Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Ustvari, pa to mogu i ja da okrenem...jedino ako nije pecnuto ovde...a mislim da nije vec jedino da ga drzi to sto je stisnuto

 

20200212_104813.jpg.0f0a2870ac3b2ac7165aeb8993982a0c.thumb.jpg.93efd3dcc8e354575c77707de65518d0.jpg

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Milutinac said:

Danilo mi dao mere

Hkp8n.thumb.gif.717fca1584aa6fbdd722f19f251e8610.gif 

 

:D

 

Pa sto niste to odmah "upravili" :question: . I meni deluje da je branik plitko secen, ali ako ste merili i fabricke su cevke, verovatno ugao vara.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Ivan said:

Pa sto niste to odmah "upravili" :question: . I meni deluje da je branik plitko secen, ali ako ste merili i fabricke su cevke, verovatno ugao vara.

 

Ma sve je ok sem rotacije desne cevke, ona kada dodje na isto kao leva bice sve ok

 

Nismo odmah upravili jer nisam ni primetio dok nisam dosao na posao pa slikao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta je zeznuto da se odradi i da bude kao fabrika.. 

Moglo bi to jos da se usece u branik i da auspuh ude bar do pola u branik da bude "fabrika".. 

A taj problem sto je jedna zakrivljena vise, to je zato sto ih je neko isekao i razdvojio pa je mnoooogo teze da se uklope i zavare kako treba.. 

 

20200212_100955.jpg20200212_100953.jpg20200212_101003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/12/2020 at 4:00 PM, vagenovac said:

Trebao si staviti izduve kao na novom S6 ili mercedesu :D 

 

Pre neki dan videh na komsinom VW Up-u...lonac zadnji je ustvari srednji :D izduv mu se zavrsava negde na sredini kola i purnja na dole a na braniku onako kao malo zaobljeno da deluje da je tu negde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo :thumbup: .

Kolika je okvirno cena kod Zdrnje da se farovi malo usminkaju spolja (bez skidanja) i zastite keramikom?

Gledam da ih malo osvezim kada se prolepsa vreme, da se picne pred prodaju :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala puno :thumbup: . Nema nikakvih funkcionalnih problema, samo bih da malo usminkam farove spolja, zato i kazem da nema potrebe za skidanjem. Posto nema puno posla, mozda pokusam i sam da se poigram sa necim manje agresivnim, tipa neki Lens Restorer set, Turtle je oko 15-ak EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta ces onda preko? Ok, odradis poliranje ali zastita je bitnija.
Keramika traje nekih 12 - 18 meseci, vosak dosta kratko. Odradis samo "grebanje" i ostavis tako - katastrofa u najavi...
Folija...ima i ta varijanta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bas ima love, neka odradi keramiku + folija preko...da bidne siguran. Mislim da ima i folija koje dugo traju.
Mene ne mrzi da voskiram svaka 2-3 meseca farove po malo, ionako posao traje citavih 10min.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...