Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

1 hour ago, Milutinac said:

Inace dva puta mi zvucnici sa Alija nisu stigli

I ja se ganjam oko nekih kapica za felne vec skoro 2 meseca. Samo produzavamo rok. Po trackingu su kod nas u posti i stojeee... Iz iskustva, kod nekog su iz poste :) 
Sad cekam da istekne ovaj poslednji purchase period, ide open dispute. Prosli put sam odradio cancel dispute, ali sada necu. Nisu uracunali nasu carinu u onih 60 dana za dostavu.

 

Inace, od par ljudi sam cuo prituzbe da sa alija ne stizu sitne posiljke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram...narucivao sam i stvari od 500+ jura i one od 2Eur sa Alija i dosta korisnih stvari mi je stiglo (DVR kamera - vec vidjeno na jucerasnjem okupljanju), pragovi, neki stikercici i brdo toga sto se auta tice, za kucu i bajk necu da spominjem... Obavezno gledati gde mogu da salju preko PostNL ili Sweden post (ako je mizeran shipping verujte mi da se isplati, brzo stigne, cca 10 dana i cesto nema carine...npr punjac za kola - nista a ubi koliko je dobar, dvr i tako to).

 

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

 

 

 

 

Btw te hidrofobne folije su odlicna stvar, meni treba sa stignu uskoro. I ona sto si video kod mene na gepeku (protiv grebanja i bas se odlicno pokazala) je isto sa Alija. Ako zatreba nekom, mogu da pozajmim (btw, nije mnogo siroka ali odlicno radi posao).

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene nije problem u shipmentu, brzo su one stigle do carine, ali dalje nema :) od carine do poste, nema ih nigde. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to vidi u posti kod tebe oko posiljke ili zovi dispicera. I meni nedostave papirce nekad al zovnem i ne brinem ;)

http://www.posta.rs/struktura/lat/aplikacije/alati/posiljke-kontakt.asp

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Milutinac said:

Uzeo sam jos nesto, folija preko koje bi navodno kisa trebala samo da protrci, i ne bi trebalo da magli na tom delu...videcemo

 

121212.thumb.jpg.48b916e3db3faa90c453287e10330336.jpg

 

12121223.thumb.jpg.d607ca08c631f1e69d99345a441cb8ea.jpg

 

Za sada zaista voda preko povrsine gde je folija kompletno spadne odmah, ne ostavlja nikakve kapljice...

Hmm, uključiš grejač retrovizora i začas suvo, barem njega imaš u autu.

Znaaam, rećićeš kad se osuši na staklu ostanu bele "flekice"  od kapljica što jest istina ali prebrišeš jelenskom kožom i parčetom ubrusa ili papirne maramice i sve ponovo bude čisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Milutinac said:

Ali ovime rešavas sve to i pre nastanka. Jer nemas sta ni da sušiš ni da greješ ni da brišeš...

Nisam protiv ovog ali ajde javi u ovim kišnim danima što predstoje vredi li čemu ili... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo kad bi bio jos jedan takav za prozor  
Ima. 30x50cm

https://s.click.aliexpress.com/e/gsq2WDi

U principu ako gledas za bocne prozore imas tonu onih sprejica koji vrse posao, a ovaj veci mozes isto prelepiti negde da se moze gledati kroz njega ;)



Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda uzeti 30x50 i iseci spram stakla na retrovizoru
Da ne bude samo krug 
Pa da, kako kazu, da isije Djura po meri (izvini Djuro )

Sprejici su jeftiniji, na bocnim staklima mogu dugo trajati jer se ne briskaju non stop kao soferka ili bocna za vozaca.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Milutinac said:

Stiglo danas :D

 

20190604_135148.thumb.jpg.179f72915a6d375fc3f5a14d0e868686.jpg

 

Posle 70 dana putovanja...

 

 

@andreja.micovic ti povuk'o nogu, tebi juce, Milutinu danas a pricate da vam carina ne valja :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djembeli ostavljen kod majstora. 

Komplet gepek. Sredjivanje i farbanje. 

Branik farbanje.  Sreda - cetvrtak gotovo

 

5cfa67bb391fb_20190607_1451242.thumb.jpg.35cf6f164037e577c8f2e4e4bfc2b4a9.jpg

 

Ako se vidimo u nedelju na skupu - dolazim sa kolegom Horvatom ili sa bratovim grandišom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...