Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Preterase ga stvarno... Samo papirologija za registracija u prvom stepenu bese oko 32.000 din, plus tehnicki?

Mogu misliti tek za ove sto ih upecaju da ne prebace premijski stepen (a dobar deo je takvih), pa njima izadje cca 43.000 din... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, andreja.micovic said:

 

Za šta 38k? Jel tehnički otišao na 7000?


E moj Andrejevicu...ima tome vec 3 meseca...samo nebo je granica. Valjda cemo sledece godine da zaokruzimo na 10.000, sta se tu femkamo...

 

7 minutes ago, horvat said:

E lako je tebi kad imas prskalice :D

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa Milutinac pa kako to,prešao tehnički sa ne fabričkim čeljustima pa još u zučkastoj boji?

Napraviše veliki propust....:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, nstyner said:

pa kako to,prešao tehnički 

Syebao im dayno traku na tehickom, ovaj nabo kocnicu i valjak lansirao kroz krov objekta :D

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih samo da primetim da ima 122 strane od 2017 do sada o automobilu, mislim da je vise napisao o njemu nego o oba deteta 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, miase said:

mislim da je vise napisao o njemu nego o oba deteta 

 

Nisu tako zahtevni. Ne mozes da ih chipujes (ili mozes???), ne mozes da im ugradis Brembo itd.

 

A slika sto se tice u telefonu...tu su negde... :D

 

16 hours ago, Vule said:

 

i tamo je moderator...

 

 :rofl:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

PS - @miase   ---   nego kada stize Giulia??? :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Milutinac said:

 

Nisu tako zahtevni. Ne mozes da ih chipujes (ili mozes???), ne mozes da im ugradis Brembo itd.

 

A slika sto se tice u telefonu...tu su negde... :D

 

 

 :rofl:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

PS - @miase   ---   nego kada stize Giulia??? :D

Nema nista od nje ... cekamo Stelvio znas i sam ... 

za sada je Jeep top ... malo cemo ga doraditi u drugom smeru od tebe pa ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li sam rekao da je projekat -Brembo- gotov? Daaaaaaaa
Da li sam tako zaista i mislio? Neeeeeeee
Da li sam normalan? Neeeeeee :D


Ja sam uz celjusti dobio diskove koji su stvarno bili ok, do duse nisam znao koji su, koja marka, ali bili su potroseni stvarno jedno 0,5mm i skroz ravni i nista im nije falilo, evo vec jedno 1500km koce kao nezdravi, ali dzaba kad mi djavo ne da mira...

Bio sam do nasih drugara Slajerovaca i tako u prici pokazu mi diskove iste ovakve kao moje za neku alfu koja nosi 330 disk, i ja tada kazem to je to, idemooooo

Postojala je samo jedna prepreka - cena jednog (komada) diska je 17.000 :D medjutim dobio sam cenu koju nisam mogao da odbijem i...tako...
stigli novi diskovi danas :D

 

20211025_213632.thumb.jpg.5255faea1f13b936235f632ef549b373.jpg   20211025_213014.thumb.jpg.5d8e1cd6c51286d8107662218c37a814.jpg   20211025_213030.thumb.jpg.df4e5dcbc63bc0a36e8b02a4629c22ad.jpg

 

 

20211025_213142.thumb.jpg.d88602e9db1831e29c2f3e25022b2512.jpg   20211025_213152.thumb.jpg.c14ccee56a256fb0cb3ef1b9bbf3d3d5.jpg

 

 

20211025_213327.thumb.jpg.52686c28ab4cc96851cc0bbcbaec7b18.jpg   20211025_213551.thumb.jpg.b1a550745231dbc2f9cc10ea5b363265.jpg

 

das.thumb.jpg.ad5628b1e149022fea78197c966c501e.jpg

 

 

CAR? Car je logo firme, firma se zove Intecar, deo kompanije OMR...i sve je made in Italy

 

Intercar.org

 

dasdsa.thumb.jpg.27dcf7da8e10ed133a98a51ba4180be2.jpg

 

Uskoro montaza, jedva cekam, sada vec koci nenormalno, a sa ovime... :D :D

 

PS - ima jedna fora, a to su ove linije odnosno zarezi, moze da se stavi disk desni-desno/levi-levo, naravno, ali moze i desni disk levo i levi disk desno i u zavisnosti od toga zarezi idu "napadno" na plocicu, tako i kazu u uputstvu da se montira, ali mogu i da stavim obratno i onda plocica ne šiša toliko taj zarez. Šta se dobija, ako se postavi napadno koči još bolje ali i pločice dosta kraće traju, i trenutno sam, naravno bliži toj varijanti... :)

 

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvucace hejterski, ali ove rupe nikakvu poentu nemaju xD Deo plocice ide preko njih, deo ne jer nisu smaknute na odgovarajuci nacin... A i ovo sa zarazima ne vidim u cemu je tajna, jel su razlicite napadni uglovi u njima, jer na slici mi izgleda simetricno, a ako je tako ne vidim sto bi pravilo razliku koliko se trose posto je samo razlika hoce li da brije od spoljne ivice ili od unutrasnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De mi kazi ili pokazi kako izgledaju rupe koje imaju poentu, jer po tebi Brembo/Zimmerman/Intercar ne znaju da naprave rupice da imaju i funkciju, vec je to samo sminka, pa mislim stvarno ... :rolleyes:

 

AKo se stavljaju "napadno" zarez dolazi na plocicu ravnije i vise je "udara", a ako se stavi drugacije prvo dolazi "na red" donji deo zareza pa "ide" na gore po zarezu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekao sam, ne prelazi cela sirina plocice preko rupe jer rupe nisu smaknute na odgovarajuci nacin. A to da li ce ovaj ili onaj brend dozvoliti sebi da pravi nesto sto je "sminka" odnosno lazno jedino da zivis pod kamenom pa da nisi nikad cuo u autoindustriji koja je puna slicnih stvari u svojoj istoriji. I to ne stvarima koje su sminka, nego od stvari zbog kojih su ljudi ginuli jer je neko izracunao da je to jeftinije od toga da se napravi redovno. Dok ce ljudi biti u fazonu X brend ne moze da napravi nesto sa greskom, dotle ce marketing biti bitniji od kvaliteta proizvoda. Isto si rekao za Eibach pa eto jedna obicna vezica dokazuje suprotno ali ti neces to da prihvatis. Jer gde ce brend X sebi da dozvoli tako nesto...

 

Za zarez sad kad kazes ima logike kad sam bolje pogledao ugao pod kojim su urezani. Nisam ih previse zagledao nakon sto sam video rupe... Vise bih cenio dizajn da su ih prodali bez rupa...

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

Pokazu mi diskove iste ovakve kao moje za neku alfu koja nosi 330 disk

 

 

:whistle::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, YUgisa said:

 Isto si rekao za Eibach pa eto jedna obicna vezica dokazuje suprotno ali ti neces to da prihvatis. Jer gde ce brend X sebi da dozvoli tako nesto...

 

 

Vezica tuning vs eibach :D Nisu se setili vezice u Eibachu, jedna su od najboljih kompanija na svetu u delatnosti kojom se bave, ali eto jedna vezica bi mogla da im presudi, i rasturi sav njihov rad od par decenija...
Bave se tamo nekim testiranjima, ispitivanjima, neki ljudi tamo trose stotine sati na neke sitnice, ali niko u fabriku ne sme da unese vezicu, popale se ona crvena rotaciona svetla i cuju se sirene... :rofl:

 

Isto tako i rupica sto se tice... ajde lelemudi Italijani (Brembo/Intercar) buse rupice kako im padne na pamet, ali eto i rigidni Nemci (Zimmerman), samo fljas fljas. Jutros prolazim pored novog S500, da znas i tu su omasili poentu. Ni tu nisu radjeni nikakvi testovi, nikakve termalne kamere, senzori itd. Niko tamo ne zaradjuje platurinu iskljucivo od smanjenja temperature na kocionom sistemu. Pa mislim stvarno, STVARNO?! :D

 

Nema poente ekšli, ne veruješ Eibachu, ne veruješ Brembu, ne veruješ nečemu šta god je na S500, šta ima da pričamo dalje...

 

 

7 hours ago, miase said:

To je to!!! Konacno imamo savrsen kocioni sistem na putu do vrtica!

 

E zlotvore jedan!
Znas ti sta sve moze da se izdesava do vrtica??? Evo jutros bas...

 

Hocemo jedne ovakve sa rupicama za Compassa? Mislim da samo to fali...

 

7 hours ago, Sedla said:

 

:whistle::wub:

 

Ti samo kazi kada! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, MS PK said:

Nekako ti predimenzionisane kocnice u odnosu na 00 pod haubom sada :D Samo koci, koci, koci a gde je gaaaas :D
 

 

U pravu si Miconi, ali evo zaista nemam nista sada na spisku pre remapa :D ne kazem da ne moze da se desi neki upad, ali ne bi trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...