Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

17 hours ago, PremieRacing said:

E, kad sve završiš oko debelog (a pri kraju si) sledi nabavka jednog interesantnog vikend vozila. I to je to. I vuk sit i ovce na broju. 

 

Ta ideja je tu negde u vazduhu stalno :)

 

Nemam jos mnogo nekih velikih ideja oko debelog. Pogotovo sto neke ideje dodju i ispare - kao npr. remap :D dok presvlacenje volana, rucice, neba - to stoji i ne mrda...

 

16 hours ago, vagenovac said:

Yugo dizel hahahaha :D

 

yugo%20florida%20in%20222222220111%201.4

zastava_florida_in_TDC_beograd_07_logo.j

zastava%20florida%20tdc%20111.jpg

 

 

 

Ovo vise nije u zivotu sigurno, od tresenja se raspalo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@YUgisa

Sve znaš  :) Eh, kad se samo setim kako dugo je ta HDI Florida bila "gost" moje garaže. Nju i vlasnika mesecima ni dimom nisam mogao da isteram  :) А, što se tiče same Floride, ide kao zmaj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od najboljih automobila na svetu i Bentley Continental gt3r :D

 

20200806_183429.thumb.jpeg.240ce8d1ca9ebcf023f2a696d9405f35.jpeg

 

Mali servis juce odradjen, 4 litre Shella, i filteri u kombinaciji filton/champion

 

20200804_150333.thumb.jpeg.6184cfd498f90df7aaeb8cfb4d896629.jpeg

 

Valjalo bi farbati one pragove i spojler ali je gospodja odlucila da nasloni kola od dole na onu betonsku kuglu, tako da moram prvo to da saniram, pa onda pragovi/spojler, pa sam se malo i demoralisao zbog toga, ali bice...

 

 

-----------

 

20200802_225318.thumb.jpg.94993bda665520408047c957825a3791.jpg

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ti skinuo zadnji desni tocak kad menja ulje? :stuart:

 

U toj garazi sve takvi automobili cekaju da i bravo dodje na servis. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj da si pokusao da metnes felnu od Bentlija da vidis kako mu stoji ? :lol:

 

Pazi, epitet 'debeli' mogu oba da nose :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, andreja.micovic said:

Sto ti skinuo zadnji desni tocak kad menja ulje? :stuart:

 

U toj garazi sve takvi automobili cekaju da i bravo dodje na servis. 

 

Trivijalna stvar :D moram da pravim čep/kapicu za distancer, jer distancer nece da predje preko kapice ako stoji na glavčini, pa mi je jedina prepreka da voda i prasine ne udje u lezaj - poklopac na felni trenutno...

 

1 minute ago, horvat said:

Priznaj da si pokusao da metnes felnu od Bentlija da vidis kako mu stoji ? :lol:

 

Pazi, epitet 'debeli' mogu oba da nose :lol:

 

Felna je od magnezijuma, da je bila odvrnuta caskom bih je natakao ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, andreja.micovic said:

Sto ti skinuo zadnji desni tocak kad menja ulje? :stuart:

Hteo da vidi da li mu se batrga kada nema jednu cipelu :D 

 

I eto, meni rekoše nemoj prednje parking senzore, ne bi ja dao ženi da vozi, one ne staju i kada bipka.... jašta nego kugla, to i mene čeka kad tad :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo iskreno i da malo odbranim lepsi pol - realno je i Bravo nepregledan poprilicno... Stilo 3v mi je bio pesma u poredjenju sa njim.

Veliki A stub, B stub u visini glave, veliki C stub sa sve onim delom zadnjeg stakla. Em sav obao, podignute linije prozora, tabla zakrivljena ka vozacu... Obao zadnji kraj, a ne daj Boze negde da naslonis, ode odmah i gepek. Cak i kada negde otvorim vrata, na Sportu su sajtne ukoso... Znaci bukvalno remek-delo od auta :lol: , kao da je rukom vajano, nigde ravne linije da ti olaksa.

Sa Stilom sam se u rikverc parkirao iz zaleta, maltene zmureci, a ovde je triput meri, jednom seci. A bar zadnji parking senzori must have.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je servis u pitanju, imam ok majstora za bmwa, ali ne radi druge brendove, a ima tu nekih kola od meni bliskih ljudi tipa alfa, volvo, mercedes itd koji nisu najzadovoljniji sa trenutnim servisom, pa bi mozda menjali majstora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Ako cemo iskreno i da malo odbranim lepsi pol - realno je i Bravo nepregledan poprilicno... 

Nemoj! Jednostavno nemoj!

 

Ovo nema ama bas nikakvog opravdanja. 

 

20200624_184140.thumb.jpg.00956cc847085d1c7ae861853d4ea168.jpg

 

Nisam hteo da pisem i stavljam jer slike nisu za one sa narusenim zdravljem i svakako nisu za one ispod 18

 

1 hour ago, vagenovac said:

Gde je servis u pitanju, imam ok majstora za bmwa, ali ne radi druge brendove, a ima tu nekih kola od meni bliskih ljudi tipa alfa, volvo, mercedes itd koji nisu najzadovoljniji sa trenutnim servisom, pa bi mozda menjali majstora.

 

Posaljem ti u iNbogz! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek, ali uvek sam se pitao na koju foru se ošteti prag auta... Nigde nekog logičnog objašnjenja nisam našao dok jednog dana.....na parkingu baja isparkirava odmah pun desni a na kraju parking mesta ivičnjak od jedno 20 cenata (poslednje parking mesto, pa ivičnjak i ostrvce gde je drvo). Onda sam shvatio...

 

Bogami dobro je zagrebala, onako nije štedela :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno. Resice se...

 

Jedina stvar - sto umesto da sada spremim ~100e da se srede pragovi i spojler i da se to lako i lepo samo namontira prvo treba jos toliko odvojiti da se prvo sve dovede na predjasnje stanje. No dobro, idemo dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...