Jump to content
FAS Goran
amelonix

Lancia Lybra - jedno iskustvo posle kupovine

Recommended Posts

Kako da ih cita kad je zaslepljen mrznjom prema autu koji mu je neko uvalio, da nesto uopste vidi, video bi kakav primerak auta uzima prilikom kupovine.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi iz BIH se posle VW Golfa mk2 i passata prešaltali na Reno i Citroen. Eventualno ostao po koji Golf mk5, passat B5.5. 

 

Ali nisam mogao sakriti iznenađenje kad sam proletos mislim, u BN video jednog Thesisa mislim da je Ulica Arsenija Čarnojevića. Zapitah se gde sam zalutao, pravo osveženje za oči. Sada kad god prođem tuda stoji parkiran stilo. 

 

Čovek samo pljuje svoj pogrešan izbor i brzu kupovinu. Verovatno je prva greška bila što je iz nekog 25 -30 god starog auta seo u Lybru i bilo WOW. Nije mogao da skine osmeh s lica i zadovoljstvo, a kad se zagrebalo ispod površine ispostavilo se da je dreš od auta. A takav auto može biti bilo koja marka i bilo koji tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

åDruze, ako je uopste istina sve ovo sto pises, bilo mi je zao tvog iskystva do onog trenutka kad si poceo pljuvati brend i uvlaciti druge ne bi ih imao kao saucesnike/istomisljenike u tvom zajebu sa autom.

Da ne kazem da pola stvari koje si pomenuo spada u potrosni materijal jer se haba i trosi !!

 

Imam fiata i alfu, oba auta su 1.9jtd i sve to sto pises je u domenu naucne fantastike.

A zameniti 1.9jtd za 1.9dci mogu samo ludaci, kao na orimer moj pasenog, koji onda dodje i prica mi kako je scenic bolji od alfe a auto mu vise kod majstora nego po putu.

 

Prema tome ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze neshaoct necu vise otvarati novu temu,samo me nemoj banovati,ja sam bolan patio 3godine i sad se rjesio belaja pa mi se dusa ozarila i ponekad ne znam sta radim od srece,uglavnom meni ce jos da naumpadne mnogo stvari samo sacekajte...evo npr. Posao ja sa 3jarana u Beč na tekmu i vozimo preko Madzarske jaran vozi lanciu ko da je S klasa i samo je hvali alaj ide alaj vozi jest stabilna a ja nazad sjedim i kontam suti mater ti hebem ureces je i nije proslo pola sata mjenhac poce landarati pukla sajla u po voznje da covjek nije ni skontao a vozio tako u petoj sat vremena,dok smo to popravili proslo vreme i okasnilu na tekmu te samo se u Pešti okrenemo i nazad kuci

Ili napucao ja lybru cakli se sve unutra mirise a bila je kao nova i vani i unutra stavim koku pored sebe i hajmo u zivot i taman kad je se ona opustila kao u reklami Harisona Forda meni crko senzor obrtaja radilice puuu hebo te talijan kaze ona meni to ti je talijansko smece a ja se nesto vadim kao puna senzora puna elektronike to je sitnica... Axaxa

Prije lybre sam imao fabiu,pznto 2 1.9jtd i kia sorento sto i danas imam,nisam uzeo krs auto i bio je max uredan kod kupovine nije udaran pprava kilometraza,dobra limarija motor odlican svi kvarovi su se desavali tokom 3god i netom poslije kupovine znaci moja lybra je bila bolja od vecine sto sam vidio i probao i to mnogo bolja ali ja samo govorim koliko me je to zadovoljstvo kostalo i sta mi se sve pokvarilo po i da je presla 900999 km trebaju lu se poduzaci mhenjati mama bas svi i prednji po dva puta  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj dobar prijatelj vozi libru već tri godine, dnevno prelazi 70-100km, jednom zamenio senzor radilice, kontakt bravu. Sve ostalo su servisi motora, kočnica i potrošni materijali. Često su mu, kao i meni odlazile viljuške prednje, ali posle ugrađenih od Tejovića, nikad problema sa trapom. I šta sad ? Sad lepo priznaj sebi najpre, da ti je uvaljen dreš, jer bi mi svi ovde voleli da nam nađeš na netu primere gde puca zvono menjača na libri ?!
Sinhroni brzina odlaze i to u 90% slučajeva usled iživljavanja na menjaču, šaltanje u visokim obrtajima i iz 4te u 2u i slično. Sa tom kilometražom koju si ti naveo, tom menjaču je trebalo samo ulje da se menja. Ne pamtim da sam čuo da bilo ko ima takvih problema na toj kilometraži, pa ni yugo !

Sent from mTalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, amelonix said:

Druze neshaoct necu vise otvarati novu temu,samo me nemoj banovati,ja sam bolan patio 3godine i sad se rjesio belaja pa mi se dusa ozarila i ponekad ne znam sta radim od srece,uglavnom meni ce jos da naumpadne mnogo stvari samo sacekajte...evo npr. Posao ja sa 3jarana u Beč na tekmu i vozimo preko Madzarske jaran vozi lanciu ko da je S klasa i samo je hvali alaj ide alaj vozi jest stabilna a ja nazad sjedim i kontam suti mater ti hebem ureces je i nije proslo pola sata mjenhac poce landarati pukla sajla u po voznje da covjek nije ni skontao a vozio tako u petoj sat vremena,dok smo to popravili proslo vreme i okasnilu na tekmu te samo se u Pešti okrenemo i nazad kuci

Ili napucao ja lybru cakli se sve unutra mirise a bila je kao nova i vani i unutra stavim koku pored sebe i hajmo u zivot i taman kad je se ona opustila kao u reklami Harisona Forda meni crko senzor obrtaja radilice puuu hebo te talijan kaze ona meni to ti je talijansko smece a ja se nesto vadim kao puna senzora puna elektronike to je sitnica... Axaxa

Prije lybre sam imao fabiu,pznto 2 1.9jtd i kia sorento sto i danas imam,nisam uzeo krs auto i bio je max uredan kod kupovine nije udaran pprava kilometraza,dobra limarija motor odlican svi kvarovi su se desavali tokom 3god i netom poslije kupovine znaci moja lybra je bila bolja od vecine sto sam vidio i probao i to mnogo bolja ali ja samo govorim koliko me je to zadovoljstvo kostalo i sta mi se sve pokvarilo po i da je presla 900999 km trebaju lu se poduzaci mhenjati mama bas svi i prednji po dva puta  

Taman je stala kad treba :)

A ti sa kokom udri, taman toliko da se motor ohladi ti nastaviš put :)

kad se to ponovo to desi ti ponoviš to skoko, i svi srećni :):) 

To je Talijan namerno izmislio, to je Latinska ljubav :):):) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika neka te Lybre, račun za i jedan od tih delova a bilo bi dobro za sve, slika nekih od tih radova, možda zvona puknutog jer bi verujen svako okinuo bar jednu na mestu gde ima loma....

 

Bajke su na drugom spratu....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, amelonix said:

Ili napucao ja lybru cakli se sve unutra mirise a bila je kao nova i vani i unutra stavim koku pored sebe i hajmo u zivot i taman kad je se ona opustila kao u reklami Harisona Forda meni crko senzor obrtaja radilice puuu hebo te talijan kaze ona meni to ti je talijansko smece a ja se nesto vadim kao puna senzora puna elektronike to je sitnica... Axaxa

 

Jesi je*o na kraju? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest meni bilo do slikanja jarane kad me belaj uhvati a hvatao me svaki mjesec,hajd sto ti dzep ogoli ali ti zivce pojede svesto radis osim spavanja je popravka lybre pa 3 god sam bio na neplacenom odsustvu djete mi u skolu krenulo kad sam je kupio sad treci razred a ja to i ne znam,zenu mi pola komsiluka povaljalo dok sam ja bio kod mehanicara elektricara diagnozera lakirera eno imam sad djece ne znam ni ko je ciji a sve zbog lybre jarane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema potrebe za ovakvom temom. Ocigledno je da mu je dosadno u zivotu pa nasao ovde da spamuje... Search "lybra" svi problemi copy plus svega sto se setio pa ovde paste.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jarane ti si pogrešio, Top Lista Nadrealista je negde drugde ili na nekom, "drugom spratu" što reče Kolega :)

Ti sad sediš u tvoju Lybru i voziš nas sve ovde :):):)

Priznaj CARE :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Shomy said:

Mislim da nema potrebe za ovakvom temom. Ocigledno je da mu je dosadno u zivotu pa nasao ovde da spamuje... Search "lybra" svi problemi copy plus svega sto se setio pa ovde paste.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti to 'seftalisao' kad si kupio... zato maleri.

 

Nego sad brzo što crnju ciganku pod ruku pa na zadnje sedište Renola. Zamisli da ti i on krene kao prethodno auto se kvariti... pu, pu, jadan nebio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt prodao je u 23h navece kazu momci mizemoli mi vozit auto odmah ma kontam vozi jarane ja cu ti sve papire sutra poslat postom samo je vozi kazu gdje cemo sad vecerati mislim se ja idi u miru veceraj sugurno ce ti biti zadnja vecera da u rahatluku je provedes,odose on a ja sav sretan prebacim djecju sjedalicu preko ledza i u 24h 3km pjeske do kuce nikad nisam sretniji dosao kuci

Da se razumijemo ja sam ljubitelj talijnskih vozila i jos uvjek volim lanciu alu ovdje govorim o svom iskustvu i maleru,mene je ta ljubav debelo kostala i zato sto kazu cim cim dalje tim tim bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...