Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Milutine stavi cicak traku. Kad parkiras, skines i poneses sa sobom tablice :stuart:

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte hint gde u NS jos da trazim 3M traku...

Juce obisao uradi sam, brico, SIM i nema... u uradi sam ima neka druga, Njemacka, kazu da je za profi upotrebu ali nisam hteo da uzimam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces, mogu da ti pogledam ovde. Imalo je uvek u "Yugoslavia Commerce Auto" kod Arene, pored ostalog su ovlasceni uvoznik i za 3M. Ako postoji "Ehom" u NS, proveri i kod njih... Evo nadjoh neko svoje ranije pisanije, ako se ne snadjes - samo javi pa da ti pazarim i saljem ;)

On 04/10/2012 at 4:30 PM, Ivan said:

Ja sam za slicne stvari koristio 3M obostrano lepljivu traku. Drzi kao blesava, ali joj je i cena takva. Kod nas nisam nalazio pakovanje manje od 20m, a debljine od 6, 12 i 18mm (ako se dobro secam). Ovde sigurno imas: http://www.yca.co.rs/  . Nalaze se kod Arene, odmah do Novakovog restorana. 

Trebalo bi da ima i u Ehomu, tu je negde sa cenom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Milutinac said:

Hvala, ali promena plana, 4. varijanta za 2 dana...

E, jbg, ja ti vec kupio 3M, 3350 din, 20 metara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povoljno, zato ti i uzeh. Stavio sam postarinu na primaoca, 200 kinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuuuu leb'te ebo šta da si Ivana poslao da ti pogleda neki auto na placu, on bi ga odmah spakovao i poslao za NS :blink::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, veruj mi da nisam ni stigao da izdiktiram broj koji si mi ostavio.

Bas malopre pakujemo posiljku, reko' uzeh traku da ucinim coveku, menjao 5 protokomera, pa da pripomognem bar oko ove sitnice.

Neces verovati, znaju te kao MAF mahera po NS, tako da ti stize na adresu vec ujutru. Ako ne budes kuci, kaze donece ti na posao i da nista ne brines.

Valjda ce ti 20m biti dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

Dajte hint gde u NS jos da trazim 3M traku...

Juce obisao uradi sam, brico, SIM i nema... u uradi sam ima neka druga, Njemacka, kazu da je za profi upotrebu ali nisam hteo da uzimam...

Za slucaj da se ipak odlucis za 3m traku, pogledaj u radnji PPG kod satelitske pijace ili kod "Talijana" (ne znam kako se zove radnja), nalaze se na Telepu u ulici Adi Endrea, kada skrenes iz Vrsacke nakon nekih 200m sa leve strane. Poslednji put kada sam kod njih kupovao (prosle godine) kostala je oko 900din.

Share this post


Link to post
Share on other sites




Neces verovati, znaju te kao MAF mahera po NS, tako da ti stize na adresu vec ujutru. Ako ne budes kuci, kaze donece ti na posao i da nista ne brines.
Valjda ce ti 20m biti dovoljno.


Da ne rekoše da će sami namontirati?


Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Ivan said:

Brate, veruj mi da nisam ni stigao da izdiktiram broj koji si mi ostavio.

Bas malopre pakujemo posiljku, reko' uzeh traku da ucinim coveku, menjao 5 protokomera, pa da pripomognem bar oko ove sitnice.

Neces verovati, znaju te kao MAF mahera po NS, tako da ti stize na adresu vec ujutru. Ako ne budes kuci, kaze donece ti na posao i da nista ne brines.

Valjda ce ti 20m biti dovoljno.

 

Ma pusti, stizu mi protokomeru drugih ljudi. Ko god kaze da je u posiljci protokomer - stigne kod mene. Ne znam do cega je :mellow:

 

PS - Nisam siguran da ce 20m biti dovoljno, ako ti nije problem idi kupi jos 20 pa posalji i to...da oblepim cela kola u traku

 

Unapred zahvalan, Milutinac

 

@Jesha - hvala za info. Mozda zatreba traka i za nesto drugo... :thumbup:

2 minutes ago, djomla said:


Da ne rekoše da će sami namontirati? emoji848.png

 

 

Bas. Da vracam pit-bulla u kafez, ako je tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koji mesec ili koju godinu? A ja zbog toga da imam okvir tablice - necu

 

I kad dobijem tablicu bez kvacica opet cu odradim ovako, sve zavrseno za 15 minuta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, dobro si prelomio :) . Za sve ljubitelje plastikaner ramova, jedan before/after:

 

comp.thumb.jpg.7a54ea29fc2b37ca0c32ff7f93b9b22f.jpg

 

Jos ovaj ram i moze da prodje, kakvih sve ima sa onim vristecim slovima preko tablice... O pouzdanosti ne treba trositi reci.

A da si ovo sve picanio za 15 min - evo javno izjavljujem da ti ne verujem :lol: . Tako se i ja dohvatim necega sto cu "cas posla", pa ostanem po sat vremena da odmaram mozak od posla i obaveza...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Ivan said:

E, dobro si prelomio :) . Za sve ljubitelje plastikaner ramova, jedan before/after:

 

 

:thumbsup:

 

Jesam za 15 života mi, mislim razumem šta pričaš ono za sat vremena ali otišao do mojih pošto ćale ima klešta pa sa njim to brzinski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde, verujem ti onda :D .

Na prednjem braniku pretpostavljam da u tom delu nema nikakvih kablica od parking senzora?

Posto ih i ja imam napred, da ne kopam po eLearn, planiram da stavim srafcice na identicna mesta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...