Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo u zimskim uslovima :D

imam jos i krpu koju drzim u vratima a kojom brisem stakla kad zamagle, po potrebi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo nisam nista pisao..

Auto pali, radi, ide... Uradjen mali servis pre nekih 2000km, sipan opet Shell 5w30 kod Gorana. Pre neki dan na putu do Zlatibora primetih da je neki lezaj otisao, danas oterao auto na pregled kod Gorana a on mi izasao u susret i odmah zamenio bez zakazivanja. Hvala i ovako javno :)

Crevo od IC-a ima neki metalni nosac koji se pojeo i udarao u sasiju i pravio uzasne vibracije, to je sredjeno isto, auto radi ko benzinjara :D

Vozio sam do Zlatibora i nazad, potrosnja smesna, bas sam se prijatno iznenadio za razliku od grada gde hoce prilicno da srkne..

Cekamo lepse vreme pa da metnemo zimske gume, ove 16ice su smorile :D

Na prolece/leto planiram prodaju i zamenu za nesto malo mladje, ali mi i zao u isto vreme, jer me sluzi bez greske.. 

IMG_20190216_135635.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nemam pojma.. Od Djulijete do 508.. :D

Mada vise mi odgovara neki HB, limuzina mi i nije toliko potrebna. Bas ne znam sta bih uzeo, neki plan je da gledam Giu 1.4MA, al bas je slaba ponuda.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, vagenovac said:

Sipaj i vozi :)

Šta imaš u planu za zamenu?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Ne otvaraj Pandorinu kutiju, hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u Januaru bilo i preko 8 litara, a pritom nemam klasičan grad. Doduše, bilo je dosta rada u mestu. Ništa čudno za zimu.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to u zdravlju jos malo teras, pa ako se odlucis za Hatch - da zajedno jurimo neki Leon FR ;) .

Ne znam za tebe, ali meni se vremenom u C segmentu svidja sve manje i manje modela. Vec u ovoj kupovini mi je bio bas tanak izbor za nesto mladje, iako sam planirao da potrosim vecu cifru (Sport sasvim nenadano istrca kao vrlo korektno prelazno resenje, a i da Stila ne prodajem bas za kesicu bombona).

Retko na koji reagujem srcem, pogotovo enterijerima i onim uzasima od tableta su prilicno njih maltene C/P.

Dok na Zabare u iducoj iteraciji mozemo komotno da zaboravimo, bice neminovna promena tabora ako se ostaje u istoj klasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze :D

 

@totti ebes ga i leti klima stalno radi, dodje mu maltene isto ko i zimi :D Mada generalno HDI manje trosi sigurno za litru od mjet-a..

 

@Ivan Ih.. kad bi Leon FR bio za neke normalne novce to bih odmah uzeo :D Malo ih bas ima, onaj crveni je dugo stajao sto ima radar za muriju haha :D

Najvise bih voleo da ostanem pri Zabarima, sto se tice neke kupovine kasnije meni npr Tipo HB odgovara :D Tjst svidja mi se mogao bih da ga vozim bez problema. Video sam par komada u malo jacoj opremi i meni ono izgleda fino :)

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi :lol: , onda najpametnije da sacekas jos malo... Jbm li ga, vec u startu je kaskao za konkurencijom, a generalno mi nit' smrdi nit' mirise. Sigurno da ce biti povoljni, a verujem da ce velikom vecinom u ponudi biti 1.4 nacionalna klasa (kao sto je to slucaj i sa 500L).

Od ovoga sto se trenutno nudi, a bilo bi nam u skorije vreme u izboru kao 3+ godina star Hatch, "radi" me npr. i Megane (zagledao sam opet Rendzulu u Kompresoru, kada je Bane trazio auto za sebe). Kada izgustiram Sporta (a uskoro ce vec godinu dana od kako je kod mene), recimo ovako nesto ce biti 5-6 soma doplate na nase taljige:

 

20cbf4f5279e-1920x1080.thumb.jpg.f7af47ade50f23915e5dd2ab2fccfc41.jpg

 

A secam se tog crvenog FR sa oglasa. Tj. bila su dva, jedan od cca 11 i drugi od 13 soma (trenutno ostade samo onaj najskuplji crni 2016.).

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je novi Megan, nemam nista protiv.. Gledao sam i Astre J, nekako deluje okej kupovina i ona, prilicno dosta nudi za manje pare od Alfe npr..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj najnoviji megan mi je kao stari Leon, kolko je lep spolja tolko mi je odvratan unutra :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, jbg, guraju sad te ekrancine i to je neminovno. Opet mi je bilo kakva varijanta ekrana uklopljenog u tablu elegantnija od nasadjenog tableta. Ono mi tek nema nikakve veze sa dizajnom i nekom pricom u enterijeru. Evo gledam i novi Focus, ista prica...

Izuzimajuci tablet, sedeo sam - sta znam, meni je prijatna vozacka pozicija:

 

51c9bb856c55-1920x1080.thumb.jpg.5e4bb8c8c4cfd7ae3c1f7341979c911b.jpg ab85ce426f42-1920x1080.thumb.jpg.579ace4034785323d53c26a58b581307.jpg 63c62b1a4745-1920x1080.thumb.jpg.991dbbe18ec9461e7d16e4053b952950.jpg

 

I spolja su malo nakindjurili ona LED svetla, ali u globalu svidja mi se poredeci sa ostatkom ponude u klasi.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ovo mi deluje kao neki pokusaj Teslinog tableta u sredini od 20", sa crnom kockom i ekranom od 5"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa svim, mada ne bih imao problem da se zrtvovujem i trpim tako nesto :) . Ekrancina nam je sudjena, pa to ti je.

A Pug i-Cockpit :lol: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...