Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Drago mi je da si nasao nesto normalno i da je dobro..

Nek je sa srecom!

Sent from my LG G4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj i ovde, jako lepo izgleda i bogat opremom, onako bas je po meri, nek vas odlicno sluzi.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi, hvala svima, a hvala i tebi Jankelas, lepa slicica, saljiva :) sluzice on lepo vidim vec... za sada mogu da kazem da stvarno nisam ocekivao da je bravo toliko ozbiljan autic. Udobnost, volan, osecaj...jako lepo namesteno sve

 

Ps - bice da je definitivno do protokomera, izdzekao sam ga i lepse povlaci odmah...ajd jos samo da ga malo vozim ovako da se ne ponovi problem ili ako dijagnostika sutra kod nese pokaze da je definitivno maF u qr...nov i resen problem

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom,da mi je neko rekao da ces ti uzeti dizela rekao bih mu da je lud. Dva puta citam prvi post i ne verujem zelim ti sto vise predjenih kilometara i da te sluzi kao HGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke, bas dobro izgleda na slikama :) i koliko vidim nije ona najobicnija siva boja, vec nesto tamnije :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar i ti sine Milutine,zakleti benzinjara otiso u cumurase :no!Lep je Bravac,ok boja,oprema super,da te sluzi dobro,e sad dal ce Nesa da te pusti u garazu....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi dugo trebalo, niko ga nije posteno nakrpio!?!

Al' ste fini, jbt...

 

Ja da pojasnim za zapisnik, i Giuliettu sam ja nasao i sve vreme navijao za nju al' zakazase prevaranti sa polovnim automobilima, ovaj preprodavci polovnih automobila  :rant:

 

Ovako, sta sad, ode i Milutin u cumurase al' dobili smo pojacanje u vidu dezurnog u HGT-u  :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da stignem da cestitam coveku novo vozilo. I Milutine, sada shvatas, na dizel se ore, a moze i da se vozi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima drugari :thumbup:

 

 

12 hours ago, salerg said:

i koliko vidim nije ona najobicnija siva boja, vec nesto tamnije :) 

 

Tako je, boja je neka tamno siva, mnogo mi se svidja, u hladu kada stoji izgleda kao neka pastelno siva :)

 

11 hours ago, nstyner said:

Pa zar i ti sine Milutine,zakleti benzinjara otiso u cumurase :no!Lep je Bravac,ok boja,oprema super,da te sluzi dobro,e sad dal ce Nesa da te pusti u garazu....;)

 

Sta da li ce da pusti, ja sam danas u 3 sata kod njega :D

 

9 hours ago, PremieRacing said:

Ja da pojasnim za zapisnik, i Giuliettu sam ja nasao i sve vreme navijao za nju al' zakazase prevaranti sa polovnim automobilima, ovaj preprodavci polovnih automobila  :rant:

 

 

Tacno je :) ja koliko sam se bio zalepio za deltu, nisam ni brava ni giuliettu primetio na oglasima, da ne bi tebe ja bih jos uvek verovatno cekao neku deltu na oglasu...

 

9 hours ago, kolega.jankovic said:

Sta bi sa preprodavcima?

 

Ah sta bi...kazem, hteo sam da vidim giuliettu a preprodavac kaze stize u ponedeljak, zovem tada, e ne stize u sredu...zovem u sredu, stize sutra, opet zovem, stize u subotu, to je inace tako trajalo skoro 10-ak dana ako ne i vise. Popizdim i u petak kupim brava. Caooo

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24.9.2016. at 10:22 PM, Axic said:

@Ivan jedva ceka da procita temu. :lol:

Covek malo mrdne napolje i kad se vrati ima svasta lepo da se cuje. Video i procitao u dahu ;) .

Prvo da se i ja pridruzim cestitkama. Milutine, da te lepo sluzi, zelim ti puno pezbednih kilometara sa Bravcem, da ga u zdravlju vozis!

Inace, s obzirom na to koje si modele gledao, 99,9% sam bio ubedjen da ce to na kraju biti dizelas, jer je T-Jet u bilo kom od tih modela skoro pa nemoguca misija naci kod nas (pa jos napucan opremom, u dobrom stanju)... A jedno 70% sam mogao da tvrdim da ce to biti Bravo, tj. da ce u kombinaciji na kraju to biti neki 1.9 MultiJet 150 Sport.

 

On 24.9.2016. at 11:42 PM, Milutin-NS said:

hteo sam cak do Kragujevca da vidim jednog brava

Samo mi reci da da je onaj napucani bordo 2.0 Emotion na placu "Max Auto", za koji sam ti slao link i slike? A ti na to odgovorio da te na njemu privlaci jedino onaj "ekran" u enterijeru, da bi na kraju kupio upravo to isto, samo u drugoj boji :P ?

Po meni odlican i racionalan izbor sto se svega tice (i sto se tice samog auta i onoga sto on nudi pre svega motorizacijom i opremom, ponude pri kupovini, kasnije prodaje, odrzavanja...). Dovoljno je pogledati i ADAC test Brava posle 100 000 km i sve je dosta jasnije. Sto se dizela tice, ostali su ti sve rekli :) , da ti i ja ne stajem na muku, nije nista toliko strasno. Brzine isto idu u "H", a neka te tesi to da si presao na dominantniji pogonski agregat :D koji ce ti vremenom uci pod kozu (kao sto je bio moj slucaj).

Jos jednom, neka je sa srecom!

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Ivan said:

 

Samo mi reci da da je onaj napucani bordo 2.0 Emotion na placu "Max Auto", za koji sam ti slao link i slike? A ti na to odgovorio da te na njemu privlaci jedino onaj "ekran" u enterijeru, da bi na kraju kupio upravo to isto, samo u drugoj boji :P ?

 

 

 

 

Prvo, hvala Ivane :thumbup:

Drugo, jeste to taj bravo...i hteo sam da idem da ga gledam za KG...ustvari bilo je ovako, mog trenutnog brava sam isao sa zenom prvo da ga vidimo, svidi nam se, ali ja sam od stanja vitalnih delova mogao samo da zakljucim da se zamajac ne cuje i da je kvacilo mekano :)
U petak ujutru Nenad i ja planiramo prvo da pogledamo mog brava...ako  Nenad kaze da je stanje...onako, idemo direkt za Kragujevac. Medjutim Nenad kaze da je sivi bravo dobar, i ja ga uzimam

A sto se KG tice u razgovoru sa covekom, vlasnikom placa sam saznao da je prethodni vlasnik imao nekog malog psa i da mu je izgrizao rucicu rucne, ustvari kaze da je ona najgore prosla, ima rupice od cigara. Dalje Nenadov drug iz KG koji je rekao da bi ga mogao pogledati, pogledao ga je u subotu kada sam ja vec uzeo mog brava i kaze da je uzasan i mozda i najgori auto na placu...vidljivo lupan i tako dalje...dobro sto nismo isli za KG, nije bas tako ruzicast (bordo) kao sto deluje

 

A plus moj ima i jacu opremu od tog bordo, bordo nema xenone i parking senzore napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, meni je taj bordo na slikama delovao vrlo dobro... Doduse, jeste sumnjivo sto vec neko vreme stoji na oglasima, ali eto, nista dok se ne pogleda uzivo. Stvarno je opasno smaranje kod nas traziti polovan auto, jeza me prodje kad se toga setim ili na to pomislim...

Jos svako od nas ovde prilicno vodi racuna o svom vozilu i mehanicki i estetski, a onda pri potrazi treba da se switch-ujes na totalno drugu pricu i dobro otvoris oci za svaku sitnicu koja moze da ukaze na nesto.

A i ovaj, sada tvoj, Bravac je odmah upadao u oko na oglasima, nema sta...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...