Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

10 hours ago, neshaoct said:

Eto, došlo vreme (posle ko zna koliko protokomera :D) da Bravo i pozira. B) 

Samo to i može. Dovuče ga na šlepi i onda slika. Vidiš da na auto putu ne može preko 110. Šatro kao zbog paše ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, neshaoct said:

Eto, došlo vreme (posle ko zna koliko protokomera :D) da Bravo i pozira. B) 

 

Samo 5, moš misliti...nije sad da kažeš...15 :lol:

 

Evo jos jedan deo sessiona i necemo vise :) ali ove su mi i bolje...

DSC_0170.thumb.jpg.ea4a89d4b2ddeeb4b51477428018cb80.jpg

 

DSC_0057.thumb.jpg.827144ff0b5060cb15339bf01290a530.jpgDSC_0163.thumb.jpg.1146e46b49bf940cbcb70c0f5591d4b6.jpgDSC_0075.thumb.jpg.9d9db5e71bbbea5472be49d0f703f324.jpg

 

DSC_0251.thumb.jpg.a60ea975fdad99d55c44290412b99efc.jpgDSC_0254.thumb.jpg.2a4e7a71661275f1180b31d808f37a06.jpgDSC_0262.thumb.jpg.ef0b7f958631066c458f34d721e955e7.jpg

 

DSC_0295.thumb.jpg.14ecebe2915f1d1adc2dae91c206393e.jpgDSC_0263.thumb.jpg.64bbef6c91209792264f12e19a5a983b.jpgDSC_0322.thumb.jpg.4f11d24b3bb0e3f461e72f72beb9525e.jpg

 

DSC_0202.thumb.jpg.57647cd7d04b03acfce9e8f7a14a2b85.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra fotke :unworthy: , svaka cast autoru.

Narocito mi se svidjaju ove u pokretu, komotno mogu u neki fabricki prospekt ili promo materijal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to zadnje opruge ima ovaj Grande?

Definitivno mu fale dve vreće cementa u prtljažniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se niste za ovu sliku zakacili?

 

11 hours ago, Milutinac said:

 

DSC_0202.thumb.jpg.57647cd7d04b03acfce9e8f7a14a2b85.jpg

 

 

...vec za onu koja je slikana od dole (iz cucnja sto bi se reklo) a put iz te tacke ide prema gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tu sam se i zakačio! Još je izraženija nego kada stoji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim dimenzije guma. Možda je do njih ali nekako mi kompletno deluje neprirodno podignut na zadnjem kraju. 

Tvoj je malo spušten pa pogledaj koliko više Grande ima mesta do blatobrana. Onako odokativnom metodom sigurno 5 cm više nego tvoj Bravo a Brava si spustio (lupam) možda 2 cm maksimalno.

Nego šta beše sa chipom na Bravu?

Ako ga do sada nisi maksimalno utegao nikada ni nećeš. Iskreno i ne znam šta još nisi pretresao i pregledao na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, MS PK said:
I motor i to je to

Ja se izvinjavam, promasio sam temu. Istripovao sam da je onaj beli grande abarth iz Su :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo neki montazno-demontazni tehnicki pregled?

Samo ponese felnu i zabode tablu :) 

Gasove proverava fore radi, ko zna na sta je nakacio i stavio monitor i tastaturu da deluje da radi nesto, a u pozadini Super Mario Bros. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekose da za izduv nece praviti problem jos neko vreme?

A valjda bar za nas forumase i entuzijaste tehnicki pregled treba da bude opustencija i obicna formalnost - provoza se auto preko linije, da potvrdis da si bezbedan za sebe i okruzenje. Jedino malo zaboli ono osiguranje koje su nam nakokali pre neku godinu :D .

Osiguravas li stakla ili neki mini-kasko eventualno? Aj' pa nek je sa srecom ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na ozbiljnom komentaru :thumbup: sve mi cudno...

 

Pitao sam...

Covek vadi taj pimpek iz izduva i kucka i ja reko jel sve ok? Kaze on jeste...i ja reko` a sta da nije...kaze morali bi da te vratimo da sredis...! Eto tako on meni rece...
Sta je sa onom pricom da se 3 godine progledava kroz prste...ne bih znao

 

Uzecu onaj mini-kasko, ali on vazi od ako se ne varam godinu dana od ugovaranja, a mislim da sam ga uzeo negde u novembru-decembru, produzicu to samo isto...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skoro radio tehnicki... Daju mi oni papire, sve u redu. I ja pitam za izduvne gasove, zanima me, kaze lik visoki su, proveri dizne... A nista mi ne bi ni rekao da nisam pitao.. samo kazem kako je bilo :)

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast komšo,položio Debeli ekološki ispit!!!

Jel zaviruju u farove?

Jel guraju i benzinjarama "pimpek" u izduv?:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaviruju, vidim da gleda u farove, pali gasi i onda tek kada je video da je sam odradio auto-nivelaciju, tj da je fabrika - onda kao OK i krenu dalje...

 

14 minutes ago, nstyner said:

Jel guraju i benzinjarama "pimpek" u izduv?:lol:

 

Guraju guraju, nema niko da se pravi naivan/nevin... :)

8 minutes ago, rkoma1986 said:

@Milutinac jel ovo u Pumi?

 

Nije...nalaze se u kisackoj ulici, Zona021 se zovu, najblize su mi poslu, i sto mi je najbitnije, zvao sam juce predvece za termin, rekli mi da dodjem danas u 11:30...nema guzve hocu kazem...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...