sam filtere mjenjao ali uvjek magle stakla duple gumice balans st kupio eno jedne ostale sa 3 termostata prodajem na pik ba ukucajte gumice bl stange pa cete vidjeti a i lybra ima u zavrsenim artiklima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...