Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Pa kad hoce da ga prodade, onda moze i voskom Ih, pa gdi da se rasipa pred kupovinu neceg novijeg, boz sacuvaj

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da ribam sa Colgate Triple Action i ostavim nezasticeno :D . Restoreri (3M, Turtle, Sonax) obicno imaju neki namaz za finish, razmisljao sam da mozda probam (sigurno da je profi keramika bolje resenje od te narodne varijante).

Kod njih ide prvo komponenta za skidanje patine (za sacuvane farove moze i samo to da bude dovoljno). Pa, ukoliko je potrebno, poliranje sa tri nivoa granulacije, pa zastitni namaz preko. Ne bih se zaje*avao sa folijama.

Ili da probam sam (volim DIY pa to ti je :D) ili da ostavim profesionalcima, ovo im je maciji kasalj. Apropo komentara za prodaju - auto do zadnjeg dana odrzavam kao i da ce sutra biti kod mene. Meni je to uzivanje, a ne puka racunica da prodjem sto jeftinije.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav colgate, uzmi obican Kaladont Nego, mozes DIY sa smirglama razlicite granulacije + fajtalica..uostalom verujem da si do sada prostudirao razne DIY metode pa mozes i zasuti rukave za manje od 500 kinti :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Milutinac said:

IMG-8c6bbe770124f69838a530fd206aa716-V.thumb.jpg.51fd49abb6ff02625f47bd255e71eb49.jpg

Toeto :thumbup: , 'ocu i ja :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodji do NS, dok ti i ja pojedemo i popijemo nesto...Zdranja zavrsi :)


Evo 2 slicice onako usput...

Voda je od prednjih sedista, na koja nikada nisam seo ni mastan ni prljav, briskam kola, perem, drzim sve cisto i uredno...

 

IMG-9d52262b9c457db3caf1fb59c9f79fdf-V.thumb.jpg.d703213efe42a410c349c464376e9df1.jpg   IMG-b8970419d073c6eff0c396c18e32cbba-V.thumb.jpg.4285d6669e2c7e222198c41a68b0dd68.jpg

 

Pre ovoga sedista su isto tako dubinski prana 20.11.2018. Znaci eto pre nekih 15 meseci... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, na Brankovcu jedva kad ima koga. 

Ići ćemo sutra taman. Vidim i suvo je, što je super. 

Pričalo se da Letenku spremaju za karantin pa smo zbog toga otišli na drugu stranu. Da ne dođemo negde gore pa da nas teraju

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Milutinac said:

...

Nista novo bas kod djembelog. Blizi se mali servis. Razmisljam se o ulju sta cu i koje cu. Hocu da probam nesto drugo a da nije shell. Ne zato sto sam nezadovoljan nego eto cisto da vidim kako radi bardahl, ravenol, motul...

...

 

Mogu da predlozim Petronas. Najbolji odnos cene i kvaliteta a nema kopije. Siguran 100%

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, PremieRacing said:

 

Mogu da predlozim Petronas. Najbolji odnos cene i kvaliteta a nema kopije. Siguran 100%

 

Gledam nesto iz vrha ponude. Cena mi nije presudna. Da kazem zelim da pocastim debelog ovaj put :) shell sam nekako uzimao u racunici kvalitet spram cene a sada hocu nesto bas onako zanimljivo duzmem

 

2 hours ago, Bingodalton said:

Motul?
 

 

Hteo 300v pa malo citajuci i istrazujuci skontam da nije bas za skroz civilnu i redovnu upotrebu. Tako da ako ide motul - ide 8100 x-cess

 

Sto se tice marly-ja. Sve vise mislim i delim misljenje Stalkera - neopravdano skupo ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kao da čovek od 70 godina koji je ceo život jeo prženu hranu i fast food odjednom počne da jede zeleniš i nemasno
Tako i sa motorima i uljem... možeš da mu malo olakšaš, al' to mu je što mu je ako je onaj prethodni rokao u njega šta je stigao

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...