Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Evo ga gotov proizvod :) ja zadovoljan, ako boja ne izdrzi, i bude se ljuskala, plasti dip je resenje, videcemo...

 

Dok ne aktiviram nikona, evo nekih onako slika...

 

20180624_104646_HDR.thumb.jpg.49b53c1bc62e416b9d0bbd5c10477c07.jpg

 

20180624_104624.thumb.jpg.1ff987dac1b682668ed58e54dcfb0285.jpg

 

20180624_104659_HDR.thumb.jpg.553ae9b3d4e92d8ae71db45f304450cc.jpg

 

20180624_104617_HDR.thumb.jpg.f0136b496a686e161119d6618db827aa.jpg

20180624_104634_HDR.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas da je za tebe cak i specijalna cena :D 

 

Ne moras onda cak ni taj 2.0 da ubacujes kod tebe, kocnice iste, gume iste, dobijes multi, ne moras da cipujes :D sve si resio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, znao sam da ces me ispostovati :D 

Posto je i Safet u NS, taman posle kod njega, cuo sam da je naucio 2.0 da radi, haha. 

 

Odlicno je ispalo ovo, tamna maska, restyle farovi, ove felne.. Top!

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidaj ramove tablica pod hitno ;) .

Lepo je ispalo. Stavi neku sliku before/after pa da glasamo :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Skidaj ramove tablica pod hitno ;) .

 

Dadadada, znam i kakvi, znam i gde ali nikako da prodjem dim delom grada pa da ih uzmem :)

 

1 hour ago, Ivan said:

Lepo je ispalo. Stavi neku sliku before/after pa da glasamo :) .

 

Pokusacu da nadjem, a koliko mi se prednji deo nije svidjao ne bi me cudilo ni da nemam neku sliku u gro-planu od napred...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top je ispalo Milutine bar preko slika. Sto kolega kaze, bacaj ramove za tablice. Dupla traka i samo table na branik. Ja sam to uradio i auto od napred dosta lepse izgleda.

Tj, ne bih ni ja to radio da mi taksista kukom nije skinuo ram i tablice.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Milutinac said:

Dadadada, znam i kakvi, znam i gde ali nikako da prodjem dim delom grada pa da ih uzmem :)

Rekao sam skidaj ramove, a ne menjaj :) .

Salu na stranu, volim da osiguram tablice (iz uglavnom bagljavih plasticnih ramova, najjaci su mi oni sa velikim, kic reklamnim slovima). A i neuporedivo lepse i elegantnije izgleda.

Na Stilu sam ih napred u plastiku srafio sa 4 mala nerdjajuca srafa u same uglove, OK resenje su i pop-nitne. A pozadi, posto su bile na gepeku srafio u metalni nosac, pa njega na gepek.

Vizuelno odlicno mi je i ovo resenje koje kolega Dragan pominje, ali uvek bih nesto zentao da se ne odlepi. Mada sa 3M npr. nema greske...

I ja uzeh Bravca sa reklamnim ramovima placa, nikako da stignem da ih frljnem i usrafim tablice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt ti nista ne stizes 🤣

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim sto Black Mamba moze kvalitetno i domacinski da se gazi - ne stizem nista :D .

I sto me prozivas i offujes na tudjoj temi, kad imam svoju staru ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brt de te nadjem tu pucam :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milosti nemas :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, malo dok ne naidje druga zrtva :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene su tablice stajale 3-4 hodine sa tom trakom. Prane Bog zna koliko puta. Kisa-sneg i ne mrdaju. Tako da kvaliyetna dupla traka i sve pet.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

3M drzi kao blesava, imao sam priliku da se uverim vise puta. Mada, sta cu kada imam trip, sraf je sraf :D .

U svakom slucaju, bilo koja krstena opcija je bolja od plasticnog rama. I estetski i funkcionalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Ivan said:

sraf je sraf :D .

 

 

I ja se nesto ovog drzim. Nesto si vise mislim da stavim 4 srafa u uglove. Ali ok, ubedili ste me, bataljujem ramove...nesto cu smisliti vec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja radio, 4 nerdjajuca srafcica u uglove tablice. Identicno cu odraditi i na Bravu, jos je lakse posto je i pozadi i napred u pitanju plasticni branik. Za razliku od Stila, gde sam morao da improvizujem sa metalnim nosacem pozadi, jer je tablica na vratima gepeka, a ne na braniku:

On 16/11/2015 at 9:49 AM, Ivan said:

Kulturno, minimalisticki, bez kicastih reklama po plastikanerima, bez "tandrkanja" u voznji i pri zatvaranju, bez ispadanja tablica, otpadanja ramova i sl. Evo kako to izgleda reseno kod mene, kacio sam i u svojoj temi:

 

zza6102.jpg zza6103.jpg.0c42bf155ef58585531d2756cb928af9.thumb.jpg.ef5477bb7bc0f78c27006185f2d92d35.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...