Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

On 26.3.2019. at 10:12 AM, Milutinac said:

...

...dok nisam naravno upoznao dezurnog-Nenada i Stanka (Cenej)

 

E dobro si se ispravio! Taman sam hteo da kažem kako u prethodnim postovima nabrajaš i preskačeš one prave  :D

 

O'šo čovek u Dojčland na bauštel i svi ga zaboraviše. Više se i ne spominje  :P

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update #78 :D

 

Zavrsio sam i akciju "nosaci"

 

Dva reketa sam dobio od naseg kolege Tosonija, koji je prodao svog brava, a ove nosace je nesto namestao pa skidao i kako kaze presli su mozda 30k, u svakom slucaju izgledaju dosta bolje od mojih, koji su drljali 9 godina

 


IMG-23de2e57bf3ef0f313818ed272c2ea9a-V.thumb.jpg.d9f6f839ee79b68e2dfd7e43847fa4b7.jpg

 

IMG-c8e0e492189581d54242683b842bab77-V.thumb.jpg.b9cb4274ef34b0013b45063a540939c7.jpg

 

Veliki nosac kod antifriza sam uzeo polovan, dobar, jer je cena novog - red velicina skoro kao sachs set kvacila, sto je meni besmisleno.  Opet uzeo sam nosac koji je dosta bolji nego moj, meni to dovoljno da zavrsim pricu oko nosaca i da ne mislim vise na njih.

IMG-fa3179589eea5795c8ac26af2e2c1ca2-V.thumb.jpg.a5312f4a6e272fe01b07cac5b7e08d71.jpg

 

RAzlike su male ali primetne. 

 

Usput zavrsio i set PK kaisa, nisam ga do sada menjao, jer po kupovini kola zamenjen je zupcasti a ovo oko Pk sve skinuto i sve je delovalo kao nov. Evo posle 2.5 god da se i to zameni. Roler i spaner INA, kais Conti

 

IMG-9503078930a1e4ea061827116157c08b-V.thumb.jpg.c3329a7c381adf62a5c0ed7324dd7267.jpg

 

Na spisku sto se mehanike tice ostale su samo dizne, sve druge stavke su kozmeticke i estetske prirode :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/7/2019 at 2:39 PM, PremieRacing said:

 

VEĆ ima toliko...  :X

 

Jbt, kad pre  :)

 

Leeeti vreme :) dok se okrenes prodju 2-3 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Milutinac said:

U-V-E-K

Samo kao i prosli put - neces se javiti ^_^ da li je bojazan ili si zaboravan, sta li...ja evo ne znam :P

 

Pazi sta si kazo :D Nemoj posle jao bas protokomer menjam, duvam dizne, pritezem opruge na zamajcu :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, andreja.micovic said:

Milutine, ti oprao kola pa u njivu :D 

 

Obrnuti redosled :D

 

13 minutes ago, YUgisa said:

 

Pazi sta si kazo :D Nemoj posle jao bas protokomer menjam, duvam dizne, pritezem opruge na zamajcu :D

 

 

Ok ok...

Ja moram jos jednom da ponovim, da ne bude posle - ja kriv...kreci se samo sa moje leve strane. Jer na desnoj siše vazduh pa da te ne protera kroz Garretta slucajno :D

 

Sad bez sale - cekam da se javis...da idem i ja na taj miseluk posle jedno 2 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

60362388_2993163120695569_3507243995828846592_n.thumb.jpg.180c2d7bc0ad8eee74cf5580f1637d37.jpg 

Sjajna :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Milutinac said:

Ok ok...

Ja moram jos jednom da ponovim, da ne bude posle - ja kriv...kreci se samo sa moje leve strane. Jer na desnoj siše vazduh pa da te ne protera kroz Garretta slucajno :D

 

Sad bez sale - cekam da se javis...da idem i ja na taj miseluk posle jedno 2 godine...

 

Ja se secam da si ti imao neki auto koji je mogao cesce da dogura do Miseluka :D Pa planiram treci vikend u junu sa drustvom da se nadjem, jedino nije sigurno sta cemo, Kula ili Miseluk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, YUgisa said:

 

Ja se secam da si ti imao neki auto koji je mogao cesce da dogura do Miseluka :D

 

Tako je. Imao auto koji je znao sam da se odveze do gore.

E onda su u velikoj vecini "gore" poceli da se nalaze neki cobani-budale i postalo je vrlo nebezbedno tako da sam i presao da idem...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bilo je super kad sam bio poslednji put, posto sem druga i mene bilo je samo par motorista :D Mi njima smetali na pravcu oni nama u krivinama :D Usustini naverovatnije ce biti subota, treci vikend juna na miseluku ili nedelja isti taj vikend u Kuli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...