sp 0 Posted October 31, 2016 Zanima me u kojoj kappi je dolazio brembo , nešto me vuče da je to bila 2.0 20vt . Ako netko zna ili ima za prodati slobodno javi. Quote Share this post Link to post Share on other sites
karat k2.0 0 Posted October 31, 2016 Koliko znam turbaci svi, a na kupe verziji 100%. Quote Share this post Link to post Share on other sites