Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Bar mogu da prstom napisem NO SMOKE - NO FUN!

A sta ces ti jadan da napises...video sam na FB pre neki dan nalepnicu lik zalepio na Espace "NISAM BRZI ALI SAM ZATO LEPSI"

 

E takva jedna tebi treba! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametna akcija za ulje, identicno sam i ja stavio.

Ove maglenke se samo zakrecu sa celim kucistem i vade napolje? Taman sam hteo da proverim to u eLearn.

Sto se prednjeg kraja tice, meni je neuporedivo lepsa restyle varijanta (sive maske, sivi farovi i beli migavci), od stare varijante (crne maske sa oznakom motora, obicni farovi i zuti migavci). Ne b' ja tu nista dir'o :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Ivan said:

 

Ove maglenke se samo zakrecu sa celim kucistem i vade napolje? Taman sam hteo da proverim to u eLearn.

 

Maglenke za zakretanjem vade ili stavljaju u leziste. Vrlo lako...zute kada stignu mislim da cu ih moci samo zavlacenjem ispod kola zameniti...

 

14 minutes ago, Ivan said:

Sto se prednjeg kraja tice, meni je neuporedivo lepsa restyle varijanta (sive maske, sivi farovi i beli migavci), od stare varijante (crne maske sa oznakom motora, obicni farovi i zuti migavci). Ne b' ja tu nista dir'o :D .

 

Paaaaaa sta znam, kad ga pogledam od napred, nesto mi nije stimalo, a onda kada sam odradio onaj mali VRLO profi fotošop shvatio sam i šta. Meni će oku biti prijatnije tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepi radovi, bolje takvi nego oni pocetni :)
Meni su lepse crne resetke a novi farovi sa belim migavcima

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, isto sam odradio zadnji znak, osim sto sam se zeznuo pa ga zalepio moment fix-om pa je nagrizao crnu boju, drugi put sam ga zalepio dvostranom trakom.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eno mi ga jedan unisten stoji kuci...kod mene radio super-lepak u prvom pokusaju :) ako nista makar imam jedan rezervni taster...

 

Inace posto sam unistio taj znak zovem po oglasima i jedan lik mi kaze znak sa tasterom 50e, ja mu posaljem poruku "Ali druze ne treba mi i gepek, samo znak" Nije mi se vise javljao :mellow:

 

Za 20 sam nasao posle

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Milutinac said:

"Ali druze ne treba mi i gepek, samo znak"

:lol:

Pohlepa im nije bas jaca strana...

Kod mene je pozadi otpala ta plastika na bedzu, narucio stiker ali nisam bas zadovoljan kako je ispalo. Ima ispod ona rupa na tasteru, tako da je pametnije bilo staviti prvo neku plastiku ili parce metala, pa onda stiker. U principu, kada bih nabavio ovu plastiku preko, mogao bih identicno da odradim. Sto ce malo sacekati, trenutno bar pristojno izgleda, pa kad bude volje za pi*ajzlisanje...

Inace, sada malo vise gledam - jeste da je Frenki :) , ali moram da priznam da interesantno izgleda kombinacija tamnih resetki i restyle farova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da će ovo sve oko maske baš leći kako treba :) pogotovo još onda i crni znak uklapam u crnu masku, farovi nemaju narandžasto itd...

Znam šta ti smeta sad kod tvog znaka, pogotovo što je tebi sada stiker...da se tako izrazim...upao dublje u mesto jer ti fali plastike...

 

Stvarno ali stvarno stvarno ti savetujem da nadješ novi znak i da ga ovako po Ps lepo odradiš kako valja, čak možeš i sa bojom pozadine znaka da se poigraš...

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, Milutinac said:

da se tako izrazim...upao dublje

E, bas to, upao :D .

Mis'im moze da prodje, ali... To sto malo fali, to devojci srecu kvari :lol: .

Slazem se ja u potpunosti da je oridjidji mnogo bolje resenje u ovom slucaju (mada i stikeri su stvarno vrhunski odradjeni, a mene zeza podloga, tj. nedostatak iste).

Neka ga za sada ovako, bar je pristojno, bitno je da su odradjeni servisi i mehanika. A ako se vise-vazdusni :) pokaze u eksploataciji bar blizu kao JTD, imace i svu paznju u vidu ovakvih detalja.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki NLO od ranije... :D

 

Nisam hteo nista da zuljam...samo bih gore napravio, duboko je...

 

 

53 minutes ago, dekirs said:

Pa ima felne koliko se secam :D
 

 

Pa imam...ali znas vec :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo grilovi izgledaju, bolje nego hrom svakako. Kako si farbao? Smirgla, priprema, prajmer ili samo sprej? :D Cisto zbog pranja na puskama, da ne moras opet za koji mesec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ni morao masku da farbas u crno imao si gotovu da kupis jer neki modeli imaju crnu masku

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Sulc said:

neki modeli imaju crnu masku

Kod mene je crna maska, a 2012. Beli migavci.

Sad da li je menjana....

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Vule said:

Lepo grilovi izgledaju, bolje nego hrom svakako. Kako si farbao? Smirgla, priprema, prajmer ili samo sprej? :D Cisto zbog pranja na puskama, da ne moras opet za koji mesec...

 

Pranje...odmascivanje...sprau :)

Ovo mi je bila bukvalno pokazna vezba, ako bude bilo potrebe za 5 min skinem i donju i gornju pa odradim sa pripremom...a na pranju cu se ttuditi da ih vise prebrisem krpom nego da ih ubijem mlazom...

Videcemo

 

4 hours ago, Sulc said:

Nisi ni morao masku da farbas u crno imao si gotovu da kupis jer neki modeli imaju crnu masku
 

 

 

Imaju, ali ja bas nesto hteo moju da odradim. A i one koje su crne uglavnom u desnom delu imaju natpis multijet ili t-jet a to ne bih...

4 hours ago, Smireni said:

Kod mene je crna maska, a 2012. Beli migavci.

Sad da li je menjana....

 

I da li imas natpis ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

One gore slike su bolesne, pozno bi ga medj hiljadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...