Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ok..nisam znao za to za mali hladnjak. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, dekirs said:

Nemojte Micu da dirate, dobar coek :D

Baš dobar, da ga j***s ne bi ti reč rekao. :lol: @asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam kratko provozao Dekijev Bravo...jako, jaaaaako dobar auto. :thumbsup:

Unutra očuvan, svi znamo da je urađen turbo, tih je, ne lupa ništa, vuče skroz ok za broj KS koji ima...tako da kada jednom bude na prodaju biće dooobra kupovina nekome. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Nešina testiranja... pun gas prva i druga, nabod kočnice, 180 stepeni okret, još jednom ista procedura i to je to

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre me zaustavlja idiot kod sajma tera me da duvam i trazi dokumenta, dok ih trazim in gleda stakla i govori skini folije neko ce ti napisati kaznu, reko pa nisu folije fabricka su kaze gde pise ? Zavrsilo se sve na tome idi u amss neko ce ti pisati kaznu.
Kako uopste naci oznaku da su fabricki tamna jer ja ne mogu da provalim dal je folija zalepljena ili sam slep.
Naleteh na forumima da ovo "V" oznacava fabricki tamna ali nisam siguran..

 

5ba228051802d49ce2655f59aeadaf84.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti sedmice na staklima? Mislii da je tvoj bravo noviji.

Takodje ne vidim as oznaku, obicno je as3 zatamnjena stakla, as2 obicna, a as1 soferka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste V ta oznaka, negde pise i kolika je propusnost. 

A folija se vidi iz aviona, pogotovo na obodima (unutra) ili preko ovih slova na staklima. Na gepeku narocito, jer maltene niko to ne uradi toliko pedantno da pozadi ne ostane cuveni "milje" po obodu gde su tackice na staklu. Ovo mi (samo na osnovu slika) deluje da ja fabricki, bez dileme.

A brate mili, 100 godina si na forumu :) - ukucaj VIN u ePer i proveri imas li stavku "Tinted windows" setovanu na "Yes". Sa tim se retko ko naknadno igra.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam to sam i gledao odmah po kupovini, pitao sam iz razloga sledeci put kad me indjanac zaustavi i krene da pametuje da mogu i ja da krenem sa oznakama :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako su toliko nedokazani, neobuceni, a vrse kontrolu, spusti mu zadnje staklo pa nek' krene sa njihovom cuvenom metodom - nokta.

Ili odstampaj ePer pa nosi sa sobom :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja spustio staklo, pokazujem mu da nema folija kaze on ne, ne to su folije.. Jos on meni kao cini uslugu i daje savet idi kao u AMSS kazna je 6 do 20 hiljada. Mislim se covece teraj se i ti..

Nema vecih lopova postave 2 radara na 700m, klasicna otimacina para.. Al to je vec neka druga prica.

 

Za sada mi ne trosi vodu, ne znam koliko je dana proslo nekih 10ak i dalje je voda na max.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas ti tu sta da se brines, sve je fabricki. Jedino mozes da izgubis zivce i vreme da te neko neobucen (a prosto ne mogu da verujem da je tako) ne maltretira sa slanjem na KTP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...