Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i link od teme gde je auto predstavljen,ne znam hoces li videti ono sto te zanima jer i nije puno predstavljeno ,ali ako te nesto zanima dodatno.... Slobodno reci da uslikamo vidimo itd

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/75201-bravo-2-16multijet-crvena-furija/&page=2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh drzac za telefon, bas je odlican sve pohvale.
Posto je ovo tema svastara, zanima me na koliko treba pumpati gume na 17" felnama. mislim da su mi sad na 2.3, tj verovatno nesto manje sada ali zanima me pred Grcku na koliko pumpate ?20180602_133414.jpeg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabrika preporucuje 2.3 sa srednjim, odnosno 2.6 sa punim opterecenjem... Ja sam 16 uvek imao na 2.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.3 po fabrici za 225/45/17, toliko drzim i kod sebe na toj dimenziji.

Vidi i kako ti odgovara (+/-), a pred put se dodaje 0.1 Bar ako nije neko vece opterecenje.

Savet - pazari manometar i miran si. Ovo po pumpama je cesto blagi uzas koliko je netacno.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 205/55/16 na 2.4-2.5 a 215/45/17 2.5-2.6.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard varijanta ;) . Na Stilu sam 16'' drzao na fabrickih 2.1 Bar, preko mi bas i nije prijalo jer se osecala svaka rupa.

Bravo je primetno ususkaniji, mnogo lepse i mekanije pegla neravnine i sa nizim profilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, dekirs said:

Uzeh drzac za telefon, bas je odlican sve pohvale.
20180602_133414.jpeg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

 

Mislim da je ovo najgore moguće mesto montaže tog držača. Idem logikom da će telefon da se usija zbog navigacije koja radi duže vreme a onda će u njega da šiba hladna klima i eto ti kondenza u telefonu :) Okačiš onaj vakum na šoferku i mirna Bačka..

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vakum sam imao i spao je, tu telefon gori, prosle god mi se sjebao s7e, jos nije ni bio na soferci nego na tabli.

Klima duva gore u soferku ne direktno u mene, pozicija mi odgovara, face unlock radi ja zadovoljan. Nema sanse da bih opet uzimao onaj na vakum i kacio na soferku.

Treba mi samo za neke delove puta, do Grcke znam doci

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš to za face unlock mi nije palo na pamet, ali jeste zanimljiv feature u ovom slučaju :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon pre voznje najradije zavrljacim u gepek :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godine druze moj ;) , sve vise i vise me smaraju ekrancine oko mene.

Koliko mi je to sve ranije bilo "vau" i pratio sam jer mi je vezano i za struku - toliko mi se sada sve vise i vise gadi, jer nepotrebno ulazi u sve pore drustva, cesto sa kontra efektom zaglupljivanja.

Pogotovo medju klincima, neke stvari mi jednostavno ne dopiru do mozga da su moguce... Ili mi nesto drugo smatramo za "normalno" odrastanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se.. Prvi komp sam dobio u 7om razredu i to sam molio caleta jedno godinu dana sigurno.. Ovo danas je bolesno.

Kapiram te sta zelis da kazes ali ipak drago mi je da postoji npr navigacija na telefonu, kada mi zatreba da se "posavetujem" i izbegnem nezeljene komplikacije i nerviranje.

Uzivanje u voznji - da, ali kada me spici sunce u glavu zelim samo sto pre da dodjem kuci il gde vec i upalim klimu, ili u ovom slucaju skocim u more

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem ja da nije korisno, daleko od toga, i sam sam u tom svetu...

Ali da su neke stvari presle u boles', mislim da cemo se sloziti :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...