Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Đađo

Lancia Dedra 1.8 V.V.T.

Recommended Posts

Pozdrav za sve kolege sa foruma.

Kako "red" nalaže posle učlanjenja na forum, evo da sa nekoliko fotografija predstavim auto koji trenutno vozim. U pitanju je Dedra 1.8 16v -V.V.T.-99god.-96kw/131ks, prešla 149k km.

Ranijih godina iz Italijanske porodice automobila imao sam: Fiat Regatu T.D., Alfa Romeo 33 1.7 BOXER (4X4) i Lancia Dedru 1.6 I.E.

 

 

IMG_20161122_155857[1].jpgIMG_20161122_142802[1].jpgIMG_20161122_155603[5].jpg

 

IMG_20161104_183239[1].jpgIMG_20161104_183257[1].jpg

IMG_20161121_215441[1].jpgIMG_20161121_215327[1].jpg

IMG_20161104_141436[1].jpgIMG_20161121_215236[1].jpgIMG_20161122_163204[8].jpg

 

Što bi rekli u oglasima "Uživo izgleda mnogo bolje". :)

U ovom slučaju je zaista tako.

Inače, auto je u jako dobrom stanju i sve na njemu je još uvek fabričko. Limarija takođe, još nigde i ništa dosad nije rađeno.

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, silenci said:

odlicna dedra,sjajan auto,a i motor joj je mocan i jak

Hvala ...

 

30 minutes ago, aleksa_indjija said:

Odlicna, i bas izgleda ocuvana.

 

Izbacuj te jastucice odmah covece.:o

 

Koiliko ti trosi?

Jastučiće gospođa ubacila ... :huh: ... Ovaj post je dobar povod da lete napolje ... 

Potrošnja je 7-8 l. otvorenim putem i 10-12 l.u lokalu. Vozi se na benzin, plin nikada nije ugrađivan.

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koja je razlika u težini po fabričkim specifikacijama  (50-ak kg. ?).?

Dedra je relativno lagana za svoju veličinu, limovi su prilično tanki, patosni pogotovo.

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje stanje, kakav extra enterijer!!!  :respect:

 

Čuvaj je i uživaj, super ti je auto. A jel' taj motor isti ili sličan HGT-ovom u Puntu? Ili su potpuno različiti a slučajno imaju istu zapreminu i snagu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, PremieRacing said:

Koje stanje, kakav extra enterijer!!!  :respect:

 

Čuvaj je i uživaj, super ti je auto. A jel' taj motor isti ili sličan HGT-ovom u Puntu? Ili su potpuno različiti a slučajno imaju istu zapreminu i snagu...

Hvala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovane kolege ...

U proleće kada budem skidao zimski set guma, planiram da kupim sve 4 nove za letnji set felni. Veoma povoljno sam našao komplet ali u dimenziji 205/50/15.

Originalne gume za moj auto su 195/50/15 ili 185/60/14. Uvek do sada su mi takve gume i bile na njemu, letnji set 15-ice, a zimski 14-ice.

Po kalkulatoru guma ova razlika bi iznosila prihvatljivih 1.74%, ali nisam siguran da li bi ta veća širina pravila problem i eventualno točkovi negde kačili .?

Molio bih za savet u vezi sa time.

 

P.S.

Ako postoji namenska tema za ovo, izvinjavam se i molim moderatore da moj post tamo i prebace.

 

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...