Jump to content
FAS Goran
dellas

Samouslužne perionice - lokacije/iskustva

Recommended Posts

@Dale to samo dok je ovaj sneg :whistle:mada da ne bude opereš auto pa te plavci  sačekaju i kažu aj sad za nama, ostavi ga tako čistog ispred stanice pa ćeš ga ponovo voziti za 30 dana

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS ima 3 Ehrle perionice za koje znam. Žetoni sa jedne ne rade u drugoj perionici :) 

Uvek uzmem 4-5 komada jer ne vraća kusur i uvek neki ostane. Kad sam otišao na drugu perionicu ne može. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dignem malo temu iz mrtvih.

upravo opraah Fiat 500X na Steco-u,

1. Aktivna pena - box 5 (poslednji levo)

2. Klasicno pranje sa praskom

3. ispiranje mekom vodom

 

izmedju 2. i 3. se moze ubaciti voskiranje po potrebi / zelji.

 

jako zadovoljan, samo da ne opadne kvalitet usluge, tj pritisak, aktivna pena itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da je i ja pohvalim, samo što sam se vratila iz te perionice :lol: Dobar šampon koji skida sve što se zalepi po autu i baš jak pritisak vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislite na onu perionicu na tom parkingu kod Arene , okrenuta ka autoputu tako reci u samom parkingu, natkrivena?

 

ako je to ta, do sada nisam bio, ajde bas cu da je overim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ima aktivnu gustu penu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema al iskreno nisam nesto bio odusevljen tom penom.. Extra sampon ( dugme br. 2 ), na ovoj kod Arene, mnogo bolje opere auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja doduse na neka dva mesta gde sam bio sam poceo da preskacem penu, nekako ne vidim nikakvu razliku sa njom

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pena na stecu radi posao. Za vikend sam vozio po sljunku i blatu, na to dodaj lipu ispod koje stoji auto. Sinoc bio, naprskao sa penom, ostavio par minuta da odradi posao i posle samo ispiranje. Nije kao sundjer ali radi posao :D 

Edited by Nikola 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorena nove perionica u Žarkovu preko puta Vera gde je nekad bila pijaca. Bastać sa Čukarice odlučio da posle 50 godina netreba više pijaca pa prodao zemljište za perionicu i još neko čudo uz nju verovatno prodavnica.Što se tiče perionice nova je sa svim čudima što ide uz nju. 1 žeton 100 din 200 sekundi.Sad su svi počeli sa ovim žetonima meni nekako više odgovara papirni novac pa biraj koliko sekundi hoćeš. Što se tiče hemije ima je dosta peni dobro,videću zimi koliko je vruća voda jer pored hemije to je zimi najbitnije.Perionica kod Avala Filma sve novo super izgleda ali džabe kad je zimi voda mlaka i nemožeš pola da skineš posle snega i kiša kad zapekne.Prao zimus skinulo nešto malo posle odem na Čukaričku padinu preko puta crkve tamo je voda baš vruća skinulo je sigurno 90%.Samo sundjer skida 100%, šteta što niko više da ja znam po perionicama nepere više sundjerom sada svi peru bezkontaktno 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/29/2020 at 11:16 AM, totti said:
Pa na lomini ne pomaže ni farbar, a pena će mu pomogne

Aaaaa, spolja gladac unutra jadac matori :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dach@ said:

Otvorena nove perionica u Žarkovu preko puta Vera gde je nekad bila pijaca. Bastać sa Čukarice odlučio da posle 50 godina netreba više pijaca pa prodao zemljište za perionicu i još neko čudo uz nju verovatno prodavnica.Što se tiče perionice nova je sa svim čudima što ide uz nju. 1 žeton 100 din 200 sekundi.Sad su svi počeli sa ovim žetonima meni nekako više odgovara papirni novac pa biraj koliko sekundi hoćeš. Što se tiče hemije ima je dosta peni dobro,videću zimi koliko je vruća voda jer pored hemije to je zimi najbitnije.Perionica kod Avala Filma sve novo super izgleda ali džabe kad je zimi voda mlaka i nemožeš pola da skineš posle snega i kiša kad zapekne.Prao zimus skinulo nešto malo posle odem na Čukaričku padinu preko puta crkve tamo je voda baš vruća skinulo je sigurno 90%.Samo sundjer skida 100%, šteta što niko više da ja znam po perionicama nepere više sundjerom sada svi peru bezkontaktno 

Iole dobra perionica gde peru KONTAKTNO je Miami perionica na Nbg. Ali i kosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zarkovu decko pere za 500-600 dinara, ima dobre sampone, krpe, sundjere, radi i poliranje farova, celog auta, dubinsko, svasta nesto.. I kapira princip pranja auta a uopste nije skup. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, dekirs said:

U Zarkovu decko pere za 500-600 dinara, ima dobre sampone, krpe, sundjere, radi i poliranje farova, celog auta, dubinsko, svasta nesto.. I kapira princip pranja auta a uopste nije skup. 

Pretpostavljam 500-600 dinara je spolja pranje?

imas li neki kontakt ili ime/lokaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs Miljakovac 1, Čelebićka ulica, pranje spolja 180 dinara i to vrhunski operu za te pare. :D Kad me mrzi da sam perem na puške uvek kod njih odvezem auto da ga operu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...