Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Ekstra :thumbup:.

Drago mi je da je uzet u razmatranje moj inicijalni predlog za zutu boju :

On 6/3/2021 at 2:25 PM, Ivan said:

Na tu tvoju boju auta - Ferrari zuta da izbija oci :D :

 

dc8122550a83bcba26f1fc3a511a1ae2.thumb.jpg.b013d13c51ed0c4f87266eacdc399eb6.jpg

Mislim da ce lepo i bas originalno sesti uz tu mis sivu.

Kada vidim crvene celjusti, automatski mi je asocijacija na cuning, koliko su vise isfurane, da su poceli i dobose pozadi tako da farbaju. Cak, da hocu da farbam, bilo bi sve sem crvene.

Jedva cekam da vidim konacan rezultat. I estetski i za razliku u kocenju.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Ivan said:

Kada vidim crvene celjusti, automatski mi je asocijacija na cuning, koliko su vise isfurane, da su poceli i dobose pozadi tako da farbaju. Cak, da hocu da farbam, bilo bi sve sem crvene.

 

 

Slazem se, nekako se istrosila crvena :) mada i nema tu mnogo varijanti, zuta, plava i narandzasta sada ponegde. Nekako sve ostalo deluje neozbiljno, dok tipa ne uzme Porš pa ne izgura fluo zelenu pa onda postane zanimljivo. Sto se mene tice - zuta je max max da ne prelazi u neki cuning smajling. Mada stvarno sam jedno vreme razmisljao o polaris volvo plavoj :D

 

Evo ih iste kao moje u crvenoj varijanti. Lepo je to, ali mislim da ce ih zuta vise isticati

 

DSC02511.thumb.jpg.aa49c8a8881e79d591a1f1ed4db391d1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je skroz OK varijanta i kada se odradi u fabrickoj boji, da bude kao novo.

Ono sto je meni uvek najbolji efekat... Diskretno, nista napadno, vidis da je nesto cacnuto i doradjeno - nije kao svi ostali na ulici, ali na prvu ne znas sta se tacno razlikuje :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

polaris volvo plavoj

ili neku drugu vrišteću boju tipa zelena (navedena) dovoljno da bode oči :) Ma nije loša ni ova svetlija kaka-boja :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd stručnjaci za dizajn, kako ja da ofarbam na Alfi, srebrna metalik. Po difoltu, ka hteo crveno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Babu blu :D Ili tamnu babu. Može i kendi pink. Što sve mora da bude strašno i opasno, može malo neverice :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmatram. Imam piroksal (otporan na visoke temp.), možda bude bejbi plava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, što ofarba šrafove   :X

 

I onaj što je farbao u crveno, čiju si fotku za primer uzeo, isto ga uciganio pa mislim da je možda moralo tako ali ništa se ne mora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing - tako ide. Tako je i u fabrickoj varijanti. 

Tj na netu ne postoji ni jedna slika, niti fabrickih, niti naknadno farbanih a da srafovi nisu ofarbani :) tako da sam se time vodio

 

Ceo Brembo projekat na pauzi...

 

Sve je tu...sve je stiglo...sve stima i pase. SEM... Galfera :( stize u Srb tek za jedno 2 nedelje, sto ce se poklopiti sa mojim morem...a verovatno i pre da stignu ne bih montirao jer ne bih bas da testiram sve i obradjujem na putu do mora...

 

20210724_192256.thumb.jpg.af67f4245eb8ec8d5117102b6d2ec831.jpg   20210724_211336.thumb.jpg.3a5462d959d276223cbe6a8bcd124f1f.jpg

 

 

20210724_211136.thumb.jpg.3e824db715317bc5ebd7936791258782.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se ranije da sam hteo sa nabudzim brembo kljesta na punta ali nikako nisam mogao da nadjem ni jedna na otpadima, sad na bravu ne znam koja pasu i koja mogu da se ugrade, stavio bi mali brembo sa Mita ili Punta abarta ali je nemoguce pronaci ni jednog u delovima.. Pratim temu pa ko zna mozda i ja odradim kod mene na bravu slicnu stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam od alfe 159 brembo klesta ne znam jel mogu da se nabudze na Bravca? Jel ima neko da zna mozda, prodavac kaze da mogu da se nabudze

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Branislav said:

Nasao sam od alfe 159 brembo klesta ne znam jel mogu da se nabudze na Bravca? 

 

Trebalo bi da moze. Ove celjusti koje su sada kod mene su pre bile na 147-ici. I tamo kao i kod mene su isle -sraf na sraf- 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bus stajalište davno :D nisam zaslužio bahatoparkiram nalepnicu...da ne bude zabune :D

 

Rade nam ulicu (konačno) tamo sa strane Bul. Jaše Tomića pa moram da se snalazim dok ne završe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad lepo dok si na moretu i ne radiš ništa, da vratiš početak ove priče ovde. U stvari uradi kako hoćeš samo da tema 'remont-brembo-čeljusti' ima smisla i sretan kraj, a i da ovde u tvojoj temi imamo celu priču.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...