Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

2 hours ago, dekirs said:

Ima wow efekta slazem se, posebno posle zimskih, ali secam se da je i conti premium contact 5 bio bucniji nego uhp2.

Svakako videcemo kada budem presao neku vecu kilometrazu kako ce se ponasati :D

Jeste, kao malo da je u smeru kazaljke okrenut ali svakako ne pravi mi neki veliki problem :D 

'ajde vozaj to malo, da vidim da li da prelazim na 18" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/12/2018 at 3:16 PM, dekirs said:

Jos nisi ? emoji23.png
Mislio sam da je to vec gotova stvar :D

Ozbiljno sam se primio, samo da izleti neka dobra kombinacija. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@skile86

One sa slike od pre neki dan su fantasticne. Ja ne bih razmisljao :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desavaju se propusti.Meni je pre 7 dana vulkanizer naduvao sve 4 na 2.5bara..Ja gledam nesto tvrd mi auto mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

Al ce primetiti manjaj u kasi :D

Najbolje da kazes da ti je drug poklonio :D

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

Odlicna ideja. :D

 

1 hour ago, danijel55 said:

Desavaju se propusti.Meni je pre 7 dana vulkanizer naduvao sve 4 na 2.5bara..Ja gledam nesto tvrd mi auto mnogo.

Ko zna kako su bazdareni kompresori po vulkanizerima. 

Mozda je njemu pokazivalo 2.2. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Para vredi ;) :

On 8/12/2016 at 11:31 AM, Ivan said:

Iako vec imam analogni "Messko" Svajcarac, stigla nova dzidza, za u moj Sport Billy gepek. Tako da ubuduce kome na skupu zatreba, moze da bira izmedju analognog i digitalnog :) .

120820164073.jpg

Meri od 0.2 do 10 Bar, sa preciznoscu u stotu, a moze da se bira prikaz u PSI, Bar, kPa i kg/cm^2.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saga sa vibracijama se nastavlja.

Mislio sam da je reseno ali zeznuo sam se. 

U Beogumi je provereno sledece, sve 4 felne ponovo balansirane, zadnja desna bila kriva ispravili je, balansirali je izasao na novi most, dosao do 140 i pocelo opet da trese.

Od 120 do 140 imam vibracije na volanu a oko 140 je to najizrazenije, volan kao da krene da seta levo desno. Pre par meseci menjao desnu poluosovinu tako da ne verujem da je ona opet a i drugaciji su simptomi bili. 

Otisao do Conninga na onu njihovu hvaljenu balanserku kaze mi mora da cekas 2-3 sata...

Sad mi jedna stvar nije jasna, da li je moguce da su u Beogumi lose masine ? Ovo je prvi put da problem imam sa njima a balansirali su mi sigurno 20 puta tockove unazad par godina.

Da li moze biti nesto do trapa i sta ? Posto kapiram da zadnje gume tresu ceo auto, meni je vise na volanu ta vibracija..

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...