Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Kosta.dz

K: Stilo ili Lybra

Recommended Posts

Drugari,

 

Kupujem STILA KARAVAN ili LYBRU KARAVAN - DIZEL da je u ok stanju. Lybra moze da bude i 2.4 JTD. Ako neko cuje, zna ili vidi nesto sto je vredno pomena pisite.

 

Hvala puno

 

Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao Stila, pa imao Lybru, pa imam ponovo Stila.

Stilo noviji, zbog toga bezbediniji i atraktivniji.

Lybra starija, u najosnovnijim paketima opreme ume da bude opremljenija od Stila, udobija je bar dva puta od Stila, i toliko puta bolje lezi na putu.

Inace Lybra karavan je karavan samo na papiru, otvor gepeka mali, krov pozadi zakosen, izuzetno malo prostora za jednog karavana, utovarna ivica gepeka joj je visoka tako da je otezano ubacivanje i vadjenje teskih predmeta iz istog, tako da Stilo MW i Lybra SW nisu za uporedjivati po pitanju prtljaznika. U Lybrin gepek ne staju invalidska kolica, bicikl za dete staro 5 godina i sl, probao da prevezem, staju ako se obori zadnje sediste.

Lybra je jeftinija za kupovinu to joj je prednost u odosu na Stila, ali se i par puta teze prodaje od Stila.

Stilo je jeftiniji za odrzavanje, manje slozen trap (zadnji pogotovo), nema hidro letve, delova za Stila ima svuda zato sto je daleko masovniji od Lybre.

Sto se lepote Stila, Lybre ona je stvar ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kralju hvala na detaljnom objasnjenju!!! Odlucio sam se za stila, kako zbog odrzyavanja tako i zbog gepeka (TROJE DECE).

 

Ukoliko neko naleti na dobar primerak ili cuje tu sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji na oglasima po primerak od oba auta, da su ti blizu mesta stanovanja, pa provozaj, probaj, izvagaj pa sam odluci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro i iskreno objašnjenje! Takođe čestitamo kolegi na mnogobrojnom potomstvu, i savetujem Citroen C8, Fiat Ulisse, Lancia Phedra... Jeftini su a rade posao. Imam dvojicu drugara sa po troje dece, jedan je kupio Ulisse, a drugi će tek da kupi, iako nije svestan toga. Obojica imaju pug 206, jedan sa 3 vrata, a drugi sedan sa 4 vrata. Ne mogu da se voze po Beogradu svi kompletno, da ne pričam o putovanju negde dalje. Inače, komšija od jednog ima Fiat Ulisse i takođe troje dece, nema bolji izbor za manje para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako treba da tovari i tri sedista pozadi, pregrade za sitnice... onda se uzima MPV.

 

Pa evo reci posto si imao oba auto, da sad treba da se odvezes lupam do crne gore, sa kojim autom bi ti bilo prijatnije?  

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Stilom, al uz Diklofenak Duo :D

Ima gde da stavi flašu, mobilni i ostalo, al bole kičma i ostalo :P

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onako i jeste i nije, izgleda ocuvano, mozda moze malo da se spusti cena, reg istice u februaru. Treba videti sta je sa levim farom zjapi rupa kod krila, i ispod njega, takodje mi izgleda tamnije od drugog fara.

Majstor, dijagnostika, pregled i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam razumeo, tebi treba prostraniji auto. Od ova 2, po meni, nijedan nema dovoljno mesta na zadnjoj klupi. Vozio sam oba i kad sam ja vozio niti je čovek iza mene sedeo kako treba, niti ja. Uglavnom sam osećao njegova kolena. To valjda dođe kao lumbalna podrška :lol: Ukoliko treba gepek stilo je u prednosti, a što se tiče opreme, opšteg utiska zadovoljni što i uživanju u vožnji dajem prednost libri. 

Stilo ima verziju i sa pomičnom zadnjom klupom što je po meni prednost.

Ako ti nešto znači, ne znam kojih si materijalnih mogućnosti, Croma me je oduševila prostorom svugde. Moj drug je prodavao svoju 2009 ovog leta za 4000. Nisam je kupio samo zato što nije imala panoramu a dobro održavana, kod njega bila 4 godine. Baš sam se dvoumio pošto znam kako je čovek održavao auto. Croma baš ima i veliki gepek i prostora pozadi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam Cromu... odlican auto ali odrzavanje nije za pohvalu u odnosu na stilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, pedjavw said:

 

Oba su dobra, bas deluju ocuvano, drugi ipak ima malo vise opreme.

@Kosta.dz

Ti si bese imao Cromu i GP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Croma 1.9 120 konja i GP 1.3 75 konja. Sa oba vozila sam bio prezadovoljan s tim da je croma imala malo boljki oko menjaca sto je uobicajeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja koliko vidim covek je resio da kupi stila ........... jer zna sta je auto -- tako da nema vise potrebe da hvalite lybru ............. :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se okrećem za svakom lybrom koja je u dobrom stanju. Kada vidim stila petoodvratnog okrene mi se stomak :D

Stilo karavan je takođe gadan, ali i simpatičan. Trovratni je lep, samo što pokretač teme neće auto sa 3 vrata. 

P. S. 

Okrenem se ja i za svojom Ideom, čisto da proverim stanje guma, i da me neko nije zakačio, da li nešto curi... 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
P. S. 
Okrenem se ja i za svojom Ideom, čisto da proverim stanje guma, i da me neko nije zakačio, da li nešto curi... 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta bi na kraju,STILO ili LIBRA?Kupi li nesto od to dvoje?Procitao sam sve postove i nisam nigde primetio koji si auto uzeo.E da i da dodam jos,libru nisam vozio ali i sada kada bi kupovao auto uzeo bi stila i to opet benzinca i ugradio plin.

Edited by racing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...