Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Novi clan porodice je stigao. Punto 1.2 16v sporting mrrrrk B) Uzet je kao drugi auto, uglavnom ce biti krace relacije po lokalu, zato je pao izbor na malog benzinca. Da ne bude bas neki obican auto, u duhu kluba, trazio sam samo sportinga. Izbor kod nas i nije neki, nema ih nesto puno po oglasima, tako da nisam mogao nesto puno da biram, na neke stvari sam morao da zazmurim. Bitno mi je bilo da je mehanicki ispravan i u dobrom stanju i redovno odrzavan, a estetski.....koliko moze tu da se bira kod gradskog automobila 15 godina starog?! ;) 

Puntic je u dobrom stanju, letos odradjen mali+veliki servis, novi diskovi/plocice, kvacilo, kablovi....sto kazu "sipaj i vozi". U voznji se lepo ponasa, utegnut, motoric miran i tih na leru, ume da zarezi kad treba. Jako lepo se vozi, krace su brzine pa se cesce salta. Moze biti zanimljivo (meni), dok bi nekog mozda smaralo. Najvise me i privukao kod njega taj 16v, 6 brzina motoric i bela boja, posto ih nema puno. :wub:

Posto vec ima pragove i kacketic, ne planiram nesto drugo da cackam oko izgleda. Eventualno neke druge felne ako naidju zanimljive i da mu bapnem xenone, ali otom-potom. :whistle:

Imam nekoliko slika sto sam skljocnuo za ove dane
20160920_184321.jpg  20160920_184341.jpg  20160920_184354.jpg  20160926_181250.jpg  20160926_181304.jpg  20160926_181324.jpg  20160926_161313.jpg  20160921_193908.jpg  WP_20160922_14_48_31_Rich__highres.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo moj dobar je samo se nadam da necemo s njim u nedelju u NS.  :lol:

 

Inace kakav je sa komforom, jel mozes da ga poredis sa Musom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svaki auto u beloj boji lep.

Aleksa, dobar ti Punto, a sto se felni tice ja ih ne bih dirao, te mu najbolje stoje, veruj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep sporting... Ne diraj nista ovakav je najlepsi... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece kolega, jes da ih ima mnogo sa sporting felnama, ali brate, da čuče, čuče... Samo gas baki...

Ja vozim skoro penzionerski, al imam zelju da probam ovaj 16v, cisto da vidim razliku...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasično izdrkavanje....auto za zajebanciju,auto za put,auto ga rad,auto za jacpi .......

Znam da si imao u planu neku Yugaru da sređuješ ovo ti je bolja varijanta skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo hvala drustvoo, nisam znao da ovoliko volite bele puntice. :D

@Axic, bajo, vidim ja da ces ti sa Zrnketom autobusom. Komfor? Sa musom? Musa je brutalnija. 😎

Aaa dobre su mu ove felnice, aliiiii razmisljao sam o nekim mozda otvorenijim, nemam sliku u telefonu sad kakve mi se svidjaju. Ionako mi to sad nije hitno....

Ljubisa, sto se tice razlike neke izmedju 8v i 16v, ima, znas i sam. :D Nece ovaj 16v da ti otkine vrat koliko cima, ali oseti se razlika, vise moze da se zavrti, i jaci bre. :)

Ovo mi je prvi beli auto...gledao sam neki crni, u glavi mi bilo samo ko ce ovo prati. Bela je isto zahvalana za prasinu.

@totti, video si sta voze opasni geometri. :( I cica ce kad-tad

Hahaha Ticma, zamalo ficu nekog da kupim. Punto je iz nuzde, a yugo/fica ce biti za dusu. :) Za pijac cu pozvati Sedlu sa lubrnicarem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Lj_ubica said:

Sto rece kolega, jes da ih ima mnogo sa sporting felnama, ali brate, da čuče, čuče... emoji7.png Samo gas baki... emoji7.png

Ja vozim skoro penzionerski, al imam zelju da probam ovaj 16v, cisto da vidim razliku...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Kad ti tolika zelja dodji dacu ti krug mozda dva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Maree, vozamo see. :thumbsup: Presao sam mozda oko 1500km i bas sam zadovoljan, bas ono sto sam trazio. Potrosnja se vrti oko 7.5 - 8L, na otvorenom spusti na 6L, mada ga sprzim autoputem. Do 100-120 stigne ko od sale, ide i posle naravno, ali ne tako ubedljivo, sto je i logicno. Taman je jaci koliko treba od obicnog puntica, da ne vidi bas brdo pre mene. :) Ovih hladnih dana dobro dodje sto brzo pocinje da greje, pa mi se nekad ne izlazi iz njegaa. :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, moramo da proverimo sada 1:1 kako se razlikuju tvojih 80ks od mojih dizelaških.

Hteo sam sa Riletom da proverimo ali nisam smeo pošto je on veoma žustar vozač čemu u prilog govori da je spalio zamajac na benzincu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/25/2016 at 0:16 PM, joshibeast said:

Nego, moramo da proverimo sada 1:1 kako se razlikuju tvojih 80ks od mojih dizelaških.

Hteo sam sa Riletom da proverimo ali nisam smeo pošto je on veoma žustar vozač čemu u prilog govori da je spalio zamajac na benzincu.


Pa ti imas vise od 80ks, a ja ne znam da li imam ni 80ks :unsure: Ali moze. :robo: Da osvetlam obraz benzincima ovim, samo reci mesto i vreme. Rile je smrt za benzince, sta bi dizelu uradio tek :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U medjuvremenu dodjose oni hladniji dani, stavih mu celicne felne sa zimskim gumama....da nema kacketic i pragove, utopio bi se u moru van-ova. :ermm:

i tako parkiram ga da ga gleda....valjda ce preci neki konj na njega, sem ovog jednog sto ga vozi. :D 

20161107_114636.jpg

Kupih mu one klasicne ratkapne ne bi li ga malo ulepsao :unsure:
20161122_153509.jpg

 

Sve u svemu lepo se druzimo.....kopka me da mu zamenim felne do leta, nadjoh bivseg Spooky-evog Punta....:wub::wub:

sw8105.jpgsw8106.jpgsw12002.jpgsw12008.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...