Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zekiveteran

P: alu felne 15-ce 4x98 za Alfa Romeo - Cloverleaf

Recommended Posts

Fabrički broj 60 653 209
6x15H2 - 49,5
HW1454 2
B821 Italy

Naravno da ove felne odgovaraju vozilima FIAT i LANCIA

Kupio sam Punto sa ovim felnama, jako lepo izgleda  ali nije to za mene i moje godine-nabavio sam obične čelične sa zimskim gumama i zato ove prodajem.
Ova na slici je skinuta jer mi se probila guma, ostale su još par dana na autu i na njima su letnje gume Mišelin 175/55-15, DOT 0508, gume nisu nešto ali mogu da izguraju sezonu,

Na jednoj felni ima  beleg (vidi se na slici) vožnje po našim putevima, ništa strašno, nisu lupane, krive ili varene. Ostale tri su sasvim OK.

Cena: 12000 dinara

HPIM6352.JPGHPIM6353.JPG

HPIM6354.JPGHPIM6355.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje bivse felne i zestoko cepane gume :D 

Edited by neshaoct
nema komentarisanja cene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad šta da ti kažem, ako su stvarno nekada bile tvoje i nekim čudnim putevima došle do Beograda hvala ti, u suštini lepo si ih sačuvao. Gume kao gume - potrošni materijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam "kriv" samo za dva ostecenja, na trecoj slici to ozuljano u krug je kad su me spicili od pozadi pa je branik nabijen bio preko felne pa je to izuljalo i to gore na rubu felne je kad su me izgurali sa puta pa sam zakacio bankinu ;) Pa ako si uzeo crni Punto u SU, onda je to od preprodavca koji je kupio felne od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kažem ja odlične i u suštini  lepo očuvane felne. Što se tiče one  oderotine na rubu, koja koincidencija, to se meni dogodilo u čuvenom selu Buđanovci. Ko je nekada prolazio zna kakva je tamo oštećena kocka na putu kroz selo. Do duše nije ni čudo, tamo su i nevidljivom konce smrsili, te neće jadnom puntiću sa xyz pređenih kilometara i promenjenih vlasnika, počevši od babe iz Nemačke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da postavljam novu temu pa da iskoristim ovu...:

 

Prodao bi ove felne, kod mene su za tačno 1god. prošle i kozmetičko i suštinsko sređivanje. Ofarbane extra, metalik tamno siva sa puuuuuno laka, olakšane i stavljeni novi čepovi ofarbani u boju felni. Cena za članove kluba i foruma je 99eur - fix. (na KP je 120 fix)

 

Razlog prodaje (obično to pitaju ljudi i ne smeta mi) - pošto je auto bio kod prijatelja "da se posluži" više od mesec dana, imaju malo 'ratnih rana' tu i tamo i meni to smeta. Nije ništa strašno ali posle toliko truda i rada oko njih, meni je teško da ih vozim ovakve. 

 

Kontakt PM ili 064 364 88 11

(može poziv, Viber, sms, i sl.)

image-0-02-05-f99f43b5a3e24fa496f0ff54b09b9782157140c2d7d2fbca73fc828b5fae6313-V.jpg

20170406_143021.jpg

20170201_173518.jpg

20170201_173534.jpg

20170314_152230.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ces imati vise srece nego ja u prodaji tih felni :D Sad cu da pitam druga jel hoce moje bivse felne :D Al dobro si mi ofarbao za moj nekadasnji plan :D

Buduci izgled.jpg

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...