Jump to content
FAS Goran
dellas

Samouslužne perionice - lokacije/iskustva

Recommended Posts

On 2/16/2023 at 2:57 PM, Dale said:

Ja se opet vracam na MOL pumpu u Mirijevskom bulevaru. Sinoc prao auto. Zeton 99din, traje 3minuta!! Pritisak ok, sve normalno i kako treba. 2 boksa za pranje se nalaze desno od pumpe ako gledate u izlog.  Za 200din i 6minuta ukupno se opere i prilicno zaprljan auto. Imaju i 2 usisivaca. 

To je najjeftinije pranje koje sam video za sada. Svi su mahom 100 dinara 100 sekundi.  U Severnom Bulevaru je i dalje 100 dinara 120 sekundi

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/16/2023 at 2:57 PM, Dale said:

Ja se opet vracam na MOL pumpu u Mirijevskom bulevaru. Sinoc prao auto. Zeton 99din, traje 3minuta!! Pritisak ok, sve normalno i kako treba. 2 boksa za pranje se nalaze desno od pumpe ako gledate u izlog.  Za 200din i 6minuta ukupno se opere i prilicno zaprljan auto. Imaju i 2 usisivaca. 

Ja sam tu par puta tocio gorivo, ali nisam prao kola, mislio sam da su skuplji. Uglavnom sam kola prao u onoj na uglu Visnjicke i Vojvode Micka, zeton je 100 dinara, mislim da je dva minuta. Idem 1-2x mesecno, tako da mi dva zetona budu dovoljna + nekad jedan dodatno za usisivac. Bas cu da probam i tu MOL jednom prilikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gavrilo011 javi ako budeš naleteo na neku. Ja sa Vidikovca odem u Kumodraž perionica RS carwash na kraju bulevara Peka Dapčevića jer bliže nisam ništa  našao. 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa aktivnom penom ima na NBG u vojvodjanskoj kod fudbalskog terena i u zemunu Petrokor.

 

Po meni najbolja je bila na rakovackom putu sa onom sarenom penom, nazalost rasturili su tu perionicu ima par meseci. Jedna od retkih gde nisu ostajale fleke od vode kad se osusi auto a nisam ga prebrisao

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Axic said:

Nisam ali ako ima aktivnu penu onda cu probati. 

Ima, probaj. Zivim u Rakovici, a radim blizu autokomande i svakodnevno prolazim tuda pa nekad malo poranim i plaknem kociju... Pena im je ok, mada je slabija no sto je pre bila...ili mi se cini. 

8 hours ago, electronizer said:

Sa aktivnom penom ima na NBG u vojvodjanskoj kod fudbalskog terena i u zemunu Petrokor.

 

Po meni najbolja je bila na rakovackom putu sa onom sarenom penom, nazalost rasturili su tu perionicu ima par meseci. Jedna od retkih gde nisu ostajale fleke od vode kad se osusi auto a nisam ga prebrisao

E tu mi tek nije jasno sta se izdesavalo, svega par meseci je radila i rasturise je a sa dosta strana sam cuo da je bila dobra, nisam stigao da je isprobam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/25/2023 at 11:58 AM, electronizer said:

Po meni najbolja je bila na rakovackom putu sa onom sarenom penom, nazalost rasturili su tu perionicu ima par meseci. Jedna od retkih gde nisu ostajale fleke od vode kad se osusi auto a nisam ga prebrisao

Bili su odlicni.

Zatvorili je jer nisu imali dozvolu pored reke, bile i neke slike kako pena curi u reku ...

 

Sad ne znam da li su je zatvorili ili je perionica prebacena na novu lokaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...