Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

a cestitam Milutine,eto i tebe nagovorise da predjes u dizel jato,sjajan je bravo auto,a tvoj na slikama iygleda odlicno,a i motor je mocan,svaka cast,da se navozas i da uzivas u mjetu

bas je HOT tema,mislim da je pola foruma kod Milutina na temi

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Matori, ugasi grejace posle ~0.2 sekunde

 

Videcemo, stvarno je presudilo stanje auta i oprema, a i manjak 1.4t automobila na oglasima, stvarno sam imao veeeeliku zelju ali...,nadam se da cu se ja mocu sporazumeti sa dizelom, ne bude li to islo, godinu-dve pa opet nesto novije ali benzin...videcemo, dao sam mu sansu, tako da kazemo

Šta godinu-dve??? Da znaš da Borko i ja i dalje češljamo oglase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic siguran sam da ima razlike u kilaži.

Ipak je Delta ozbiljniji auto!B):lol:

 

@Milutin-NS lako je moguće da je DPF malo dobio po tamburi i da mu treba malo km da se očisti jer kao što kažeš ko zna koliko puta je startovan motor na sitno/kratko.

Znaj da 2.0 ako ima potrebe startuje regeneraciju čak i odmah nakon startovanja motora bez da izbacuje ikakvo obaveštenje. Uglavnom ćeš provaliti da je radi ako i na hladan motor uključi ventilator hladnjaka.

@Dezurni nemoj ljubi te brat.....nemoj.

Polako, bez nervoze i galame jer kad dođeš u Milutinovu poziciju biće ti žao;)

 

A doćićeš.....sigurno....skoro.....i ako ćeš....:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DPF napolje, gasi softverski i gas.

Cipovanje onako usput :D

P. S. Promeni avatar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Markobgd said:

 

@Milutin-NS lako je moguće da je DPF malo dobio po tamburi i da mu treba malo km da se očisti jer kao što kažeš ko zna koliko puta je startovan motor na sitno/kratko.

 

 

Ne, ne, ne verujem, ne bih rekao da je do zagusenja ili tako necega, bukvalno radi bez turbine. Radi najnormalnije pola sata na auto-putu, stanem da platim putarinu, ne ide...ma dobro, resicemo vec, neka se sve zavrsi na tome, i ocekivao sam neko ulaganje...

 

5 minutes ago, Dezurni said:

Šta godinu-dve??? Da znaš da Borko i ja i dalje češljamo oglase.

 

Hahahah, e jesi blesav zivota mi :lol:

 

6 minutes ago, Buca_Tipo said:

Milutine aj sad iskreno. Koliko puta si otvorio haubu ovih 3 dana? :D

 

Mnogooooooo :) gledam, osmatram..

 

8 minutes ago, silenci said:

a cestitam Milutine,eto i tebe nagovorise da predjes u dizel jato,sjajan je bravo auto,a tvoj na slikama iygleda odlicno,a i motor je mocan,svaka cast,da se navozas i da uzivas u mjetu

bas je HOT tema,mislim da je pola foruma kod Milutina na temi

 

 

Zahvaljujem :)

3 minutes ago, FantomX said:

DPF napolje, gasi softverski i gas.

Cipovanje onako usput :D

P. S. Promeni avatar :D

 

Verovatno ce na kraju biti tako, zelim samo prvo da vidim kako ce funkcionisati sa time na ON...

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Milutin-NS said:

 

Ma kakav miseluk, nisam bio "gore" ni sa puntom jedno godinu dana, danas sam na auto-putu uzivao u kolima jednostavno, nevezano za pogonsko gorivo, jako lepo se vozi, a najvise sto me iznenadilo je koliko je bravo ozbiljan automobil. Isao sam 120, nemas uopste osecaj, palio sam navigaciju na fonu da se uverim da je to ta brzina, imao sam utisak da idem 80...170 idem ne cuje se nista bukvalno, ali nista, muziku mozes da cujes da pustis na 1 podeok...

 

To sam ti pričao sve vreme :) Drago mi je da si ga uzeo, kao ja da sam ga kupio :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, kolega.jankovic said:

A gde je cukaranje dizla???

 

 

Nek` cukara, sta da mu radim...

 

4 minutes ago, Vule said:

 

To sam ti pričao sve vreme :) Drago mi je da si ga uzeo, kao ja da sam ga kupio :) 

 

:thumbsup::thumbsup: ima tako nekih postova na forumu koje neko pametno i smisleno napise...kao recimo post koji se presudio da onomad uzmem HGT-a a ne 1.2 16v, sada se vise ni ne secam ko je pisao tada, ali neko je napisao... "uzmi hgt, nemoj posle da se kajes - mogao sam da ga imam, a nisam..." i ja odem i kupim HGT, i kakvih 5-6 godina sa tim blesavim kolima, nadam se da ce tako biti sada i sa bravom, a hoce verujem

 

3 minutes ago, totti said:

Ovo sve mu dođe kao da Beli i ja posle svega obučemo zvezdine dresove emoji4.png

 

Ma...nista specijalno tako, bukvalno sam mu dao sansu...vise je do toga sto vise nisam mogao da cekam da se nesto pojavi na oglasima, proveravam po 10 puta na dan ovo...
bravo...>2009...benzin

delta...>2009...benzin

 

Nista se ne desava, danima, a meni gori, klinac, sto stvari oko njega, kontrole, doktori, do mojih, do zeninih, svaki dan uzimam od brata stila, i njemu trebaju kola, pare spremne...cekaju...ovo izleti, i sta sam mogao, kazem...sa tom optremom i u tom stanju, uzeo bih ga na ugalj da radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, MS PK said:

Ziveo si u zabludi, da ce takvo nesto da se pojavi na oglasima :D

 

Nazalost - nismo takvo drustvo...idi vidi na svajcarski autoscout...ne postoji dizel auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta samo sto su komplikovani za uvoz, sada bi ova tema imala naslov delta 1.4t, ali nije to ni bitno.
Bice ovo sasvim ok, niko me nije naterao da uzmem dizel auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ti je bilo komplikovano? Drugar skoro doterao za sebe, nikakav problem nije imao plus se sad carine kao da su iz Eu bese

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK - Eur1 papir koji "Siptari sa kamionima mogu da ti nabave"...da ne platim carinu, ali i ti neki siptari voze samo iz Ciriha, a moja delta je bila 20 km od Bazela, dalje neki depozit koji se ostavlja na granici, pa onda sledeci put se podize kada udjes u Ch, nekih 30% od cene kola valjda, pa se onda salje neki papir ovde, pa ja overavam pa saljem tamo pa...blblblblblblblblbbllll
Dalje, taman nadjem coveka u NS koji bi mogao da ode po nju tamo gore, kaze zvao sam spediciju i AMSS kaze taj tvoj motor (1.4t 150KS) ne postoji u godistu 2008-2010, vec >2010., a multiair (1.4t 140ks) oni (AMSS) vide da je pravljen od 2008 do 2010, a ustvari je obrnuto...a kaze mi covek znas to bi mogao biti problem...ja sam tako uvezao jednog reno clia, menjan motor valjda, AMSS ne vidi taj motor u tom godistu i kaze morao sam da ga prodam u delove...cao cao, odjava stop, odustajem...! Nek ide i CH i delta i sve u QR...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, MS PK said:

Sto ti je bilo komplikovano? Drugar skoro doterao za sebe, nikakav problem nije imao plus se sad carine kao da su iz Eu bese

Drugar???Nije kum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da platim, ali...

Pumpu ne spominji...moja trenutna potrosnja je 7l/100km a nisam ga cep`o, valjda ce doci na svoje, valjda cemo se uigrati nas dvojica i dpf, i regeneracije, i egr i protokomer (novi) i itd. :D

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gorank82 said:

Pederaj i to žešći kad je nešto suđeno ono je tu ispred nosa, bolji nisi mogao da ubodeš u zdravlje se vozili puno godina...

 

Hvala drug :thumbup: bas tako, hteo sam cak do Kragujevca da vidim jednog brava, isao do beograda, pa do zemuna, a eto bio je tu na bukvalno, ali bukvalno 500 metara :)

 

1 hour ago, Milosnis18 said:

lele izgore tema nisam ni znao za ono HOT :)

jbs to sto je dizel bitno da je u super stanju a ima i opremu da se useres :)

 

Tako jeeeee :thumbup:

13 minutes ago, sinisavb said:

Svaka cast. Prelep je!!! U zdravlje da te sluzi. emoji4.pngemoji4.pngemoji4.png

 

 

Hvala :)

 

5 minutes ago, kolega.jankovic said:

Vidi, meni je na stilu bila 7, dal grad, dal auto put..   Kako vozis jbg...

 

A dobro, ti ne znas da vozis :D

Salim se...

A koliko citam/cujem...mora manje, prvih 50km nase voznje kontam da se ubi od regeneracije, drzim trenutnu potrosnju na ekranu, konstantnih 120 on malo 6, pa malo skoci na 7, sredice se to ;) sredice ga dezurni Nenad...ceo dan se izgleda druzimo u ponedeljak, jeeeeeeeeeee...jedva ceka da dodjem :lol:

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...