Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

GT ode u prave ruke, a u moje ruke dosao za nijansu ozbiljniji auto :)

 

Sve se brzo izdesavalo, u par dana sam jednog prodao, drugog kupio..

 

Ukratko, kupljen je kod nas tacnije na NBG, bivsi vlasnik ga je imao 3 godine i mehanicki posteno odrzavao u VB auto centru, na meni je ostalo da sredim estetiku koja nije bila na nekom nivou koji ja prihvatam, vecina stvari je sredjena, odradjeno je dubinsko, sredjene neke sitnice po enterijeru, ali ce se sredjivati naravno dokle god je kod mene. 170ks, 130.000km ima na satu. :arflag 

 

zza4705.jpg

 

Stigla je sa ovim zanimljivim 17" u gunmetal boji uz koje sam dobio odlicne zimske gume.

To me je odmah motivisalo da u sledecih par dana preduzmem nesto za neki letnji set   :D

 

zza4706.jpg

 

Od opreme ima noviji tip navigacije TMC+ koji ide od 2010- i isti uredjaj se nalazi u Giuletti, Bravu i Delti, sa njim je uparen i Blue&Me koji radi besprekorno i sa USB-om i sa telefonom. Pored toga ima bixenon ubacene projektore, el. sklapanje retrovizora, specijalni alu trim kako eper kaze, i ostale manje vise standardne stvari - komande na volanu, tempomat i td.
Jurio sam restajlinga zato sto ima puno nekih stvarcica koje dosta znace na 159, a to su za pocetak Brembo cetvoroklipne celjusti, pa onda mnogo lepsi satovi, start stop dugme radi samo na pritisak bez drzanja, gepek se otvara na znak...
Enterijer je crni stof, lepsi mi je od Alfatexa, ali mislim da se mnogo brze prlja i samim tim je nezahvalan.

Jedino sto mi je falilo od opreme je paket senzora na sofersajbni koje sam planirao da ugradim u neko buduce vreme, i neka jaca sila mi polomi soferku iz cista mira i krenuo sam odmah u tu proceduru tako sto sam kupio soferku sa ugradjenim senzorom za kisu i kacenjem za elektrohromatski retrovizor. Sada trenutno cekam da nadjem negde na otpadu retrovizor i da ispratim instalacije.

To je otprilike to ukratko, sada jos malo slika 
 

zza4707.jpgzza4708.jpg

zza4709.jpgzza4710.jpgzza4711.jpg

zza4712.jpgzza4713.jpgzza4714.jpgzza4715.jpg

zza4716.jpgzza4717.jpgzza4718.jpgzza4719.jpg

zza4720.jpgzza4721.jpgzza4722.jpgzza4723.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo dobro si se setio da napises koju ;)

Sa srecom da te sluzi.. I da se lepo navozas ;)

P.S. ono cangrljanje jesi resio 😂😂😂😂

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/7/2016 at 8:38 AM, Milutin-NS said:
 

Vidi ti njega gde se umuvao otkud tu, kako tu?

Sjajna alfa, baaaas dobar prevoz!

 

Za to sam ja zahvalan a ni da me spomene, slike su moje umetnicko deloAj sada malo ozbiljnosti, auto je jako ozbiljan, proveo sam vec dosta vremena u njemu pa mogi da dam neki zakljucak, oseca se jednostavno visa klasa, lezanje na putu, cvrstina auta, udobnost, nekako je skroz skladan i ozbiljan auto, mozda cak i dve klase u odnosu na GT-a, sad vec i estetski je na zavidnom nivou.

Auto ide bas dobro, nema onog udara i siline koja lepi u sedista i cima nego je to dosta ugladjenije a opet puni dosta bolje nego npr GT.

Aj i ovde, nek te sluzi odlicno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljnost auta - to nam je nova kotegorija :) i meni je prva pomisao na brava bila -kako ozbiljan auto- doduse, meni pogotovo kada sam iz punta presao u brava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se predje u visu klasu (segment veci) to je onda prava rec i znas onda na sta sam mislio, mislim da to najbolje opisuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari

90% slika je slikao nas novi fotograf sa svojom pro opremom

Ove slike unutra su slikane u NS, kod jednog ne tako prijatnog coveka koji izradjuje patosnice, al je iskoriscena prilika za slikanje, dok ja nisam bio tu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna, da je u zdravlju teras !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ovde da cestitam iako sam to uradio na skupu prosle nedelje. :D

 

Za auto ti je Dule021 sve rekao, nema sta da dodajemo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah, Dule mi je otvorio oci :D

 

Hvala svima, @Milutin-NS jeste, kod njega je :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo sta da ti kazem, obavezno se javi kad je budes prodavao, posle tebe moze biti samo jos bolja pa makar i sa +100K km

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima!

Da krenemo sa budzenjem :)

Pukla soferka pre nedelju dana, nisam stigao da osiguram..

Kao da sam prizvao time sto sam rekao da bi voleo da pukne ALI nakon osguranja, pa da ubacujem soferku sa senzorom za kisu.

Nadjem na otpadu polovnu soferku sa zalepljenim senzorom za kisu i pripremom za el. hromatski retrovizor sa defrost senzorom i zamenim je. Naravno osiguram soferku isti dan :D

Onda je stigao retrovizor. Instalacija sa dzekom je stajala sakrivena kod plafonjere, dakle plug&play :)

f8fd17199c04794a8cf98168aef2f933.jpg

Sve senzore smo aktivirali u MES-u, jedino nece brisaci da slusaju senzor za kisu. Mislim da od elektronike nema sta da se menja, jedino sto jos nemam su ablenderi sa auta koji ima senzore, mada sam mislio da mi nisu potrebni.

ebf510c0e88febdc156f8f3b9268d7af.jpg

94efc48861f3a9dbc02939f0d591cb51.jpg

Sent from my LG G4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...