Jump to content
FAS Goran
amelonix

Lancia Lybra - jedno iskustvo posle kupovine

Recommended Posts

Hajmo braco svi da se izjadate i otvorite dusu na ovom mjestu i o svojim problemima i teretu koji vas tisti

Ovdje pisite o svemu onome sto vam nevaalja na autu o svemu sto je neispravno i svemu sto vas nervira kod propalog brenda,hajde braco olaksajte sebi dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih da si ovo napisao na BMW forumu za kockicu sada bi te neko lincovao :)

Trebao si Stila da uzmes, pusti ove Lybre, vidis da se sve kvari na njima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje, pokretaču teme je uvaljen loš primerak. I takvih primera ima dosta i sa drugim modelima. Treba samo upoznati par preprodavaca automobila i videti šta su u stanju da naprave od dreševa koji se uvoze !
Na žalost, polovnjak je mačka u dzaku uvek bio.

Sent from mTalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dizajn,vecina drugih stvari fuš,idemo javna rasprodaja...tjesite se sa ovim ili onim trazite logican smjer i opravdanje za sebe sto to imate tipa niska cjena puno opreme luxuz za male pare ali sve sto ne platite na kasi platit cete na parkingu ili svojim zivcima

 

 

Edited by neshaoct
nema vređanja drugih članova foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ban zato sto govorim istinu zato sto pisem svoja iskustva batine bih trebalo da dobije onaj tko vas je nagovorio da kupite ovo auto a ne netkobko vam oci otvara i realnosti u lice gleda ....meni nece vise fijukat po avliji niti lanci zveketat po mozgu da ih pola grada cuje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao mukice, hajde idi ćuti i plači kad ne razlikuješ slova č i ć kako ćeš da razlikuješ dobru od loše Lybre.

 

I još nešto, auto je muškog roda, a ne srednjeg. Ne kaže se TO auto nego TAJ auto, nisu svi automobili DAS auto. Dalje od Vogošće nisi ni išao....

Edited by The Punisher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xaxaxa oni sad meni u neznanju sta da kazu gledaju pravopis i palatalizaciju nije ovo diktat iz maternjeg jezika nego govor o istini

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bolest sve sto boli!!!

moja jako dobra prijateljica je nacelnik jednog odelenja u palmoticevoj, posto si jos uvek clan foruma javi se za pomoc...ne treba ti clanska karta, vodicu te onako, drugarski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god pomislim da je na forumu dosadno, pojavi se neko da mi dušu razgali i dobro me nasmeje. U redovno održavanje spada zamena prednjeg lafeta (x 2), kućišta menjača i sl. A onda, kolega koji je napljuvao čuveni JTD, kupi Renoa. Pa još DCI. JOOOJ sreći kraja nema! A vrsni poznavalac automobila !

Послато са HTC Desire 626G dual sim уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam čitao i video slike Lancie Lybra koja je prešla 900000, na taksiju. Ljudi ona izgleda ko nova, kad su pokazali slike, to je sve ko novo, vlasnik prezadovoljan i još ne planira da je menja.

Mislim da je negde u Nemačkoj, nisam siguran. :) 

Ipak je to DOBAR auto. Srećno sa Renoom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, pedjavw said:

Negde sam čitao i video slike Lancie Lybra koja je prešla 900000, na taksiju. Ljudi ona izgleda ko nova, kad su pokazali slike, to je sve ko novo, vlasnik prezadovoljan i još ne planira da je menja.

Mislim da je negde u Nemačkoj, nisam siguran. :) 

Ipak je to DOBAR auto. Srećno sa Renoom.

pitaj bg taksiste, ali da ti kazu iskreno koliko su presli...moj drugar sa lybrom bg taksi na satu 700000km...samo redovan servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, amelonix said:

Zasto ban...

 

@amelonix

 

Ako još jednom otvoriš istu temu umesto samo da nastaviš da pišeš u već postojećoj tvojoj temi...eto zato. :D 

Imaš i poruke u kojima ti je uvek dat i link ka temi, sve...ali ih ne čitaš.

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...