Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: Alfa Romeo 147 2008

Recommended Posts

Na prodaju je i ova Alfa 147  iz 2008 godine tako da mladje nema.

Motorizacija je 1,6 Twin Spark sa 105 ks koji nema varijator.

Lepo pali i radi  a ide  solidno dok je kvacilo mekano i menjac precizan.

Auto je presao 125k km i ima i servis na vratima da je pre 3 godine presao 68k km.

Na trapu je dobra i bez lupkanja  s tim sto hoce na prednjem levom da se cuje kao nega guma da zazvace  kad uletim u rupu. Moje je da kazem posteno a ono sto je bitnije da ide pravo i da ne trese.

Progresion je oprema pa tako ima klimu,centralnu bravu,el.podizace stakala,kozni servo volan podesiv po visini,ABS,maglenke,bord kompjuter,vazdusne jastuke,alufelne,fabricku cd muziku.

Uz auto se dobijaju dva kljuca.

Sto se tice cene ona je veoma povoljna i trazim za nju 2999 ali mozemo i da pregovaramo oko nje.:rolleyes:

Kontakt telfon je 063-10-20-110 pa koga nesto vise interesuje neka nazove.

Auto ide na ime kupca sa placenim porezom i pregledom agencije za saobracaj.

PS. Slike enterijera slede danas ili sutra jer sam krenuo da ga usisavam ali mogu slobodno da kazem da je u jako dobrom stanju.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraj jeste Salajka i ne bih je menjao ni za jedan drugi.:D

Cena je stvarno lepa i  ima tu par  sitnica kao sto su gume,vrata kasete ispred suvozaca  ali cena je i vise nego dobra i pokriva sve ovo a mislim da ce brzo da ode samo da je okacim na oglas na PA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock! ;)

Ode Alfa za Beograd!

Idemo dalje! 

Sam o da kazem da  covek hoce da menja  alufelne sa ove Alfe od 16"  za 15" jer mu vise odgovaraju manji tockovi pa ako neko zeli 16" nek se obrati pa cu dati broj  da se  izdogovarate. Mislim da  hoce i glavu za glavu bez doplate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...