Jump to content
FAS Goran
aleksa_indjija

Rosso corsa - Alfa Romeo 166 FL

Recommended Posts

2 hours ago, MS PK said:

Ja mislim da je e39 bolji, puno bolji :)

 

Hoćeš reći da je i E39 puno bolji...pošto je na slici E60. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta znam, po meni je E60 pun pogodak, jos ovako u full-u.
 
Pa zar neko uopste misli da je E39 bolji!? default_biggrin.png

Odgovorio sam na taj post :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/27/2016 at 10:33 PM, Vule said:
 Jao molim te, evo, usrao sam se u stolicu upravo...


Ako imas problem sa sfinkterima samo pelena

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Kontra samo i sve ok :D

 

Baš tako :D Zatrovasmo čoveku temu, pratiimo trendove iz ostalih tema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet, nadji AlexV6 na arcs i vidi ima li dsp za prodaju sa zvucnicima, bio je oko 100 eur, neces verovati kakav zvik ces dobiti.Sve ide plug and play, treba malo rasturanja ali nista posebno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego sto sam kupio, tih par dana sam razmisljao o tome, tj. svuda po netu citao o DSP-u, ja reko ko zna kakva je ta "osnovna" muzika u ovoj, kad ono menI bolje nego Bose u Lybri. Tako da i to ostaje fabricki. :D

 

Inace bio sam ga nasao na KP, imao je tad ozvucenje i hteo je i da ga ugradi, ne znam koja cifra, oko 100, 120 evra.

 

Nego kad smo kod rasturanja, sta moze da se cuje iza ili bolje iznad zadnjeg desnog sedista, tu oko C stuba, na neravninama kao da neka plastika lupka iza tih tapacirunga!? :wacko:

 

Pocelo je da se cuje kad je deda ko sivonja povukao onu rucku za hvatanje kad je izlazio iz kola, znaci ono svom tezinom se okacio o nju, ko da zgibove radi.:D

 

E sad sta se pomerilo, nagnjecilo, otkacilo... dal u plafonu, dal tapacirung C stuba, dal daska gepeka? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polustranica se odvojila od auta...:lol:

 

Najsumljivije mi prelaz izmedju neba i tapacirunga C stuba, na pritiskanje to skripuce slicnim zvukom, nekako i mislim da je ruckom pomerio tu nesto ispod neba, pa ono tapacirung. A opet vrata i daska gepeka bi nekako pre tako lupkali. Nisam jos vozio nikog pozadi ko se razume, pa cu mu reci da osluskuje.:geek:

 

Cuje se samo na nekim vecim dugackim neravninama, kad se malo auto iskrivi i zaljulja.

 

Za sad je resenje, petak u vise obrtaje i ne cuje se nista od nazad.:D

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je pored i lepa 156-ica, i bas sam heo da slikam da je u "pravom drustvu", i dok sam se vratio ulglavila se golf dvojka doduse isto rosso, ali sam ipak izabrao ovaj kadar.:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle mesec ipo dana od kupovine sam odvezao auto kod svog majstora da je pogleda i pregleda, i zakljucaj je da vredi dati par stotina vise za odrzavan auto.

 

Nema ulaganja, svaka cast za majstor Deshu.:D

 

Evo jedna slika u duhu Alfizma...

 

 

 

 

IMG_20161214_182636[1].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...