Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Dzaba, kasno si javio. To sam vec obavio :D aj sutra

1 hour ago, PremieRacing said:

Toooooooo, 100 strana

 

Aaaaa ti mora da ides na forum preko tapatalka, pa zato 100 strana.
Mi preko obicnih pretrazivaca smo tu brojku odavno presli. Mi smo na 116 trenutno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chrome, isto je i na Desktop verziji.

 

7128136c789225df9f8d4783bd485037.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljokare :sick: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Milutinac said:

20190707_205225_HDR.thumb.jpg.2b1094014114395bf1eba7383baf5bfc.jpg

Kako ti to baš monitor crkao na Desired intake air quantity? :lol::P

 

A ova četvrta izgleda po defaultu mora da odstupa, kako nije negde između prve 2 ili oko njih

Edited by andreja.micovic
falilo mi intake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Milutine, mislim da smo dovoljno glumili :D Daj lepo ljudima presek stanja koliko si ulozio dok si vozio benzinca i koliko dok si vozio dizela pa da te vratimo na redovno gorivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje je kostalo to sve na HGT-u naravno, ali ima i manje delova, a ni ja tada nisam bio toliko lud... o_0

 

 

Ja se ne zezam - navukao sam se... :ph34r:

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje je kostalo odrzavanje, al zato 5.3 l/100 km do Gr, pa ti racunaj kolko je tu dizni, zamajaca i protokomandera ustedjeno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03/09/2019 at 8:14 PM, Milutinac said:

Cilj je da se srede korekcije, zamene podloske i da vidimo da li ce peak NM otici u levo i koliko

Ovo poslednje, tj. torque graph i mene izuzetno zanima za 1.6 i 2.0 (koje sam btw gledao i za sebe).

Koliko ce sa tvojom pedanterijom, fabricki setup (bez pomoci chipa) moci da se priblizi onome sto kazu grafikoni.

Ovo sto ja probah (ukljucujuci i odrzavano), grizlo je u piku sa min 2200-2300 rpm pa navise i uz jos par stvari je uticalo na konacan izbor. Pratim temu i rezultate operacije ;) .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke informacije koje sam nalazio je da posle ovog zahvata peak koji je pomeren na desno obicno se vrati "unazad" za nekih 300-400rpm, sto bi kod mene dovelo na nekih 2200-2300rpm ali ne subjektivnog osecaja, vec grafike na valjcima...
I moj bi subjektivni osecaj bio da ovo moje sokocalo najvise grize oko 2400 recimo, dok grafika na valjcima ipak crta peak na nekih 2700.
E sad sta ce zaista desiti, ja se nadam da cu videti vec sutra :)

 

Nego Ivanski, daj ti meni ideju kako peak da vratimo na fabrickih 1850 :D nitrious oxide hmmmm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima li to mozda veze sa tim sto su ti fabricki podaci sa merenja motora na stolu, a da zapravo teret svega vuce to malo u desno? 


Jer kao sto ni konjskih snaga nemas na tocku, 165ks tako mozda ni krivulja snage nije bas skroz ista (u smislu ovih pomeranja bas)?

 

S tim da gubitak kroz transmisiju mogu da sracunaju, ali pomeraj krive verovatno ne? 

 

Nemam pojma, ne tvrdim da je ovo ovako, samo razmisljam 'na glas' :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je samo zbog nagiba puta :lol: .

21 minutes ago, Milutinac said:

Nego Ivanski, daj ti meni ideju kako peak da vratimo na fabrickih 1850 :D nitrious oxide hmmmm?

Ako obezbedis neku da upravlja, nas dvojica mozemo da dodamo jedno 2 konja i koji Njutn :D :

 

guranje-automobila.thumb.jpg.65fc37104a9ce7ab3a187a77a3b2f308.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...