Jump to content
FAS Goran
Majstor_Paja

Lancia Kappa 2.0 20v Turbo

Recommended Posts

Ako ti duze vergla da upali, mozda imas problem sa senzorom radilice. Kod mene je to bio problem. Pozdrav od jos jednog bolesnika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbacuje grešku tako da je sve moguće, smrdi benzin na prvi start i neće na bezinu preko 5.5k obrtaja.Prethodna je išla do kraja a ova neće tako da idemo redom sa proverom sistema za ubrizgavanje + dijagnostika
Hvala burazeru pozdrav veliki i za tebe! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da ce to da bude popravljeno za tili cas.;)

Mada se i meni desava da 'zastuca' na oko 7800,kao da stane.:lol:

Mora da je neki virus,kao da vraca vatru u izduv

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba niko da brine o tuđem novčaniku (bilo je takvih postova).

Svako treba da brine o svom novčaniku, u tuđi ni da pogleda, a kamoli da brine kako će neko da uradi ovo ili ono sa svojim parama. 

 

@Majstor_Paja 

:clap: :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavao sam delove za Kappu i znam koje su cene.Ništa se ne razlikuje po skupoći od drugih iz iste klase, čak su neki delovi dooosta jeftiniji od Nemačkih proizvođača.
Ako pogledamo koliko koštaju delovi drugih auta u istoj klasi, dolazimo do zaključka da je ovo i dalje rentabilan auto.Tako da ne znam koja to cena nije baš mala :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ustanovljen kvar na regulatoru pritiska goriva, zamenjen, auto hoće da se otkine kako ide :D Problem sa lošim paljenjem i lošim radom sređen..E sad da pritegnem trapove i to bi bilo to što se mehanike tiče :) 
Kvar je koštao : 0 din :D

Jebiga, sve je to za otpad, šta ćeš mu

Edited by Majstor_Paja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, je&em sve ove izvikane majstore koji preko pola godine ne mogu da mi naprave auto da ide a motor nov. Svojim rukama i za nula dinara. Drago mi je, kad središ estetiku biće jedna od najboljih Kappa na ovim prostorima. Sad možeš da preskočiš skoro sve što sretneš na našim putevima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se može kad se hoće, uvek bilo i ostalo.Samo treba želje, volje i truda..Sa malo znanja takođe ;) Meni je bilo jako čudna stvar kako odmah nisu proverili sistem za ubrizgavanje, merenje pritiska pumpe, regulator pritiska, dizne itd..Stvarno mi nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni meni, al ko ga je&e, važno da sad ide kao što se i čuje. Sad je to već opak auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/9/2018 at 6:49 PM, Majstor_Paja said:
Dunđeri..Zamalo da kupim neki TDI, sreća pa je sređeno

To se kaze "Bog te gleda a djavo ti neda" :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bojke said:

Da vidis sta je tork.

Za ironiju, oće moj stric da proda A4 2002 1.9 TDI da kupi Kappu turbo haha, danas smo se vozili nakon što sam zamenio regulator :D 

 

35 minutes ago, MS PK said:

To se kaze "Bog te gleda a djavo ti neda"

Istina, malo mi falilo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prethodnoj sam skinuo plin..Otvoreno 8-9 , gradska 15 agresivnom vožnjom.

Ova sada pod punim gasom 20 litara plina po gradu (u parama 10L benzina a ide kao na benzin) otvoreno neću da pominjem, sramota me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja trosi znacajno vise, zasto sto nemam sekvent, a ovdje je biiip kad ides mijenjat nesto na plinu, jedu govna sa reatestom. Mada, mozda ga budem i izbacio, svejedno auto u aprilu ide na kompletno farbanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekvent je majka, ja sam se sad u to uverio jer retko kad sam imao dobar uređaj..Vlasnik pre mene je to sve sredio tako da sada stvarno lepo radi i lepo ide sa razumnom potrošnjom za tu težinu i snagu..Ovaj plin je tada koštao oko 1050 eura i ogromna je razlika od onog koji su mi nudili za 500-600e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...