Jump to content
FAS Goran
milan81

Hitno potreban lek

Recommended Posts

Pozdrav drustvo,imam veliki problem sa nabavkom odredjenog leka citostatika potrebnog za mog oca za Hemio terapiju,radi se o leku Etopozid kog nema ovde u Nisu i okolini,moze i zamena Vepezid!Ako ima kod Vas u nekoj apoteci bio bih vam zahvalan ako bi ste mi javili,proslu turu sam uzeo iz Grcke ali je bio burazer na letovanju pa je cekao 2 dana za dostavu!Ako neko ima neku informaciju neka javi,ne znam kakva je prica u Hr,Bh,Rs.?Unapred zahvaljujem  060-4267543,sms,viber Milan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da pustis mail na info@apotekaonline.rs mozda ce moci da ti daju informaciju gde mozes da nadjes

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao,nemaju,strasno sta se radi,cista farmaceutska mafija,od 3 ciklusa za 2 sam kupovao,zadnji put su imali u bolnici pre 20 dana,sad nema nigde u celoj Srb!Nista,sad cu probati u Rumuniji,ima neki poznanici pa ce da provere!Kod nas ih uopste nema na listama,zvao sve dobavljace,ima po nekim apotekama gde ga muljaju na crno uz duplo vecu cenu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Mel said:

Apoteka Jojić
Cara Dušana 68
21000 Novi Sad
T: 021/466-813

 

probaj ovde

 

Dobra ideja. Nabavljaju lekove od svuda preko. Klincu smo za grceve uzeli od njih neke Pfizerove kapi iz Madjarske koje kod nas ovako redovno ne postoje naravno, i jedino to nam je pomoglo...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada sam pitao zenu da li lma gde posto je apoterka pa ti javim kada proveri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutin-NS

Da, zato sto nabavljaju svasta od preko sam se i ponadao da mogu i ovakve stvari.

 

Druga opcija, hrvatska, ja sam par puta u Iloku nabavljao nesto, uglavnom za dete/bebu i temperaturu (ono sto nema kod Jojica).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snasao sam se danas,nabavio kod nas u Nisu ISPOD tezge,jbga,kad se ljudi bogate na necijoj muci,,nisu pare u pitanju ali ova doza koja kosta 4400 sa racunoma a prodaje se bez racuna za 10000 stvarno je dno dna,upoznao sam u bolnici puno ljudi,neki imaju neki jedva krpe kraj sa krajem i kad nema ovih lekova ne znam stvarno kako se osecaju....Stvarno ne znam kako da se resi ovaj ogromni problem.?Nas ministar zdravlja kaze da nema nikakvih problema sa nabavkom lekova!!Pa neka dodje da vidi kako ga nema!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevrnuli smo sve apoteke Pk-Ni-Le i ne znam gde je Milan jos trazio. Nema ga, nema na trzistu uopste, jedino negde slucajno da je ostao ili ovo kako on kaze "na crno"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuti dobro je sto smo ga nasli...Austrijski lek sa Makedonskom deklaracijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala u svakom slucaju,juce bili u bolnici i zamisli stigao lek,e sad,gledacu da nam daju taj da sacuvamo ovaj nas za sledeci put posto je pravi horor da ga i dokle ga nadjes,cale se nervira,i meni unosi nervozu jos vise,kolko da sam miran vec 2 puta zakasa kod lekara sa pritiskom 150-100,dok sve zavrsis i resis i sam nahebes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma strasno sta se radi, dao sam joj da procita tvoj prvi post i iznervirala se najstrasnije, njen posao je da pusta hemio terapiju, Vepezid je pakovan tako da skoro uvek imaju visak koji bacaju, bukvalno ga bacaju, a ostatak Srbije ko sisa... 

Voleo bih da mogu da ti kazem da ce ga uzeti, ali to ne moze, pitace onog na trebovanju odakle ga oni nabavljaju pa cu ti javiti ako nesto sazna. Inace ona radi u klinickom centru u BGu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama su vratili prvi put pola bocice, dzaba kad je bio kratak rok trajanja! Dobro je trenutno je stigao lek u bolnici, iako sam kupio, nece da se baci, cuvam ga za svaki slucaj za sledecu seriju jer se nikad ne zna dokle ce trajati zaliha. Izvrteo sam bezbroj telefona dzaba, preko telefona se ne moze naci - mislim na kupovinu ispod tezge. Jos jednom hvala Drustvo na pomoci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...