Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Vaš Fiat zlata vredi - Vernost se isplati

Recommended Posts

Posebno kreiran lojalti program omogućava da svi vlasnici FIAT vozila zamene isti za novi model iz FIAT game ne opterećujući dodatno kućni budžet

 

Lojalti program dodatni je bonus za sistem zamene ''Staro za novo'', ukoliko se za zamenu koristi FIAT vozilo. Ponuda nije ograničena samo za vlasnike Fiat Punto Classic modela već i za ostale modele FIAT programa. Na konkretnom primeru modela Fiat Punto, to bi značilo da vlasnik istog doveze automobil na procenu kod nekog od ovlašćenih dilera FCA Srbija; na iznos procene doda se vrednost od 1.300 evra u dinarskoj protivvrednosti kao bonus - u slučaju da je kupac odlučio da kupi FIAT TIPO sedan; ili iznos od 800 evra u protivdinarskoj vrednosti na svakom drugom FIAT modelu. Sam taj zbir dovoljan je kao učešće za kredit prilikom kupovine novog modela iz FIAT game.

Ponuda se odnosi isključivo na vlasnike FIAT vozila i važi do kraja godine.

 

potpis.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao dobijes popust od 1.300 eur na cenu iz kataloga, a kad pozoves i pitas cenu za Tipo 1.6mjet odma ti kazu 15.000eur za Easy paket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ima još jedna sitnica. Fini ljudi iz AK Kole kažu da od realne cene vašeg vozila oduzmu oko 20-30% da sebe osiguraju jer "daju garanciju godinu dana na sve na polovnom automobilu". 

 

Takodje, dužni ste da platite prenos automobila na dilera tako da nije baš 1300e jeftinije već 600-700max, ali nema veze, dobra je reklama :D 

 

Takodje, uvek ima neka začkoljica sa opremom tako da baš taj auto koji ste vi zaračunali 99% nije dostupan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih najbolji dodatni trošak - procena vozila je 1800din + PDV :)

Tu sam već počeo da se pakujem pa su rekli da može i bez toga.

 

Ja imam mnogo lepša iskustva sa Opelovim ovlašćenim.

Naravno, sve je to do dilera, ali za mene je nedopustivo da pričamo o kupovini vozila od 10+ 000e i da vam neko nabacuje još 1800din troška.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...