Jump to content
FAS Goran
amelonix

Lancia Lybra - jedno iskustvo posle kupovine

Recommended Posts

 

Pa malo malo milion gresaka na displeju

Check oil level a karter pun

Airbag nijedan neradi

Mjenhac struze

U rikverc lupa

Sve utegnuto a trap lupa

Geometrija katastrofa 

Crijeva usisa puna ulja pustaju na sastavima razliva se po blatobranu

Leptir klapna sva od ulja razliva se po mjenjacu

Rza ore freze zubi trubi 

Pedala gasa cesto hoce blokirat mozes poginuti 

Vakum ventil turba nevalja

Nosaci zamjenjeni ali opet nevaljaju

Dugmad za prozore nevaljaju

  Mislite da pretjerujem i petljam NEEE 

E ovo je sve istina i nakon toliko ulozenog lybra je opet dno dna i netko ju je i takvu kupio jadna mu majka

Onako sam naveo 1985god ne aludirajuci na godinu smrti

Drug tito bih i ranije umro da je znao da ce Lancia proizvest Lybru ma sta ranije tito bih piginuo 1945 da je znao

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tri Lybre sam sedeo a jednu sam i provozao.
Sve tri biju daleko preko 200k.
Ništa od toga što si pomenuo nije bilo na njima.
Enterijeri kao novi, pale i rade kako treba. Ništa ne lupa, ne zveči.
To što si ti zabo leš ne znači da je Lybra loš auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, silenci said:

au,strasno,pa to je izgleda neka kineska lancia,pa skoro sve zivo si menjao

 

Pa daaa kinezi su kupili cijelu lybra proizvodnu liniju i sada prave tamo neka auta ista lybra sa drugim imeom

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam sjeo u jos 5 lybri osim moje i sve su unutra groblja puna ljepljive mase i poderanog velura ili platna cast nekim izuzetcima

Ljudi moji ovo smece od auta me je ostavilo na 10km udaljenosti od Budimpeste i zamisli sajla mjenhaca se idspojila sa klapne mjenjaca i to navoj se poderao

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto mi tu sumnjivo,onda je auto skroz rasrafljen,nije pre tebe nikako se popravljao ni sredjivao,lybra je jako kvalitetan auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imao Lybru 1.9 jtd, nista od navedenog nisam ni video kako izgleda a kamoli menjao, od mene otisla sa 244k (pravih ili ne, nemam pojma), vozilo se par kolega u njoj, a neki su je vozili (jedan od kolega par dana za redom, dao mu je na zajam), enterijer bio kao nov ali bukvalno, kvake takodje, trap bio savrsen, bez sumova, skripanja, lupanja, bez gresaka za air bag....kakvi senzori, kakvi kvarovi.

Ti si druze kupio neku lominu pa si kivan na ceo brand, to ti se moze dogoditi sa bilo kojim autom nekog proverenog Nemackog brenda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko.jovanovic said:

Druže, čini mi se da troluješ, i to profi. Drug Tito je umro 1980. 

ne znam jel kupio lybru na auto placu ili auto otpadu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bih da je kupio u maloprodaji na placu, a ovi sa placa su je kupili u veleprodaji na otpadu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@amelonix

 

Nisam dalje čitao od spiska...jer kad sam u njemu kao ''kvarove'' video npr. kočione pločice, akumulator, set kvačila, amortizere, sijalice...(potrošni materijal), kao i pikslu...jasno mi je da ''na silu'' želiš nabrojati što više stvari, pa si tako brojao sve i svašta ne bi li spisak bio što duži. Al' dobro...nek' si napisao... :D 

 

p.s. Zaboravio si da napišeš da ti se i ulje u motoru kvarilo na svakih 10 ili 15 hiljada kilometara i svi oni filteri...a, i onaj antifriz nije bio nikakav, nije mogao bez kvara da sastavi par godina :D 'bem mu sunce italijansko. :D:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjao sam nocas ovu temu. sada razmisljam ako si ti prodao KANTU za 2600e...koja je godiste kao moja KANTA...onda cu ja za moju da trazim i nedam ispod 5200e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim moderatoru dasam prodao lybru i nadam se da me ovaj bjedni forum tacnije forum strave i uzasa vise nikada nece vidjeti ja vas braco razumijem vi ste se svi sjedinili u svojoj tuzi i jadu pokusavate jedan drugom pomoci jer jasno vam je sa kakvim problemom ste se vjencali ja vam savjetujem svima PRODAJITE LYBRE I ZIVITE NORMALAN ZIVOT KO SAV NORMALAN SVJET NEMOJTE VISE PATITI I OD SVOG ZIVOTA CURKUS PRAVITI,PRODAJTE LYBRE BUDPOSTO CIGANIMA ZA MALE PARE SAMO DA SE TERETA RJESITE JER JASAM SIGURAN DA OTKAD JE TO ZLO DOSLO U AVLIJU SVAKIG OD VAS ILI NAS DA DU VAM NAJBOLJI PRIJATELJI AUTOMEHANICARI POSTALI SVE IH ZNATE U DUSU,ZNATE SVAKI AUTO OTPAD PO GRADU A I DRZAVI TE SVAKU PRODAVNICU DJELOVA STE VISESTRUKO POSJECIVALI A NA PUT UVJEK POD STRAHOM KRETALI....

 

 

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: "The first step to recovering from addiction is admitting to yourself and others that you have a problem." Ajmo Libristi, jedan po jedan da ustane, da nam se predstavi i da se ispovedi o svojim problemima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zasluzuje sticky :P

Edited by Slash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...