Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 5/17/2018 at 2:17 PM, dekirs said:

Samo iGO.. Koristio sam kratko taj Here i smorio se, nije mi odgovaralo uopste..

 

Mrzi me da ga trazim za moju rezoluciju...da prebacujem, instaliram itd.

Koliko mi treba u SRB - toliko mi here zavrsi

On 5/17/2018 at 2:19 PM, Markobgd said:

Ne žive....životare!:D

 

Zivot bez minimum 2016 mapa i nije zivot :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja koliko se secam poslednji put sam samo instalirao app i ubacio sve u foldere, uskoro cu opet instalirati pa mogu da napisem kako je proslo :D
Znam da su te starije verzije imale taj problem sa rezolucijom, tj morao si bas za rezoluciju telefona.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam razmisljao na tu temu, isto za Bravo. Isto mi (realno) ne treba, a voleo bih. :D

Koliko mi cesto zatreba navigacija, sasvim mi odradi posao iGo u drzacu za telefon.

Ali razmisljam o kvalitetu zvuka koji se dobije uz tu "trd parti" multimediju, i o haosu povezivanja, da bi imala sve parametre kao fabricka....

Dalje, morao bih da stavim i neki alarm da mi ne cuknu auto zbog kineskog ekrana. :)

 

Onda sam se cak nosio mislju da potrazim fabricki, ali posle saznanja o ceni mapa, samo sam se nasmejao i rekao "ni pod razno".

 

Ako naletis na neku dobru varijantu ti podeli, pa se mozda zaletim i ja, taman da zena ima validan razlog da me izbaci iz kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim google-vu.Imaju da se skinu offline oblasti i po meni je bolja od here we go.Jedino sto ne pokazuje brzinu kretanja i ogranicenje kao sto here pokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao u koju temu da okacim.
Zanimljiva oprema na Astri, desni stop i desni far svetle cak i kad je auto ugasen.
Kvalitet.

 

20180518_220510.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi trebalo da radi i na bravu i na stilu, sluzi kad se parkiras tipa u krivini da ti jedna strana auta svetli.. nesto tipa follow me svetla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasično obeležavanje vozila odnosno njegove strane do ulice kada se ostavlja na prometnom a nepreglednom mestu.

More vozila ima tu opciju a aktivira se davanjem migavca na ugašenom autu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao za to, ali ne kapiram poentu toga na parkingu :D Mozda je slucajno upalio ?
Mada sam ja vise bio u fazonu da nesto ne radi kako treba :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao ja to na Kadettu E devedesetih....ostao mu migavac uključen

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Follow me je druga stvar, to je da ostanu ukljucena svetla jos XX sekundi po gasenju auta, satro da osvetle put dok ne udjes u kucu.

 

Ovo je standardna pozicija, kad se parkiras na neosvetljenom putu.

Znam da je na puntu to bilo. Valjda pritisnes onaj jezicak pored kljuca i okrenes kljuc kontra. Tako nesto bi.... Ali samo na levoj strani.

Nisam sad siguran.

 

Na bravu nisam ni cackao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je tako je. Na mk1 puntu je za to sluzio onaj jezicak na bravi.

A kod nas sada bi valjda trebalo da se aktivira tako sto ostavis poziciju na on i migavacem biras stranu koja da ostane da svetli...valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi se prekidač svetala na uključeno i ručizom za migavce se određuje strana vozila koja se želi odtaviti obeležena. 

Na Delti napred ostaje uključeno LED dnevno svetlo a nazad poziciono

 

IMG_20180519_120000.thumb.jpg.9192059522266684c6e5147b06c563bb.jpgIMG_20180519_122402.thumb.jpg.6b533e587cdd9b77eaddb62b2df9d441.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strucni naziv za ovo cudo tehnologije je - Parking svetla :lol: .

Kod Stila postoji posebno dugme u "My Menu" grupi dugmica sa leve strane, oznaceno sa "P". Na Bravu sve ide preko leve rucice.

Ovome je verovatno ostalo ukljuceno, sto rekose kolege.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/17/2018 at 2:50 PM, Smireni said:

I ja sam razmisljao na tu temu, isto za Bravo. Isto mi (realno) ne treba, a voleo bih. :D

Koliko mi cesto zatreba navigacija, sasvim mi odradi posao iGo u drzacu za telefon.

Ali razmisljam o kvalitetu zvuka koji se dobije uz tu "trd parti" multimediju, i o haosu povezivanja, da bi imala sve parametre kao fabricka....

Dalje, morao bih da stavim i neki alarm da mi ne cuknu auto zbog kineskog ekrana. :)

 

Onda sam se cak nosio mislju da potrazim fabricki, ali posle saznanja o ceni mapa, samo sam se nasmejao i rekao "ni pod razno".

 

Ako naletis na neku dobru varijantu ti podeli, pa se mozda zaletim i ja, taman da zena ima validan razlog da me izbaci iz kuci.

 

Fabricka NAV je po meni veoma loša stvarčica ,baš zbog nepraktičnosti i mapa.

Kvalitet zvuka je po meni skoro nepromenjen mozes pogledati i kod mene i tu ne verujem da neko ko bas nema muzicko uho može videti razliku.

 

Što se tiče povezivanja,džek na džek,izvučeš stari uređaj,ništa ne diraš i uživaš.

 

Što priča na tel,što mogućnosti videa,muzike navigacije drastično se poboljšavaju.....

 

Za razlku od kolege meni HERE mape vrše posao vrhunski par godina ,na njoj kao i prethodno u drugim kolima (uz telefon)pa bili to najzabačeniji delovi Bg-a gde se ne znaju ulice,gde su brojevi jedni sa jedne ,drugi sa druge strane ulice..bila to Bugarska,Italija,Hrvatska,Rumunija i njihova sela gde sam znao da idem na pecanje,ona je odlično radila posao.

 

ali Android je to,pa ako ti se ne sviđa Here,tu je IGo i još svega ...... pa po volji,ja parkiram ispred firme na wi fi skinem sve što mi treba ,mada sad od kako imam i nolimit net na telefonu napraviš hot spot i opet uradiš isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...