Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Jel treba sad da citiram kad sam rekao da ce eibach da stosuje? :D Uzmi ko VW pre neku godinu za auto sajam kad su uzeli stavili spanere na opruge i nategli da bude nizi auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam Milutine kako prolazis sa bravom i kao da citam svoje teme  oko muka koje sam imao sa stilom i kromom. Sve sklepas na kraju i izgubis interesovanje i ono najvaznije poverenje u auto. Pogotovu sto imas malo dete koje vozas pa nije svejedno hoce li stati ili ne. Lepo se provedi na moru i nova kola u Srb su za potpalu tako da nije sve tako crno...mada nadje se po koja budala sa ekserima i naletima umetnicke inspiracije x)  najzad bude sve sa autom ok...uvek bude nesto 

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garant je i Milutin nekom stao na zulj pa mu ovaj tokom noci sabotira auto :D Ili je mozda problem sto auto parkira na ladnom betonu i promaji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ce biti neka igranka oko kola i da ga neobeshrabre kvarovi nego samo pun gas i uzivanje u voznji, poznajem coveka pa da ga odvratim od prodaje, greota prodavati auto bas kada si skoro sve sredio.

@PremieRacing oprosti mi sto nisam pazario meckicu, da si za saradnju i komunikaciju bas i nisi x)

@andreja.micovic rekoh bas u toj temi da ko zeli da proziva i kritikuje da odleprsa sa komentarima i prozivanjem mene. Ovo je mesto za pisanje o automobilima svideo se tebi moj nacin i mesto pisanja ili ne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/6/2017 at 9:58 PM, YUgisa said:

Jel treba sad da citiram kad sam rekao da ce eibach da stosuje? :D Uzmi ko VW pre neku godinu za auto sajam kad su uzeli stavili spanere na opruge i nategli da bude nizi auto :D

 

Sto jes - jes...odmah si rekao da ce stosovati i bio si u pravu :)

 

Za sve druge komentare - necu nista da govorim pa da ga ureknem. Polako sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa obje vrste je ista priča. Kad se upare s konkretnim amortizerima, tek onda je to to. Mada ovisi od auta do auta, poznanik ih je imao na Megane-u Sport i bio je oduševljen, čak je i dosta brz bio na brdskim utrkama, ali taj auto serijski dolazi s ovjesom koji je stvarno odlično uštiman.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su bile sportline. I ne znam koji i kakvi bi to amorti trebali biti da bi to funcionisalo kako treba, mislim tolilo je plivao i toliko pao dole da je to bilo strasno.

A po recima lika sa kojim sam sada pre nedelju dana petljao oko opruga amorti su mi sasvim ok...ok, mozda nisu odgovarajuci za te opruge, ne znam...ma samo da sam ih skinuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu Bilstein :D Daj ti zeni ovu muku, a ti uzmi nekog Yuga pa da cuniramo :D Znas da sam u pravu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo su bile sportline. I ne znam koji i kakvi bi to amorti trebali biti da bi to funcionisalo kako treba, mislim tolilo je plivao i toliko pao dole da je to bilo strasno.
A po recima lika sa kojim sam sada pre nedelju dana petljao oko opruga amorti su mi sasvim ok...ok, mozda nisu odgovarajuci za te opruge, ne znam...ma samo da sam ih skinuo


Bilstein B8 ili Koni Sport su kombinacija koja prolazi s tim oprugama.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda^ bih uzimao ceo set...ne bih bilstein uparivao sa eibachom. Vec lepo ceo set kako su strucnjaci napravili i miran...

 

-------

 

Ajmo nova epizoda. Debeli na moru, uziva... :D

 

 

image-0-02-04-d51a0c1e56a7d4c320c70d5f9c94caad44741d0e4deaab7235a9b090f8712c92-V.jpg

image-0-02-05-0ddb46d3ac230fd08d8dab11dfb683ab3324f3088ed052c156cc59b4c694130a-V.jpg

image-0-02-05-e01e17035bd20b830f3903d3e0d84a45593fb24535c9f00d9505af4e911133a2-V.jpg

image-0-02-05-61ea040ad43e0a926d8445dcfd3387365175091378a19b2bfac1e4a5c042c3ae-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volimo mi iz tri puta... sado-mazo ćuning, sve nam se čini da ćemo uštedeti za more... B)

 

Evo, M je uspeo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratili se juce u noc sa mora, juce manje - vise prespavali dan, i evo danas polako dolazim sebi i svodim utiske :)

More - vrhunski, Sitonija - prelepa, mnoooogo lepih plaza, ali posto smo zena i ja navikli da obilazimo i u jednom odlasku obisli skoro sve sto treba i na Lefkadi i na Tasosu - sada na malo cudno jer smo obisli samo 3 plaze, ali sa klincem, tj klincima (posto svastika i pasa imaju malu isto god i po staru...) jednostavno nije moguce... Pa zato i samo 100 km predjenih dole

Bravo je stvarno sluzio super, nemam zamerku. To je to, ukratko, da sada ne palamudim mnogo :)

 

Znaci imamo ovako u odlasku, to sam vec stavljao...

 

On 7/5/2017 at 9:35 PM, Milutin-NS said:

IMG_20170705_212126_1.jpg

 

 

 

Po Sitoniji...

 

sit.thumb.jpg.75a1d1b211386aaa9c64ccecf7e393b1.jpg

 

Povratak. Do Leskovca su mi opet zbog pasinog a klass 160 govorili "moras sporije, moras sporije..." i mahali rukom na dole

A od Leskovca smo se onda vracali sami jer su oni ostali da spavaju, a mi odmorili 2 sata i nastavili. Te stoga i malo veca potrosnja. Brzina ne manje od 140-ali i ne preko 160

 

IMG_20170715_152044.thumb.jpg.e9d0c8d6533b09dfa149f6e1ef76f736.jpg

 

I ukupno

 

IMG_20170715_152057.thumb.jpg.321b95051ccc8ed094744c85d92ef03e.jpg

 

Da sumiram...na gorivo sam dao smesno para, ako gledamo da je u Makedoniji dizel 47 denara (1 EUR = 60 denara), ja sam onda za ceo put dao oko 100 eura na gorivo. Sipao sam ovde na rezervoar u zutom na Aviji 4500 dinara, tj taman dovoljno da predjem granicu, sipao sam na prvoj Mak pumpi 40 eura PUN rezervoar (opet na zuto sipano) i u povratku sam negde na sred MAk sipao za 30 skoro pun i evo vozam se jos uvek sa tim gorivom, mozda jos jedno 5-6 litara do zutog.

 

 

DSC_0340.thumb.JPG.563ee6778e012eb8a7d66d88a3e39a4b.JPG

 

DSC_0342.thumb.JPG.ae2f340da862e547cbefb278199341d2.JPG

 

DSC_0420.thumb.JPG.5217a8cf98370c6a6a1fc07b7c4c6689.JPG

 

DSC_0419.thumb.JPG.8a0bfdf5aebb8a0528c62baebeaacd45.JPG

 

***I sto kaze jedan drug na FB za ovu sliku poslednju - turbina 300 eura, zamajac 250, gledati ga kako se igra u pesku - neprocenjivo :D:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodila se ljubav na moru, a? :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Super potrošnja, nema šta!

Jesam reko da vozis i uzivas...

 

Mali savet: ne voziti na rezervi i na put uvek kreci sa punim rezervoarom. 

 

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Ovo.

Prva stvar koju sam ja pomislio je - JBT koja hrabrost da krenes u guzvu na granicnom prelazu bez bar pola rezervoara.

 

I da, drago mi je da te auto konacno sluzi kako treba. :)

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da zivim zivot na ivici :D Krenuli smo iz leskovca prema moru oko 5 ujutru, presli nasu/mak granicu za 10 minuta. Da sam video neku guzvu na putu ili tako nesto sipao bih makar na onom valoni petrolu 10 litara ali kad sam sagledao sve - stvarno nije bilo potrebe za tim. 

16 minutes ago, beli_Punto said:

I meni je drago sto ga nisi gurnuo u more :D

 

Pretek'o! :D

1 hour ago, MS PK said:

Rodila se ljubav na moru, a? :D
 

A ono, ne mogu reci da se rodila ljubav aaaaali dosta je bolja situacija :)

Bio sam i skeptican, ali stvarno sve proteklo ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da! Ali pri razlicitim brzinama :D tamo gde bravo ima prosecnu 5.9 na 140-150 puntom sam za 5.9 morao da idem brzinama pre nego sto zvuk izduva pocne da smeta a ti znas koliko je to - 110-120 :)

 

Puntom nisam stizao za 3 sata od Leskovac za Ns ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...